حمایت کتاب پلاس از بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

حمایت کتاب پلاس از بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

 

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی بیان داشت: هدف اصلی این جشنواره شناخت نخبگان و سوق دادن دانشجویان به سمت نگارش کتاب است علیزاده در ادامه افزود: یکی از مسائل حوزه کتاب سرانه مطالعه است که باید در این راستا تلاش کرد و سرانه مطالعه را افزایش داد. ما در زمینه منابع فرهنگی چیز خاصی کم نداریم اما نیازمند همکاری نهادها و مؤسسات در جهت سرانه مطالعه هستیم.

عادل تقوی، دبیر بیست و پنجمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی از برگزاری مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره گفت: این مراسم روز دوشنبه۲۸آبان ماه با حضور اساتید، دانشجویان، اهالی فرهنگ و قلم در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

سعیدی کیا موسس کتاب پلاس از حامیان جشنواره بیان داشت : با توجه به ماموریت کتاب پلاس در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشویق مردم به خرید کتاب ، بر خود لازم دانستیم به منظور ارج نهادن به تلاش های علمی و پژوهشی دانشجویان، در این جشنواره که همزمان با هفته کتاب ،  بر پا می شود حضور داشته باشیم و بتوانیم قدم موثری جهت حمایت از این رویداد فرهنگی برداریم.

کتاب پلاس به کلیه شرکت کنندگان در این مراسم کارت عضویت در کتاب پلاس ، جهت دریافت 200 هزار تومان تخفیف حامیان  کتاب پلاس از جمله: دیجی کالا، سینما تیکت، فیلیمو، چنگال، ریحون و ... به برگزیدگان جشنواره کارت طلایی کتاب پلاس شامل ارائه خدمت کتاب پلاس را به صورت رایگان به مدت 3 سال  اهدا می نماید، شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند با بازدید از غرفه کتاب پلاس با خدمات ما در حوزه کتاب و کتابخوانی  بیشتر آشنا شوند.

 


 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید