کتاب پلاس کتابخوان هارا شگفت زده می کند.

 

به گزارش اخبار رسمی : کتاب پلاس کتابخوان هارا شگفت زده می کند.

 

 

در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جشنواره "من دوستدار کتابم" با حمایت مرکز نشر دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تعدادی از ناشران و رسانه‌های مرتبط با کتاب از 12 الی 22 اردیبهشت در مصلای تهران برگزار شد. این جشنواره به منظور حمایت از خریداران کتاب و ترویج فرهنگ کتاب، کتابخوانی و فرهنگ‌سازی برای ممانعت از کپی غیرقانونی کتاب برگزار می‌شود. در این جشنواره شرکت‌ها و موسسات بزرگ اقتصادی و فرهنگی به کمک کتاب پلاس آمده اند.

در جشنواره «من دوستدار کتابم»، خریدار کتاب در کنار کتاب اصلی، امتیازات و تخفیف‌های ویژه‌ای از حامیان جشنواره به دنبال خواهد داشت.

ضمنا کتاب پلاس با فراهم آوردن بستر لازم جهت ارائه خدمات پس از فروش و تکمیلی، به حمایت از ناشران و خوانندگان کتاب پرداخته است. تا مخاطب به دلیل خدماتی که در کنار کتاب دریافت می‌کند از خرید کتاب کپی ممانعت کند.

از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- خریدار کتاب با برچسب کتاب پلاس می‌تواند تجربه خواندن کتاب، با سایر خوانندگان، به اشتراک بگذارد و اگر مشکلی در فهم آن دارد مطرح کند.

2- در باشگاه مشتریان ناشر به ازای نقد کتاب و نتایج حاصل از خواندن و هر محتوایی که در کنار کتاب در فضای مجازی ایجاد کند از ناشر امتیاز دریافت کرده و در ازای آن امتیازات می‌تواند از چندین موسسه، شرکت و همچنین خود ناشر خدمات ارزنده‌ای دریافت کند.

3- خریدار کتاب می‌تواند در کنار کتاب، قسمتی از کتاب را نیز به صورت صوتی گوش کند یا خلاصه ای ‌از آن را مطالعه کند، یا بخشی از کتاب را به صورت اینفوگراف یا فایل الکترونیک یا فایل صوتی دریافت کند.

4- حتی می‌تواند به عنوان سفیر‌ کتاب، آن را در فضای مجازی با تولید محتوای مبتنی بر کتاب به اشتراک بگذرد و از ناشر امتیاز دریافت نماید.

لینک کامل خبر در پایگاه خبری 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید