ناشران

تیتر خبر

ما راه حل هایی برای ارتباط بیشتر شما با مشتریان­تان در سراسر کشور جهت توسعه بازار شما و جلوگیری از کپی غیر قانونی کتابهایتان از طریق کدینگ کتاب  ارایه می دهیم.

عضویت                    خدمات


درباره ما:

کتاب پلاس با ایجاد سامانه خدماتی برای ناشران و ایجاد باشگاه مشتریان این فرصت را در اختیار ناشران و کتاب فروشان ایجاد کرده تا کاربران خود تعامل کنند. ناشران می توانند با ایجاد رویدادهای کتابی اعم از جشنواره های فرهنگی ، پویش های مطالعاتی و مسابقات کتابخوانی را به خریداران خود در قالب خدمات پس از فروش ارائه دهند و به صورت مستمر با آن ها در ارتباط باشند.

خدمت ناشران در کتاب پلاس به مشتریان خود :

خدمات باشگاه مشتریان

ناشران می­توانند خدمات متنوعی از قبیل ارائه کد تخفیف کتاب، ارائه بن خرید کتاب  و برگزاری قرعه­کشی برای خریداران کتاب خود در سراسر کشور ارائه نمایند.

 محتوای الکترونیکی مبتنی بر کتاب

خریداران کتاب می­توانند از طریق خرید کتاب و ثبت کد برچسب کتاب پلاس به خدمات اختصاصی باشگاه مشتریان ناشر و به  فایل های الکترونیکی مکمل کتاب  و همچنین نظرات و دیدگاههایی که خریداران قبلی و سفیران کتاب گذاشته اند دسترسی داشته باشند.

خدمات کتاب پلاس

خریداران کتاب می­توانند علاوه بر خدمات ناشر از کدهای تخفیف و امتیازات و هدایایی که حامیان کتاب درکتاب پلاس قرار داده اند نیز بهره مند شوند.

رویدادهای کتابی

ناشران می توانند با پلتفرم کتاب پلاس برای مشتریان خود جشنواره­ها، پویش های مطالعاتی، مسابقات کتابخوانی و کمپین های فرهنگی مبتنی بر کتاب برگزار نمایند.

 

 

کتاب پلاس چگونه از کپی غیر قانونی کتاب جلوگیری می کند؟

با توجه به کد شدن کتاب ها، این امکان برای ناشران فراهم می شود که بتوانند کتاب های شان را در سراسر کشور تبلیغ و ترویج نمایند. و روی کتاب اصل خود خدماتی را ارائه دهد که خریداران کتاب کپی و ترجمه های نازل نتوانند از آن خدمات بهره مند شوند و اینگونه بین کتاب اصل و کتاب کپی تفاوتی ملموس برای خریدار مشاهده می شود که ترجیح می دهد کتاب اصل را تهیه کند. کتاب پلاس در تمامی رویدادهای عمومی مانند نمایشگاه بین المللی کتاب و هفته کتاب درکنار ناشران عضو خواهد بود و تلاش می کند بازارهای ناشران را توسعه داده و بازارهای جدید را پیش روی ناشران قرار دهد.

استراتژی های ما برای ناشران چیست؟

هدف کتاب پلاس ایجاد تعامل هر چه بهتر ناشران با کاربران است، به همین دلیل در مرحله اول با ایجاد سامانه باشگاه مشتریان برای ناشران فضای اولیه تعامل را برای ناشران ایجاد می کند. در ادامه خدمات بازاریابی دیجیتال را برای ورود به این فضا و ارتباط با کاربران خود پیشنهاد می دهد. کتاب پلاس در تمام مسیر همراه ناشران بوده و مشاوره هایی به آن ها ارائه خواهد داد.


خدمات کتاب پلاس به ناشران

کتاب پلاس با ارائه خدمات متنوع نیاز ناشران را در جهت تعامل با کاربران رفع می نماید:

باشگاه مشتریان

شناخت مشتری و سفیران و رصد فعالیت آنها و امتیازی که دریافت نموده اند و اجرای سیاست های تشویقی و ترویجی  برای جذب و نگهداری و وفادارسازی آنها

سیستم ارتباط با مشتری

ارسال پیام داخلی و پیامک و ایمیل به کاربران و اطلاع رسانی خدمات جدید و مستند سازی خدمات ناشر و اقدامات کاربر

 

آموزش مجازی و یاد گیری مبتنی برکتاب

ایجاد بستر آموزش آفلاین جهت جذب مخاطب و ارائه محتوای مکمل به مخاطبان عمدتا برای  ناشران آموزشی و دانشگاهی

 

خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات مشاوره و برنامه ریزی دیجیتال مارکتینگ برای رویداد ها و جشنواره های اختصاصی ناشر و نظارت بر شبکه های اجتماعی و سایت ناشر

 

برگزاری قرعه کشی سالیانه و فصلی

برگزاری قرعه کشی به صورت فصلی و سالانه برای کاربران کتاب پلاس

 

تولید محتوای الکترونیکی

تولید محتوا برای کتاب های ناشران  توسط تیم کتاب پلاس از قبیل پادکست ، تیزر و مقالات مرتبط با کتاب

 

جذب سازمانها

کتاب پلاس بستری را برای همکاری ناشران با سازمان ها ، دستگاه ها ، نهادهای عمومی و خصوصی فراهم نموده است که بتوانند به طور مشترک با آن ها  رویدادهای کتابی برگزار نماید و از این طریق بازار جدیدی را پیش روی ناشران قرار می دهد.

 

جشنواره ها

برگزاری جشنواره ها ، مسابقات کتابخوانی ، پویش های مطالعاتی و جشن امضا دیجیتالی برای ناشران با همکاری سازمانها ، دستگاهها ، نهادهای عمومی و خصوصی

 

بانک اطلاعات کتاب پلاس 

کتاب پلاس به طور مستمر فضای مجازی را برای ناشران عضو رصد کرده و کلیه محتواهای نشر شده در خصوص کتابهای ناشر که در تلگرام و اینستاگرام و سایتهای خبری منتشر شده  را در اختیار ناشر قرار خواهد داد. در کتاب پلاس ناشران معتبر را گلچین کرده­ایم و از این پس خدمات کتاب پلاس را می­توانید با خرید کتاب از ناشرین عضو کتاب پلاس دریافت نمائید.جهت اطلاع از خدمات ناشران فوق هم اکنون عضو شوید


تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.