جشنواره من دوستدار کتابم

در این جشنواره ناشران با خرید برچسب­های دارای کد و ارایه آن به مشتری ، مشتریان خود را ترغیب به ثبت برچسب در سامانه و استفاده از مزایای آن به عنوان افزونه های کتاب می­نمایند این مزایا شامل شرکت در قرعه کشی،­ تخفیف­ها، امتیازات و امکانات می­باشد که توسط خدمات دهندگان جشنواره ارایه می­گردد و در ادامه شرح داده شده است و تا زمان برگزاری جشنواره به میزان آن اضافه می­شود.ثبت نام کنید

ناشر می­تواند بعد از نمایشگاه از طریق سامانه با افرادی که در سامانه برچسب خود را ثبت نموده­اند ارتباط برقرار نمایند. و سایر خدمات را خود از طریق سامانه کتاب پلاس به مشتریان ارایه نمایند

به گزارش ستاد خبری و رسانه‌ای سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در این جلسه یحیی دهقانی گفت: هدف از تشکیل این جلسه بهره‌برداری موثر از  فضا و امکانات در این دوره از نمایشگاه برای اطلاع‌رسانی بهتر است و ضرورت دارد هر چه سریع‌تر فضاهای اطلاع‌رسانی از تبلیغات تفکیک شوند.

در ادامه حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی و رفاهی با تاکید بر ضرورت بررسی فضاها و مدیریت زمان گفت: هر موقعیت و محل و فضا را باید به طور ویژه بررسی کرد. اگر زمان را مدیریت نکنیم در اجرا مشکل پیدا خواهیم کرد. باید موقعیت­ها و فضاهای موجود برای اطلاع‌رسانی در مصلی هرچه سریعتر  بررسی و جمع­بندی شود.

علی اکبر تورانیان؛ مدیر کمیته اطلاع‌رسانی نیز در این جلسه با اشاره به استفاده از سوابق و تجربیات دوره‌های پیشین گفت: تاکید داریم بهترین فضاها باید برای مخاطبان در نظر گرفته شود زیرا مردم صاحب اصلی نمایشگاه هستند؛ اطلاع رسانی هم یکی از فعالیت‌هایی است که در نمایشگاه به طور مستقیم با مخاطب در ارتباط است و باید به آن توجه ویژه ای داشت.

رجبعلی سالاریان؛ مدیر کمیته روابط عمومی هم با اشاره به انجام مذاکرات با مسئولان مصلای برای نصب شعارهای ترویجی گفت: با مسئولان مصلا مذاکره کرده­ایم که برای امور شعارهای ترویجی همکاری لازم را داشته باشیم که کار موازی صورت نگیرد. انتظار این است که فضاهایی که می‌تواند در امر ایجاد ارتباط مؤثر با مردم وراهنمایی مخاطبان نمایشگاه مفید واقع شود در اختیار این کمیته قرار گیرد.

گفتنی است که سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.