سرویس اینترنتی ADSL رایگان (یکسال - 6 گیگابایت) آسیاتک به اعضای کتاب پلاس

شرکت «آسیا تک» با «کمپین حامیان یار مهربان» همراه شد

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی خود و جهت حمایت از توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانشگاهیان کشور، با طرح حامیان یار مهربان همراه شد.

در طرح کتاب پلاس، که با حمایت آسیاتک انجام شده است راهکار مناسب و خلاقانه‌ای برای رونق به بازار کتاب ارائه شده و در آن علاقمندان علاوه بر خرید کتاب، افزونه‌های متعددی را دریافت می‌کنند که این خدمات افزون بر کتاب، می‌تواند از یک طرف به فهم و یادگیری بیشتر کتاب کمک کند و لذت بیشتر را برای خواننده کتاب به ارمغان آورد و از طرف دیگر خرید کتاب را با افزونه‌های متعدد به یک تجربه خوب برای مشتری تبدیل کند.

در این طرح دانشجویان می‌توانند با ورود به سامانه کتاب پلاس و ثبت نام و درج هولوگرام کتاب خود نسبت به دریافت پین کد آسیاتک اقدام کنند و از تخفیفات آسیاتک در این طرح بهره‌مند شوند.

اقبال اندک دانشجویان به کتاب یکی از مشکلات جدی در حوزه انتقال دانش و کاهش گستره فرهنگ کتابخوانی است، که در حال حاضر با رشد تکنولوژی‌های نوین بیش از پیش نمایان شده است. در حال حاضر سایت کتاب پلاس با درک صحیح موانع پیش روی صنعت نشر کتاب دانشگاهی، مبتنی بر تجارب خود در زمینه نشر کتاب‌های دانشگاهی و بهره‌مندی از متدها و تکنولوژی‌های روز آموزشی توانسته است در گام نخست هیجده ناشر دانشگاهی را با خود همراه و اجرای طرح کتاب پلاس را آغاز نماید. این طرح در گام‌های بعدی و با پیوستن دیگر ناشران اثرگذاری خود را به نمایش خواهد گذاشت.

طرح کتاب پلاس برای رشد و توسعه فرهنگ کتابخوانی و تعهد به تهیه کتاب اصلی، با همکاری ناشران دانشگاهی، استادان و دانشجویان و با حمایت حامیان یار مهربان با ابداع مهندس مهدی سعیدی‌کیا فعالیت رسمی خود را از روز کتاب آغاز کرده است.

برای دریافت راهنمای استفاده از خدمات آسیاتک لطفا کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید