درکتاب پلاس،
کتاب خود را بیابید

در باشگاه کتاب پلاسی ها، با ثبت کد و یا عضویت رایگان ، خدمات افزون برآن را دریافت کنید

مسابقه کتاب

اینجا معلومات کتابی خود را محک بزنید ، کتاب بازها اینجا باهم رقابت میکنند ، شما شاهد انواع مختلف مسابقات کتابی خواهید بود. به همراه جوایز بیشتر با مشارکت در این مسابقات مارا از نظرات خود آگاه کنید.

هم کتابی

حتما تا حالا برات پیش اومده که دوست داشته باشی راجع به کتابی که در حال خوندنش هستی با بقیه حرف بزنی ویا حتی بدونی دیگران راجع به کتابی که تصمیم به خوندنش گرفتی چی گفتن و چند نفر این کتاب رو برای خوندن به بقیه معرفی کردن ، اینجا میتونی کتاب رو نقد کنی و راجع بهش با بقیه حرف بزنی.

پلاس کتاب

کتابخون عزیز ، توی باشگاه کتاب پلاسی¬ها می تونی کدهای تخفیف جذاب حامیان رو دریافت کنی و از جوایز شگفت انگیز کتاب پلاس بهره مند بشی هم چنین از بسته های تشویقی ناشر اطلاع پیدا می کنی و با امتیازهایی که به دست آوردی توی قرعه کشی ویژه کتاب پلاس شانست چند برابر میشه

کتاب پلاس طرحی پیشرو در حوزه کتاب فیزیکی

کتاب پلاس تنها تیم فعال و خلاق در حوزه کتاب فیزیکی است که برای ارتباط بیشتر شما با کتاب تلاش میکند و با کدینگ کتاب، پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. شما از این پس می توانید کتاب فیزیکی را با برچسب کتاب پلاس خریداری نموده و با درج کد آن، پلاس های کتاب از جمله کدهای تخفیف ارائه شده توسط حامیان و محتوای الکترونیکی مکمل کتاب که توسط ناشران و سایر مخاطبان ارائه می شود را دریافت کنید و از امتیازات باشگاه مشتریان کتاب پلاس بهره مند شوید

سفیر کتاب شوید

اساتید فرهیخته، معلمان گرامی ، مربیان عزیز و مروجین علاقه مند به کتاب، که قصد معرفی و ترویج کتاب را دارند می توانند با ثبت نام در سامانه کتاب پلاس یک فضای ارتباطی و آموزش مجازی در اختیار داشته باشند. و مخاطبان خود را به خواندن و به تولید محتوای مبتنی بر کتاب تشویق و ترغیب نمایند و متناسب با میزان مشارکت آنها در غنی سازی محتوای این محیط امتیاز دریافت کنند و از مزایای حامیان طرح کتاب پلاس و خدمات ویژه و بسته های تشویقی ناشر بهره مند شوند

امتیاز ویژه سفیران
content

We use the class nav-pills instead of nav-tabs which automatically creates a background color for the tab

We applied clearfix to the tab-content to rid of the gap between the tab and the content

We use css to change the background color of the content to be equal to the tab

ناشران کتاب

گلچینی از ناشران بزرگ کشور در کتاب پلاس گرد هم آمده اند تا با ارائه خدمات پس از فروش کتابشان همه را تشویق به خواندن بیشتر کتاب نمایند.پس با عضویت در باشگاه مشریان از این فرصت برای بیشتر خواندن ، بیشتر فهمیدن و لذت بیشتر استفاده کنید و از جوایز ویژه ناشرین بهره مند گردید.

بیشتر بدانید

آخرین اخبار

آخرین اخبار کتاب پلاس را اینجا دنبال کنید

بازدید وزیر ارشاد آقای دکتر صالحی از غرفه کتاب پلاس
بازدید وزیر ارشاد آقای دکتر صالحی از غرفه کتاب پلاس
عقد تفاهم نامه انتشارات نیستان و کتاب پلاس
عقد تفاهم نامه انتشارات نیستان و کتاب پلاس
جشنواره همچون یک داستان
دومین جشنواره همچون یک داستان انتشارات ثالث برگزار میگردد
مسابقه مهر آبان با کتاب
کتاب پلاس دومین جشنواره هفته ی کتاب را با جوایز ویژه برگزار میکند

طرح ویژه جشنواره نمایشگاه

کتاب پلاس با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وتشویق علاقه مندان در نمایشگاه کتاب امسال به مناسبت این جشن بزرگ به دوستداران کتاب بیش از 500 میلیون ریال جایزه میدهد.

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.