کتاب حسرت نمیخوریم


تصویر
  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: حسرت نمیخوریم
  • ناشر : ثالث
  • نویسنده : باربارا دمیک
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02188325376
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

کتاب حسرت نمیخوریم شرح آنچه از زندگی در کره شمالی نمی دانیدکتاب حسرت نمیخوریم که توسط نشر ثالث به چاپ رسیده است، یک کتاب بسیار جذاب با داستانی حقیقی از زندگی در کره شمالی است. باربارا دمیک نویسنده توانمند این کتاب به خوبی موفق شده است زندگی مردم کره شمالی و بسیاری از حقایقی که حتی شهروندان کره شمالی نیز از آن ها بی اطلاع هستند را برای خوانندگان کتابش توصیف کند و زینب کاظم خواه، با ترجمه ای روان، این اثر ادبی را به فارسی ترجمه نموده است.کتاب حسرت نمیخوریم که در ژانر ادبیات سیاسی جای دارد، تا کنون برنده جایزه اثر غیر داستانی ساموئل جانسون بی بی سی و نامزد جایزه ملی انگلستان شده است.

نظرات
5 0
فرشاد

این کتاب به خوبی موفق شده زندگی مردم کره شمالی و بسیاری از حقایقی که حتی شهروندان کره شمالی نیز از آن ها بی اطلاع هستند را برای خوانندگان کتاب توصیف کند.

پاسخ

6 0
حمید

«حسرت نمی‌‌خوریم» برگرفته از موسیقی یکی از فیلم‌های محصول 1970 کره شمالی به نام هیچ چیز در دنیا نیست که حسرت آن را بخوریم است به نظر می‌رسد آن‌ها همچنان به این موضوع باور دارند زیرا درباره زندگی در خارج از مرزهای کشورشان اطلاعات کمی دارند و دولت اجازه ورود اطلاعات گسترده را به این کشور نمی‌دهد. با این همه، در سال‌های اخیر، به لطف قاچاقچیانی که از رودخانه تومن عبور می‌کنند و دنیای اطرافشان را مشاهده میکنند در مورد قحطی و دسترسی نداشتن مردم به اطلاعات واقعی همانند زندانی واقعی است

پاسخ

26 0
فرزاد

این کتاب که روایتی مستند از زندگی مردم کره شمالی است، داستان پناهنده‌ای را بازگو می‌کند که از چونگ جین کره شمالی فرار کرده‌اند و حالا در کره جنوبی زندگی می‌کنند. کتاب حاصل گفت‌گوهای روزنامه‌نگار لس‌آنجلس تایمز، باربارا دمیک، در زمان سکونتش در کره جنوبی است. این اثر در 2010 جایزه اثر غیرداستانی ساموئل جانسون بی‌بی‌سی را از آن خود کرد. همچنین همان سال جزو آثار راه‌یافته به مرحله نهایی جایزه ملی انگلستان نیز بود

پاسخ

63 2
پویا

کتاب بسیار جالب و در عین حال ترسناکی است. مخصوصا قسمت مربوط به قحطی دهه ۱۹۹۰ . همچنین مقایسه شباهت های روشهای اداره کشورمان و روند تغییرات در آن، با کره شمالی ناامید کننده است.

پاسخ

8 0
محمد

اظهارات شش تن از ساکنین کره شمالی که اکنون از این کشور گریخته و به کره جنوبی پناهنده شده اند، محتوای اصلی کتاب حسرت نمیخوریم را شکل می دهند. اطلاعاتی باور نکردنی از دوران قحطی، اخبار نادرستی که به مردم کره شمالی اعلام می شود، محدودیت هایی که برای زندگی در این کشور وجود دارد، میزان حقیقی محبوبیت رهبر کره شمالی و... بر اساس ادعاهای افرادی که موفق به فرار از این کشور شده اند، گرد آوری شده و به انتشار رسیده تا جهانیان از آنچه بر مردم کره شمالی می گذرد با خبر باشند

پاسخ

29 1
آیلار

اظهارات شش تن از ساکنین کره شمالی که اکنون از این کشور گریخته و به کره جنوبی پناهنده شده اند، محتوای اصلی کتاب حسرت نمیخوریم را شکل می دهند. اطلاعاتی باور نکردنی از دوران قحطی، اخبار نادرستی که به مردم کره شمالی اعلام می شود، محدودیت هایی که برای زندگی در این کشور وجود دارد، میزان حقیقی محبوبیت رهبر کره شمالی و... بر اساس ادعاهای افرادی که موفق به فرار از این کشور شده اند، گرد آوری شده و به انتشار رسیده تا جهانیان از آنچه بر مردم کره شمالی می گذرد با خبر باشند.

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.