به مناسبت روز دانشجو - خدمات جدید از کتاب پلاس

هدایای ویژه کتاب پلاس برای روز دانشجو

برنامه‎های تلویزیون دیجیتالی رایگان تا تعرفه های اینترنتی ویژه 

 برنامه های مورد علاقه خود را در کنار محتوای آموزشی بصورت رایگان ببینید

با توافق به عمل آمده با مجموعه تلویزیونی فام، اعضای کتاب پلاس می‎توانند از تاریخ افتتاح این تلویزیون دیجیتال در دی ماه سال جاری به مدت سه ماه بصورت رایگان از این تلویزیون استفاده نمایند.

دانشجویان می‎توانند بعد از ثبت شماره برچسب کتاب‎های خریداری شده نسبت به استفاده از این شبکه اقدام نمایند و اساتید عضو نیز می‎توانند بدون محدودیت از این امکان بهره‎مند گردند.

در تلویزیون دیجیتال فام، اعضای کتاب پلاس می‎توانند کلیه کانال‎های تلویزیونی صدا و سیما، فیلم‎های شبکه‎ها و محتوای خانگی را به همراه محتوای الکترونیک کتاب‎ها و سایر تولیدات این شبکه ببیند.

تعرفه های اینترنتی جدید ویژه کتاب پلاس

 

طبق توافق صورت گرفته با گروه "های وب" و "پیشگامان"، این دو مجموعه، به جمع حامیان طرح کتاب پلاس پیوستند و به زودی از تعرفه‎های ویژه خود برای اعضای کتاب پلاس رونمایی خواهند کرد.

همراهان کتاب پلاس، با دنبال کردن کانال تلگرام و سایت کتاب پلاس، می‎توانند در جریان اخبار این گروه‎ها بمانند.

لازم بذکر است، با توجه تغییر تعرفه‎های اینترنتی از سوی وزارت فناوری و اطلاعات، بسته‎های جدید نیازمند تغییراتی برای ارائه خدمات بهتر به اعضای کتاب پلاس بودند که بزودی این تغییرات اعلام خواهد شد و اعضا می توانند از این خدمات جدید کتاب پلاس نیز با عضویت در سامانه بهره‎مند گردند.

خدمات متنوع کتاب پلاس همچنان پای برجا

خدمات کتاب پلاس برای دانشجویان محدود به همین موارد نیست و نخواهد بود.

همراهان کتاب پلاس، می‎توانند همین حالا با ورود به سامانه از خدمات زیر بهره‎مند گردند:

کتاب پلاس، در جهت رونق تولید علم کشور، با ارائه خدمات متنوع به اساتید و دانشجویان، سعی می کند تا دوستی با کتاب را بیش از پیش ترویج دهد.

در سامانه عضو هستید؟ پس همین حالا وارد شوید و با ثبت هولوگرام خود، از خدمات متنوع کتاب پلاس بهره‎مند گردید:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید