مرکز نشردانشگاهی به کتاب پلاس پیوست

مرکز نشر دانشگاهی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به کتاب پلاس پیوست با توجه به مذاکرات به عمل آمده با دکتر ابراهیم آبادی "رئیس مرکز نشر دانشگاهی "خدمات کتاب پلاس در ترم بهمن ماه به اساتید و دانشجویان این مرکز اضافه می گردد.

دکتر ابراهیم آبادی ضمن ابراز امیدواری از موفقیت طرح،حمایت خود را از گسترش و توسعه این طرح بیان نموده و این طرح را گام مثبتی در جهت به روز آوری صنعت نشر و آموزش کشور دانستند. همچنین مذاکره با سایرناشران بزرگ دانشگاهی درحال انجام است وتوافقات خوبی حاصل شده است که به زودی نتیجه مذاکرات به اطلاع اعضاء کتاب پلاس خواهد رسید.

درحال حاضر20ناشردانشگاهی به جمع کتاب پلاس پیوسته اند که باتوجه به مذاکرات بعمل آمده پیش بینی می شود تعداد بیشتری در ترم بهمن به کتاب پلاس بپیوندند ناشرین دانشگاهی می توانند بامراجعه به کتاب پلاس از افزونه های کتاب پلاس برای مخاطبین خود(اساتید و دانشجویان)استفاده نمایند.

همچنین ناشرین عضو نیز خدماتی را به کتاب خود اضافه نمایند تا دانشجویان و اساتید به خرید کتاب ترغیب شوند.

در صورتی که علافه مند هستید در مورد کتاب پلاس و خدمات آن برای ناشرین، اساتید و دانشجویان بیشتر بدانید، روی لینک زیر کلیک کنید:

 

خدمات کتاب پلاس

 

همچنین از طریق لینک زیر می توانید در مورد امکانات کتاب پلاس بیشتر مطالعه کنید و دمویی از امکانات سیستم را بررسی کنید:

 

دموی کتاب پلاس ناشران ولیست تعرفه ها

 

 

 

روش‌های آموزش سنتی مبتنی بر کلاس‌های طاقت فرسا و یکنواخت و متون خشک و بدون تعامل کتاب‌های موجود، در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات و دنیای دیجیتال به معضلی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به کتاب تبدیل شده است

با توجه به نهادینه شدن استفاده از ابزارهای هوشمند در زندگی روزمره، استفاده از متدها و تکنولوژی‌های روز دنیا در بحث انتقال مطالب کتاب گریز ناپذیر شده است.

بر این اساس و با بهره‌مندی از اپلیکیشن‌های بازی‌های موبایلی، امکان انتقال مفاهیم با جذابیت بیشتر و در قالب مسابقه‌های آموزشی دونفره به علاقه‌مندان به کتاب بوجود آمده است.

سوالات هر کتاب در قالب مسابقه و به صورت بازی درج می¬شود و دانشجویان/ دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به کتاب عضو کتاب پلاس می¬توانند در این بازی با سایر رقبا در سراسر کشور درخصوص به رقابت بپردازند.
بازی کیو "Q" از جمله بازی‌هایی هست که با امکانات ذیل برای بهره‌مندی ناشران هماهنگ شده است:
1) بازی دونفره 2) جام 3) مدال4) چت 5) دوستیابی 6) جایزه و ...
برای این منظور ناشران می‌بایست با تدوین سوالات از هریک از کتاب‌های مورد نظر در قالب مشخص شده شرایط ایجاد مسابقه کتاب را در بازی کیو فراهم آورند.
شایان ذکر است در این بازی با دریافت هزینه اندکی از مسابقه دهندگان کتاب شما، شانس شرکت در قرعه‌کشی یکدستگاه خودرو BMW به ارزش سه میلیارد ریال برای ایشان ایجاد می‌گردد.

جهت دریافت نسخه آندروید اپلیکیشن کلیک کنید.

مقالات دیگر...