جشنواره اسرار عشق انتشارات ققنوس با همکاری کتاب پلاس

امسال کتاب‌پلاس خبرهای جذابی برای همه‌ی کتابخوان‌ها و همینطور همه‌ی کسانی که تصمیم گرفته‌اند کتابخوان شوند درنظر دارد! تابستان گرم و داغ 98 با جشنواره‌‌‌‌ی "داستان ایرانی" ققنوس با همکاری کتاب‌پلاس و مشارکت بالای شما علاقه‌مندان کتاب به پایان رسید و اکنون در این حال و هوای پاییزی، کتاب‌پلاس جشنواره‌ی "مهرآبان با کتاب" را به مناسبت هفته‌ی کتابخوانی و با همکاری ناشران مختلف برگزار می‌کند که اتفاقات هیجان‌انگیزی رقم خواهد خورد.

پاییز در ذهن همه‌‌ی ما یادآور حس و حال عاشقی است. خواندن کتاب‌هایی با این مضمون نیز حال و هوای رویایی این فصل را دوچندان می‌کند. به همین منظور، یکی از شناخته‌شده ترین کتاب‌های عاشقانه به‌نام "ملت عشق" را انتخاب کرده‌ایم که حتما بارها و بارها درباره‌ی آن شنیده‌اید. شمس و مولانا و تاثیری که این دو شخصیت بزرگ بر همه‌ی انسان‌ها در همه‌‌ی زمان‌ها گذاشته‌اند بی تردید غیرقابل انکار است و خواندن قواعد عشقی که شمس به مولانا می‌آموزد برای هیج‌کس خالی از لطف نیست. در همین راستا ققنوس با همکاری کتاب‌پلاس جشنواره‌ی " اسرار عشق" را برای همه‌ی علاقه‌مندان برگزار می‌کند. در این جشنواره‌ که از 7 مهر 98 آغاز می‌شود، هرروز برای یکی از قواعد عشق مسابقه‌ای برگزار می‌شود و شما می‌توانید احساس قلبی و تجربیات خود را نسبت به آن جمله ابراز کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که با مراجعه به لینک زیر از جزییات امتیازدهی آگاهی پیدا کرده و طی 40 روز که همه‌ی 40 قاعده گذاشته می‌شوند، امتیازات خود را جمع‌آوری کنید. شما هم یکی از برندگان مسابقه‌‌ی ما باشید! هم‌چنین می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی کتاب "باب اسرار" نوشته و امتیاز کسب کنید.

برای شرکت در مسابقه کافیست روی قسمت "شرکت در جشنواره اسرار عشق" کلیک کنید.

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

 

شرکت در جشنواره اسرار عشق جشنواره اسرار عشق

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید