باشگاه

تیتر خبر


کتاب پلاس باشگاهی است برای علاقه ­مندان به کتاب که در آن می­توانند هم از کتاب پلاس ، هم از ناشرانی که از آنها کتاب خریداری نموده ­اند و هم از حامیان کتاب پلاس به نسبت خرید خود و مشارکت در غنی سازی محتوای مبتنی بر کتاب­ ها خدمات ویژه و امتیازات خاص دریافت کنند.


 چگونه افراد امتیاز و سکه دریافت می­نمایند:

1.  ثبت نام در سایت

2.  تکمیل پروفایل

3.  معرفی دوستان

4.  شرکت در مسابقات و برنده شدن

5.  تولید محتوای مبتنی بر کتاب (نقد/ تحلیل/ معرفی/ خلاصه کتاب)

6.  دریافت هدیه کتابی

امتیازات و سکه خود را در چه مواردی می توانیم صرف نمائیم:

1.  دریافت کد تخفیف از حامیان

2.  دریافت خدمات از ناشران

3.  شرکت در قرعه کشی و افزایش شانس در قرعه­کشی (ناشران/ کتاب پلاس)

4.  اهداء سکه به سایر افراد

5.  شرکت در مسابقات

    ناشران


در کتاب پلاس ناشران معتبر را گلچین کرده­ایم و از این پس خدمات کتاب پلاس را می­ توانید با خرید کتاب از ناشرین عضو کتاب پلاس دریافت نمائید.
جهت اطلاع از خدمات ناشران فوق هم اکنون عضو شوید ناشران جهت همکاری با کتاب پلاس می توانند با شماره 66463540 تماس حاصل فرمایند. 


تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.