ارائه خدمات به اساتید و دانشجویان عضو کتاب پلاس در وبسایت "انجام میدم" با تخفیف ویژه انجام می‌گردد

20 درصد تخفیف ویژه اساتید؛مجموعه کتاب پلاس خدمات ویژه‌­ای را برای یکایک اساتید عضو در نظر گرفته است. این خدمات به مرور و براساس استقبال شما بزرگواران دائماً در حال به روزرسانی و تکمیل می‌­باشد.

بسمه تعالی

استاد محترم عضو کتاب پلاس

با سلام و احترام

          با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما بدینوسیله به اطلاع می‌­رساند مجموعه کتاب پلاس خدمات ویژه‌­ای را برای یکایک اساتید عضو در نظر گرفته است. این خدمات به مرور و براساس استقبال شما بزرگواران دائماً در حال به روزرسانی و تکمیل می‌­باشد. از اینرو ضمن معرفی برخی از خدمات که در این زمان امکان بهره‌­برداری از آنها وجود دارد. از شما تقاضا داریم نظرات ارزنده خود را به ما منعکس بفرمائید تا در اولین فرصت نسبت به بکار بستن آنها اقدام نماییم.

در اینجا به معرفی خدمات وب­سایت "انجام میدم" می­‌پردازیم؛ کتاب پلاس بر اساس توافقی که با انجام میدم داشته تخفیف20 درصدی را برای شما اساتید محترم تا سقف یک میلیون ریال در نظر گرفته است.

اساتید بزرگوار جهت دریافت درصد تخفیف در نظر گرفته شده می‌­توانند با ورود در پروفایل خود، نسبت به ثبت درخواست لینک مختص به خود اقدام نمایند. شایان ذکر است تخفیف اعلامی از طریق کسب اختصاصی دریافتی قابل بهره‌­برداری می‌­باشد.

شایان ذکر است مدل کسب­ وکار وب­سایت انجام میدم به نحوی طراحی شده که هر یک از بزرگواران و دانشجویان که امکان ارائه خدمات یا محصولات قابل فروش را دارند می­‌توانند با عضویت در وبسایت، به فروش خدمات و محصولات خود بپردازند.

در دسته‌بندی وب­سایت انجام میدم خدماتی همچون "تبلیغات و بازاریابی"، "تایپ و ترجمه"، "گرافیک"، "برنامه نویسی"، "انیمیشن"، "موسیقی و صدا" و موارد بسیار دیگر ... تعریف شده همچنین قابل تعریف توسط عضو وجود دارد که این امکان را به دانشجویان می‌­دهد که از مهارت‌های خود در جهت اخذ درآمد و به عنوان کمک هزینه‌­های تحصیلی بهره­‌مند گردند.

لذا شما بزرگواران در صورتی که مدل کسب ­وکار معرفی شده را مفید ارزیابی نمودید می‌­توانید با معرفی آن به دانشجویان به عنوان محلی مطمئن و قابل اعتماد برای ایجاد درآمد دانشجویان از آموخته‌­های دانشگاهی و مهارتهای فردی، ایشان را راهنمایی بفرمایید.

شایان ذکر است با توجه به حساسیت‌های قابل درک شما در مورد ورود دانشجویان به بازارکار در مدل مذکور میان سفارش دهنده کار و انجام‌دهنده آن ارتباط مستقیمی ایجاد نمی‌­شود و تنها از طریق زیرساخت‌های ایجاد شده در وب سایت انجام میدم سفارشات ثبت و به انجام‌دهنده ارجاع می‌­گردد و تبادلات مالی نیز به همین روش تضمین و انجام می‌­شود، لذا دغدغه‌­ها و مسائل شرایط محیط کسب ­وکار جاری به مقدار قابل توجهی مرتفع می‌­گردند.

در ادامه لینک مختص دانشجویان جهت عضویت و بهره‌­برداری از زیر ساختهای معرفی شده تقدیم می‌­گردد.

جهت آشنایی با خدمات وبسایت "انجام میدم" کلیک کنید.

با احترام

مدیریت کتاب پلاس

همچنین به زودی:

ارائه خدمات به دانشجویان عضو کتاب پلاس در سایت انجام میدم با تخفیف ویژه انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید