اسامی برندگان قرعه کشی در جشنواره با کتاب زندگی کنیم

در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، هر روز قرعه کشی های جذاب بین اعضای باشگاه مشتریان ناشران عضو کتاب پلاس داشتیم که برندگان به شرح ذیل میباشد.

هشتم اردیبهشت : آقای علیرضا چابکی برنده ی یک دستگاه تبلت از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات ققنوس

هشتم اردیبهشت : آقای علی نوروزی برنده ی یک هفته غذای رایگان چنگال از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات ققنوس

هشتم اردیبهشت : آقای وحید مقیمی برنده ی یک هفته غذای رایگان چنگال از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات جهاد دانشگاهی

هشتم اردیبهشت : آقای حسین محمودی برنده ی یک هفته غذای رایگان چنگال از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات تهران

نهم اردیبهشت : خانم مریم بذر برنده ی یک دستگاه تبلت از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات مروارید

دهم اردیبهشت : آقای محمدرضا مهدی زاده برنده ی یک هفته غذای رایگان چنگال از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات ققنوس

دهم اردیبهشت : آقای علیرضا گردون فنا برنده ی سه ماه اشتراک رایگان فیلیمو از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات فصل پنجم

دهم اردیبهشت : آقای معتصم فتحی برنده ی برنده ی یک دستگاه تبلت از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات دانشگاه تهران

یازده اردیبهشت : آقای کیارش پورهژیر برنده ی یک دستگاه تبلت از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات ثالث

یازده اردیبهشت : خانم مائده سخی برنده ی سه ماه اشتراک رایگان فیلیمو از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات ققنوس

یازده اردیبهشت : محمدامین خیبری برنده ی صدهزارتومان بن تخفیف مکتب پلاس از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات دانشگاه تهران

یازده اردیبهشت : آقای ملکی برنده ی صدهزارتومان بن تخفیف مکتب پلاس از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات جهاد دانشگاهی

دوازده اردیبهشت : خانم زهرا حسینی برنده ی یک هفته غذای رایگان چنگال از باشگاه مشتریان کتاب پلاس انتشارات مروارید

در ضمن جشنواره با کتاب زندگی کنیم هنوز تموم نشده شما میتوانید با شرکت در مسابقه کتاب خوانی ماهانه ی کتاب پلاس، ضمن محک زدن اطلاعاتتون، شانس بردن

جوایز جذاب کتاب خوانی را داشتبه باشید.

 

شرکت در مسابقه

نوشتن برای خیلی از ما همیشه خوشایند بوده است. دوست داریم وقتی یک مطلبی را می­خوانیم در موردش بنویسیم و حتی گاهی وقت ها نقدی هم بر آن داشته باشیم. انتشارات ثالث در جشنواره همچون یک داستان خود این اتفاق را رقم زده و هر ماه با معرفی چند کتاب خود، همه کسانی که علاقه مند به نوشتن هستند را به این جشنواره دعوت می­کند. اولین دوره این جشنواره با همکاری کتاب پلاس در شهریور امسال برگزار شد و نفرات برتر آن نیز مشخص شده اند. با استقبال شما عزیزان دور دوم جشنواره نیز با همکاری کتاب‌پلاس برگزار می‌ شود. با توجه به برگزاری جشنواره مهرآبان با کتاب در ماه مهر و آبان، انتشارات ثالث کمپین دور دوم و دور سوم خود را با همکاری کتاب پلاس و در کنار جشنواره مهرآبان با کتاب برگزار می­کند. همه‌ی شما دوستداران کتاب می‌توانید با ثبت نام در دور دوم جشنواره همجون یک داستان کتاب‌های "ابداع مورل"، "انجیل سفید" ، "آویشن قشنگ نیست" و "کلاه پوستی" را خوانده و مرتبط با مضامین کتاب‌ها، متنی بنویسید و ارسال کنید. هم‌چنین می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی کتاب‌ها به اشتراک بگذارید و از دوستان خود نیز برای شرکت در مسابقه دعوت کنید و در نهایت جوایز ارزنده‌ی فرهنگی توسط حامیان تقدیم نفرات برتر خواهد شد. مسابقه در بازه‌ی 5 الی 25 مهرماه 98 برگزار می‌شود. می‌توانید جزییات بیشتر درباره‌ی نحوه‌ی امتیازدهی مسابقه را در لینک زیر بخوانید.

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

برای شرکت در جشنواره همچون یک داستان ثالث بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

شرکت در مسابقه

امسال کتاب‌پلاس خبرهای جذابی برای همه‌ی کتابخوان‌ها و همینطور همه‌ی کسانی که تصمیم گرفته‌اند کتابخوان شوند درنظر دارد! تابستان گرم و داغ 98 با جشنواره‌‌‌‌ی "داستان ایرانی" ققنوس با همکاری کتاب‌پلاس و مشارکت بالای شما علاقه‌مندان کتاب به پایان رسید و اکنون در این حال و هوای پاییزی، کتاب‌پلاس جشنواره‌ی "مهرآبان با کتاب" را به مناسبت هفته‌ی کتابخوانی و با همکاری ناشران مختلف برگزار می‌کند که اتفاقات هیجان‌انگیزی رقم خواهد خورد.

پاییز در ذهن همه‌‌ی ما یادآور حس و حال عاشقی است. خواندن کتاب‌هایی با این مضمون نیز حال و هوای رویایی این فصل را دوچندان می‌کند. به همین منظور، یکی از شناخته‌شده ترین کتاب‌های عاشقانه به‌نام "ملت عشق" را انتخاب کرده‌ایم که حتما بارها و بارها درباره‌ی آن شنیده‌اید. شمس و مولانا و تاثیری که این دو شخصیت بزرگ بر همه‌ی انسان‌ها در همه‌‌ی زمان‌ها گذاشته‌اند بی تردید غیرقابل انکار است و خواندن قواعد عشقی که شمس به مولانا می‌آموزد برای هیج‌کس خالی از لطف نیست. در همین راستا ققنوس با همکاری کتاب‌پلاس جشنواره‌ی " اسرار عشق" را برای همه‌ی علاقه‌مندان برگزار می‌کند. در این جشنواره‌ که از 7 مهر 98 آغاز می‌شود، هرروز برای یکی از قواعد عشق مسابقه‌ای برگزار می‌شود و شما می‌توانید احساس قلبی و تجربیات خود را نسبت به آن جمله ابراز کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که با مراجعه به لینک زیر از جزییات امتیازدهی آگاهی پیدا کرده و طی 40 روز که همه‌ی 40 قاعده گذاشته می‌شوند، امتیازات خود را جمع‌آوری کنید. شما هم یکی از برندگان مسابقه‌‌ی ما باشید! هم‌چنین می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی کتاب "باب اسرار" نوشته و امتیاز کسب کنید.

برای شرکت در مسابقه کافیست روی قسمت "شرکت در جشنواره اسرار عشق" کلیک کنید.

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

 

شرکت در جشنواره اسرار عشق جشنواره اسرار عشق

آیا تا به‌حال کتاب طنز خوانده‌‌اید؟شعر یا داستان؟چقدر آن ‌را دوست داشته‌اید؟ در این عصرهای پاییزی که خورشید طی چشم برهم زدنی غروب می‌کند و شب خیلی زود فرا می‌رسد، اوقاتی که دلگیر می‌شوید می‌توانید خلوت خود را با خواندن کتاب غنی کنید؛ حال تصور کنید کتابی که می‌خوانید، حتی خنده بر لبانتان بیاورد و این یعنی یک تیر و دو نشان!

با آغاز ماه مهر و شروع مدرسه‌ها حال و هوای کتاب و کتابخوانی نیز بیشتر می‌شود. کتاب‌پلاس در همین راستا   جشنواره‌ی "مهرآبان با کتاب" را با همکاری ناشران مختلف برگزار می‌کند. یکی از این جشنواره‌ها، مسابقه‌ی "بخوان، بخند، بنویس" است که انتشارات مروارید با همکاری کتاب‌پلاس برگزار می‌کند. در این مسابقه 50 تا از بهترین کتاب‌های طنز نشر مروارید انتخاب شده‌اند و شما می‌توانید با خواندن هر تعداد از این کتاب‌ها در مسابقه شرکت کنید. نحوه‌ی شرکت در مسابقه بدین صورت است که شما مرتبط با کتاب‌ها متن طنزی نوشته و به اشتراک می‌گذارید. هم‌چنین با ثبت نظر خود و یا خرید کتاب و ثبت برچسب، امتیاز‌های بیشتری جمع‌آوری کنید. نحوه‌ی امتیازدهی را با جزییات بیشتر می‌توانید در لینک زیر بخوانید. نفرات برتر هرروز لیست می‌شوند و شما می‌توانید موقعیت نفرات برتر را رصد کنید و در نهایت به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت. این فرصت هیجان‌انگیز را از دست ندهید!

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

برای شرکت در جشنواره بخوان بخند بنویس مروارید بر روی لینک "شرکت در جشنواره" کلیک کنید.

در جشنواره های مهرآبان با کتاب ناشران بزرگ کشور مانند نشر ثالث، نشر ققنوس، نشر مروارید، نشر نیستان، نشر هیرمند و بسیاری دیگه از ناشران حضور دارند و در ادامه با ما همراه خواهند شد.

 

 

مقالات دیگر...