درکتاب پلاس،
کتاب خود را بیابید

در باشگاه کتاب پلاسی ها، با ثبت برچسب کتاب و یا عضویت رایگان ، خدمات افزون برآن را دریافت کنید

رویدادهای کتابی

با شرکت در رویدادهای کتابی همانند مسابقات کتابخوانی، پویش‌های مطالعاتی و جشنواره‌های کتابی تجربه خود از خواندن کتابها رو به اشتراک بذارین و به پاس این همراهی ارزشمند از امتیازات ناشران و کتاب پلاس بهره‌مند شوید.

باشگاه های کتابخوانی

در سامانه کتاب پلاس این امکان برای شما فراهم شده که بتوانید دیگران را به باشگاه کتابخوانی خود دعوت کرده وآنها را تشویق به خواندن کتاب نمایید وتجربه خوبی را از لذت خواندن کتاب با یکدیگر رقم زنید.

پلاس کتاب

اگر عضو باشگاه مخاطبان کتاب پلاس شوید، می‌توانید با ثبت نام، شرکت در مسابقه کتابخوانی کتاب پلاس، ثبت برچسب کتاب خود و یا دعوت از دوستان، سکه کسب کنید و از جوایز موجود در باشگاه بهره‌مند شوید.

کتاب پلاس طرحی پیشرو درحوزه کتاب و کتابخوانی

کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که هدف آن تشویق مردم به خرید کتاب اصل و خواندن بیشتر آن است. کتاب پلاس با برگزاری جشنواره‌های مبتنی بر کتاب با همکاری ناشران، سازمانها و شرکتها به ایجاد یک هم افزایی در ترویج کتاب کمک می‌کند. از اینرو جشنواره مهرآبان با کتاب توسط این استارت آپ وبا همراهی ناشران بزرگ و چندین سازمان و نهاد از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه تهران و دانشگاه فنی و حرفه ای وسازمان جهاد دانشگاهی توسط هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود. که در آن افراد می‌توانند با خرید کتاب و ثبت برچسب و به اشتراک گذاشتن تجربه خود از خواندن این کتابها و دعوت دوستانشان به جشنواره ما را در این حرکت فرهنگی همراهی نمایند.

سفیر کتاب شوید

همه‌ علاقه‌مندان و دوستداران کتاب که قصد معرفی و ترویج کتاب را دارند، می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه‌ی کتاب ‌پلاس باشگاه کتابخوانی خود را راه اندازی کرده و با در اختیار داشتن یک فضای ارتباطی دوستانه، فرهنگی و امن، مخاطبان خود را به خواندن و اشتراک گذاشتن تجربیاتشان از خواندن کتاب ترغیب نمایند. ضمناً مخاطبان شما می‌توانند متناسب با میزان مشارکت در غنی سازی محتوای این محیط، امتیاز کسب کرده و از مزایای حامیان کتاب‌پلاس و خدمات ویژه و بسته‌های تشویقی ناشران بهره‌مند شوند.

امتیازات ویژه سفیران
content

ناشران کتاب

گلچینی از ناشران بزرگ کشور در کتاب پلاس گرد هم آمده اند تا با ارائه خدمات پس از فروش کتابشان همه را تشویق به خواندن بیشتر کتاب نمایند.پس با عضویت در باشگاه مشریان از این فرصت برای بیشتر خواندن ، بیشتر فهمیدن و لذت بیشتر استفاده کنید و از جوایز ویژه ناشرین بهره مند گردید.

بیشتر بدانید

آخرین اخبار

آخرین اخبار کتاب پلاس را اینجا دنبال کنید

رونمایی از مدل اقیانوس آبی صنعت نشر به همت تیم کتاب پلاس
رونمایی از مدل مفهومی اقیانوس آبی صنعت نشر به همت تیم تحقیقاتی استارت آپ کتاب پلاس
تفاهم نامه همکاری کتاب پلاس با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
تفاهم نامه همکاری کتاب پلاس با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی زیست بوم استارت آپ کشور
تفاهم‌‌نامه همکاری کتاب‌پلاس و دانشگاه فنی و حرفه‌ای
تفاهم‌‌نامه همکاری کتاب‌پلاس و دانشگاه فنی و حرفه‌ای
بازدید وزیر ارشاد آقای دکتر صالحی از غرفه کتاب پلاس
بازدید وزیر ارشاد آقای دکتر صالحی از غرفه کتاب پلاس

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540
ایمیل: info@ketabplus.com

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است ...

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایده پردازان هوشمند کیا (کتاب پلاس) می‌ باشد.