جشنواره روزت را بساز دختر انتشارات کوله پشتی با همکاری کتاب پلاس

آیا تابه حال شده احساس ضعف و سرخوردگی و نومیدی کنید؟ یا اینکه فکر کنید به اندازه کافی قوی نیستید و برای رسیدن به رویاهایتان نمی توانید به تنهایی اقدام کنید؟ و یا حتی این فکر به ذهنتان خطور کرده که جای پیشرفت چندانی برای شما نیست؟ روی صحبت من با شما دختران عزیز است؛ اگر جوابتان بله است پس حتما در ادامه با من همراه باشید.

همزمان با رونق کتابخوانی در فصل پاییز، کتاب پلاس جشنواره "مهرآبان باکتاب" را برگزار می‌کند. از جمله فعالیت های کتاب پلاس به مناسبت روز دختر، همکاری با انتشارات کوله پشتی و برگزاری جشنواره "روزت را بساز دختر" به عنوان یکی از برنامه های "مهرآبان باکتاب" است. در این جشنواره دو کتاب محبوب و پرفروش "خودت باش دختر" و "شرمنده نباش دختر" شرکت داده شده اند و همه شما علاقمندان می توانید نظرات و دیدگاه های خود را درباره این کتاب ها با دوستان خود به اشتراک بگذارید و یا در مسابقه شرکت کرده و امتیازات خود را افزایش دهید. حتی با خرید کتاب و ثبت برچسب آن امتیاز زیادی بدست آورید. نفرات برتر هرروز لیست می‌شوند و شما می‌توانید موقعیت نفرات برتر را رصد کنید و در نهایت به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت. حال بیایید کمی راجب خود کتاب ها و نویسنده محبوبشان خانم "ریچل هالیس" بیشتر بدانیم.

ریچل هالیس بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Chic Media، تولیدکننده‌ی محتوای دیجیتال برای زنان است. در ۲۷ سالگی، شرکت او به عنوان یکی از ۳۰ شرکت برتر با موسس زیر 30 سال انتخاب شده است. راشل با سبک انرژی بالا و انگیزشی خود، توانایی منحصر به فردی برای توانمند سازی و تشویق زنان دارد. کتاب "خودت باش دختر" یک کتاب انگیزشی است که یک تفاوت مهم با سایر نوشته‌های انگیزشی دارد و آن این است که هالیس درواقع زندگی‌نامه خودش را نقل می‌کند. او در این کتاب از رازهاى موفقیتش به عنوان یک زن، یک مادر شاغل، کارآفرین، ورزشکار و نویسنده مى‌گوید. صدها داستان غم‌انگیز، خنده‌دار، عجیب، مسخره و از زندگیش تعریف می‌کند ونکاتی را در این کتاب فهرست کرده است که به اوکمک کرده اند تا یک زندگی شاد و موفق داشته باشد. کتاب دیگر او "شرمنده نباش دختر" درواقع یک برنامه جامع برای رسیدن به اهداف است. فرصت خواندن این کتاب ها را از دست ندهید!

برای شرکت در مسابقه کافیست روی قسمت "شرکت در جشنواره روزت را بساز دختر" کلیک کنید.

 

شرکت در جشنواره روزت را بساز دختر جشنواره اسرار عشق

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید