سفیران کتاب پلاس

سفیران کتاب

برای افرادی که قصد دارند دیگران را به خواندن کتاب تشویق نمایند ویا آن کتاب را به آنها آموزش دهند ، سامانه کتاب پلاس بستر لازم برای ایجاد یک فضای آموزشی به منظور تولید محتوای مکمل کتاب مورد نیاز را درنظر گرفته است و به هر فردی که برچسب کتاب پلاس را به عنوان یک سفیر درج نماید، یک امتیاز داده می شود که به ازای این امتیازات ناشران خدمات ویژه ای را به سفیران ارائه می کنند.

 

 

کلیه خدمات برای سفیران رایگان می باشد"

اساتید:

اساتید محترم دانشگاه می­توانند با ثبت درس خود در سامانه از خدمات رایگان این سامانه در جهت بهبود فرآیندهای یاددهی و یادگیری بهره مند شوند و به فضای علمی این محیط فرهنگی کمک نمایند.مشارکت اساتید در این سامانه درتولید محتوای آموزشی وجذب دانشجویان امتیازاتی برای اساتید خواهد داشت،که ناشر نسبت به آن امتیازات اقدام به تشویق اساتید می نماید. برای اطلاع از خدمات ناشر عضو شوید و بعد از ثبت درس و انتخاب کتاب خدمات ناشر را مشاهده کنید.

 

 

 عضو شوید 

 

 

 مربیان یا مروجان:

افرادی که قصد دارند آموخته های خود را از یک کتاب با دیگران به اشتراک بگذارند جلسات جشن امضاء برگزار کنند و یا جلسات نقد کتاب در کتابفروشی ها و کافه ها برگزار می­کنند می­توانند از سامانه کتاب پلاس برای آموزش و ارتباط با مخاطبین خود استفاده کنند. 

 

 عضو شوید 

 

معلمان:

معلمان عزیز که قصد دارند کتابی را به دانش آموزان خود معرفی کنند در صورتی که کتاب کمک درسی باشد می توانند با ثبت کتاب خود و تائید ناشر از خدمات آموزش مجازی کتاب پلاس برای دانش آموزان خود بهره مند شوند،چنانچه کتاب کمک درسی نباشد باید به عنوان سفیر ثبت نام کنند و کتاب خود را ثبت کنند.

 به زودی...