تفاهم نامه موسسه انتشارات دانشگاه تهران و کتاب پلاس

دکتر موسی خانی رئیس موسسه انتشارات دانشگاه تهران، در این رابطه اظهار امیدواری کرد که مؤسسه انتشارات با همکاری کتاب پلاس بتواند خدمات جانبی بیشتری را به اساتید و دانشجویان، برای تشویق آنها به خرید، و مطالعه کتاب و تولید محتوا برای آن ارایه نماید.


طبق این تفاهم نامه سامانه کتاب پلاس بر قراری ارتباط بین ناشر، دانشجویان و اساتید را در سراسر کشور فراهم می آورد. ایشان با تاکید بر حمایت موسسه انتشارات دانشگاه تهران از سایر استارت آپ های حوزه نشر بیان داشت ما از همه ایده ها در زمینه های جذب مشتری و مخاطب بیشتر برای کتاب، ارتقاء فرهنگ کتابخوانی، تولید هر چه بیشتر محتوای الکترونیکی مبتنی بر کتاب در فضای مجازی و ارائه خدمات جانبی هرچه بیشتر به دانشجویان و اساتید، استقبال می کنیم .
با همکاری استارت آپ کتاب پلاس، به زودی مسابقه ای در باره نقد کتابهای دانشگاهی برای دانشجویان برگزار خواهد گردید. دانشجویان می توانند در این رقابت جمعی شرکت کنند. به بهترین نقدها جوایزی داده خواهد شد و اسامی برندگان در سایت اعلام خواهد گردید.
همچنین با توجه به کدینگ کتاب های دانشگاه تهران، بزودی امکاناتی در سامانه کتاب پلاس مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران فراهم خواهد شد تا خیرین و موسسات علاقه مند در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود بتوانند دانشجویان را از طریق هدایای نقدی و یا کدهای تخفیف و سایر امتیازات ویژه در خرید کتاب کمک نمایند.
سعیدی کیا موسس کتاب پلاس نیز بیان داشت که همکاری با مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران به عنوان بزرگ‌ترین و با سابقه ترین ناشر دانشگاهی کشور برای ما فرصت بسیار مغتنمی را فراهم می آورد و امیدواریم با حضور این انتشارات در کتاب پلاس بتوانیم سطح ارایه خدمات خود را به دانشجویان و اساتید بالا ببریم و خوشبختانه با توجه به موافقت یکی از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در کتاب پلاس که بزودی رسانه ای خواهد شد، منابع لازم برای ایجاد بستر نرم افزاری در جهت ارائه خدمات کتاب پلاس برای دانشجویان و اساتید فراهم آمده است. همچنین ایشان با بیان اینکه تا کنون 20 ناشر دانشگاهی، عمومی و کودک و نوجوان نیز به کتاب پلاس پیوسته اند، اظهار امیدواری کرد که با توجه به نزدیکی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کتاب پلاس بتواند برنامه های متعددی را در این نمایشگاه برای ناشران عضو تدارک ببیند.

 

لینک خبر :

http://press.ut.ac.ir/news_15.html

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید