کتاب یک روز بلند طولانی


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: یک روز بلند طولانی
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : گیتی صفرزاده
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

گیتی صفرزاده، متولد مردادماه ۱۳۵۰ است. علاقه به نوشتن را با نامه نوشتن کشف کرد، زمانی‌که در روزهای کودکی هر روز یک نامه برای مادر و پدرش می نوشت و در اتاقشان می گذاشت. دوران نوجوانی عاشق تاتر شد و برای همین بعداز دیپلم دو سال رشته ادبیات نمایشی خواند اما بعداز آن به رشته جامعه شناسی کوچ کرد و از آن مدرک کارشناسی گرفت. در همین میانه سر از نشریه گل آقا در آورد و ده سالی سردبیر ماهنامه گل آقا بود. از آن زمان کارهای مختلفی از دبیری صفحات طنز تا داوری مسابقات و برپایی کارگاه‌های کتابخوانی و پروژه های تحقیقی انجام داده است، اما در همه این احوال نوشتن را فراموش نکرد و در نشریات مختلفی مطلب نوشته. اولین کتابش با نام چگونه ترنج دانشمند شد، در حوزه نوجوان بود اما اولین رمان بزرگسالش به اسم کوچه‌ی پاریس را نشر قطره منتشر کرد. یک روز بلند طولانی دومین رمان بزرگسال اوست که انتشارات ققنوس به چاپ رسانده.

نظرات برگی از کتاب
Avatar

گیتی صفرزاده مولف یک روز بلند طولانی

با کلیک روی تصویر و مطالعه برگی از کتاب احساس خود را بیان کنید

1 0
سیده

صفحه ی جذابی بود تشویق شدم بخونمش خیلی زیاد.

پاسخ

پاسخ
گیتی

چه خوب😊

3 0
اعظم

یک صفحه ازداستانی که من خواندم بیانگردلتنگی آدم هاست حس وعجیب وغریبی که دربرخوردبایکدیگردارند. احساساتی که نسبت به همدیگردارندکه نمیدانندواقعی است یاازسرعادت به یکدیگر وابستگی است یادلبستگی.دوست داشتن است یاخودخواهی! نمیداننددرطرف مقابل نیمه گم شدیشان رامیبینندیاخودشان را‌. سیمین هم شخصیت وروح لطیفی داردنمی خواست فکرش رادرگیرکسی کند.نمی خواست ازاین وابستگی دردش بیاید.ترسی دروجودش بودترسی توام باشک ویقیین. بابک نیزشخصیت بسیارزیبایی داشت سرشارازاحساسات ناب انسانی بود. داستان بسیارزیبایی داشت من باتمام وجودم حسش کردم انجایی که بیان میکرد.هیچکس واقعا آشنای آدم نیست.ماباهمه آشنایی هابازیک گوشه قلبمان خالی می ماندواینکه هرچقدربخواهی به کسی نزدیک شوی بیشترآسیب میبینی . کاش میشدگوشه خالی قلبمان رابایک عشق ناب ابدی پرکرد.

پاسخ

پاسخ
گیتی

خوشحالم که این یک صفحه را انقدر دقیق نگاه کردید

18 0
شریعت

من با خوندن همین یک صفحه علاقه مند شدم این کتاب بخونم یه حس خوبی بهم داد. واقعا هیچکس تمام تنهایی آدم پر نمیکنه بازم با وجود بودن بین آدم ها و معاشرت باهاشون بازم اون حس تنهایی داری. و چقدر نوشتن دوست دارم و فکر کنم با نوشتن میشه یکمی از این تنهایی کم کرد. ممنون از نویسنده ی این کتاب

پاسخ

پاسخ
گیتی

ممنون از شما و امیدوارم از خوندن کتاب لذت ببرید

1 0
فاطمه

بابک درست میگه:) بابک گفت:"راستش را بخواهی من فکر میکنم آدم خودش را گول می زند.هیچ کس واقعا آشنای آدم نیست،هیچ آشنایی دوام ابدی ندارد.ما با همه ی آشنایی ها،باز یک گوشه ی قلبمان خالی می ماند.هیچ کس تمام آدم را پر نمی کند.هرچقدر بخواهی به کسی نزدیک شوی،بیشتر دردت می آید."

پاسخ

پاسخ
گیتی

خوشحالم که بابک براتون قابل درکه

16 0
میم

از اون كتاب هايي بود كه تووي يك روز ميخونمش و پر بود از جملات خاص و ماندگار و دوست داشتني از خانم گيتي صفرزاده بخاطر خلق اين اثر بسيار بسيار متشكرم

پاسخ

پاسخ
گیتی

من از شما ممنونم که کتاب را خوندید

پاسخ
ناصری

بله جملات بسیار زیبایی داشت

63 0
زهرا

داستان کتاب جدا از زمان مکان است و واقعیت مجازی دارد برای برخی دلنشین و برای برخی خسته کننده است. ممنون

پاسخ

پاسخ
گیتی

ممنون که کتاب را خواندید

19 0
نفیسه

این کتابو نخوندم ولی از کامنتا و نظرات استفاده کردم تا گریز کوچیکی زده باشم بین کتاب و شدیدا مشتاق شدم کتابو بخونم مخصوصا اسمی که انتخاب شده برای کتاب واقعا جالب و برای لحظه ای تو فکر فرو میبره آدمو .

پاسخ

پاسخ
گیتی

امیدوارم بخونید و براتون جالب باشه

4 0
رضا

کتابی زیباست در باره ی چرایی عشق چرایی دوست داشتن و چرایی نیاز به دوست داشته شدن.خیلی از ادما این روزا احساس خلأ احساسی و عاطفی میکنن به علت عدم شناخت عشق و فلسفه عشق.

پاسخ

پاسخ
گیتی

ممنون از توجهتون

پاسخ
ناصری

دیدگاهتون عالی بود

پاسخ
ناصری

دیدگاهتون عالی بود

3 0
کاملیا

واقعا عالي است كه آدم ها يك نفر را داشته باشند كه در وقت لزوم چهار تا حرف حساب بتونند با ايشون بزنند و يا سر روي شانه اش بزارند و گريه كنند . قاعدتا هم هر چيز بهايي دارد و درد هم يكي از اين هزينه هايي است كه گاهي لازم ميشود انسان بپردازد كه ممكن است در غالب درد دوري يا فراق آن شخص ظهور كند! و البته كه من هاي فراواني داريم درون خودمان؛ از من كودك بازيگوش ديروز تا من بازيگر و نقابدار امروز! ولي اميدوارم من كودك ساده بتواند پراكنده شود كه دنيا نيازمند اين كودكاني است كه زود مي بخشند و عشق ميورزند! خلاصه داستان بايد يكي باشد كه بگويد من كي كجا باشم!!!

پاسخ

پاسخ
گیتی

ممنون که کتاب را خوندید

5 0
سمیه

ساده و خودمونی نگاشته شده و چقدر من این مدل قلم رو دوست میدارم . اصلا انگار خود من میشم شخصیت داستان و قدم به قدم باهاش پیش میرم .اروزی موفقیت و شادکامی دارم برای خانم صفرزاده

پاسخ

پاسخ
گیتی

از مهرتون سپاسگزارم

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.