جشنواره "بخوان بخند بنویس" انتشارات مروارید با همکاری کتاب پلاس

آیا تا به‌حال کتاب طنز خوانده‌‌اید؟شعر یا داستان؟چقدر آن ‌را دوست داشته‌اید؟ در این عصرهای پاییزی که خورشید طی چشم برهم زدنی غروب می‌کند و شب خیلی زود فرا می‌رسد، اوقاتی که دلگیر می‌شوید می‌توانید خلوت خود را با خواندن کتاب غنی کنید؛ حال تصور کنید کتابی که می‌خوانید، حتی خنده بر لبانتان بیاورد و این یعنی یک تیر و دو نشان!

با آغاز ماه مهر و شروع مدرسه‌ها حال و هوای کتاب و کتابخوانی نیز بیشتر می‌شود. کتاب‌پلاس در همین راستا   جشنواره‌ی "مهرآبان با کتاب" را با همکاری ناشران مختلف برگزار می‌کند. یکی از این جشنواره‌ها، مسابقه‌ی "بخوان، بخند، بنویس" است که انتشارات مروارید با همکاری کتاب‌پلاس برگزار می‌کند. در این مسابقه 50 تا از بهترین کتاب‌های طنز نشر مروارید انتخاب شده‌اند و شما می‌توانید با خواندن هر تعداد از این کتاب‌ها در مسابقه شرکت کنید. نحوه‌ی شرکت در مسابقه بدین صورت است که شما مرتبط با کتاب‌ها متن طنزی نوشته و به اشتراک می‌گذارید. هم‌چنین با ثبت نظر خود و یا خرید کتاب و ثبت برچسب، امتیاز‌های بیشتری جمع‌آوری کنید. نحوه‌ی امتیازدهی را با جزییات بیشتر می‌توانید در لینک زیر بخوانید. نفرات برتر هرروز لیست می‌شوند و شما می‌توانید موقعیت نفرات برتر را رصد کنید و در نهایت به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت. این فرصت هیجان‌انگیز را از دست ندهید!

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

برای شرکت در جشنواره بخوان بخند بنویس مروارید بر روی لینک "شرکت در جشنواره" کلیک کنید.

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر مروارید، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید