کتاب بفرمایید بنشینید صندلی عزیز


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: بفرمایید بنشینید صندلی عزیز
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : اکبر اکسیر
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

چند شعر از این کتاب را می خوانیم: «از پشت برگ ها / شعری سیاه / مرا دید می زند / تا دست می شوم که بچینم /تیغ های آخته سربرمی کشند / این غیرت زیادی تمشک ها را سیاه پوش کرده است!» «بینوایان / با جلد گالینگور زر کوب / شیک و پیک / چاق و چله / به قیمت خرج یک ماه بینوایان /به بازار آمد / تا دختر عالی جناب ایکس /در ویلای اختصاصی شمال فصل به فصل بخواند / و به گیس کوزت های جهان /قاه قاه گریه کند!» «در کاسه ی کنار تخت دندان مصنوعی پدر خنده می کند / غیر از پدر، تمام اهل خانه می گریند.../ دکتر! یعنی پدر...؟! / با اجازه ی بزرگترها...بعله!!»

نظرات
6 6
نفس

جهان در اول دایره بود بعد از تصادف با یک کفشدوزک ذوزنقه شد تا در چهارگوشه ناهمگون آن بنشینیم و برای هم پاپوش بدوزیم!

پاسخ

7 161
حسین

«جهان در اول دايره بود بعد از تصادف با يك كفشدوزک ذوزنقه شد تا در چهارگوشه‌ی ناهمگون آن بنشينيم و برای هم پاپوش بدوزيم!»

پاسخ

12 5
نگار

به‌نظرم شعرهای ایشونو باید چندین بار بادقت و تمرکز خوند تا متوجه شد. صفر را بستند که ما به بیرون زنگ نزنیم از شما چه پنهان ما از درون زنگ زدیم.

پاسخ

31 7
سپهر

کتاب برایم دشوار بود، دور از انصاف است که نگویم از تعدادی از شعرها هم لذت بردم و بر ذوق شاعر آفرین گفتم.

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

ون گوگ، گوش را برید گذاشت روی چشم «نقاشی»، دیدنی شد نیما، زبان را برد گذاشت روی گوش «شعر»، شنیدنی شد تو کور و کری، سردبیر چه تقصیری دارد؟ ... 4 یا 5 تا از شعرهای این مجموعه رو بیشتر دوست داشتم....کلا کارهای اکبر اکسیر خواندنی است.

3 3
ادب

بفرمایید بنشینید صندلی عزیز! لطفاً ورق بزنید ، بخوانید کتاب محترم! صادق باشید تا بگویم تنها ، این عینک این عصا بوف کور را هدایت نکرده است! " بفرمایید ...

پاسخ

1 3
فرنوش

ون گوگ، گوش را برید گذاشت روی چشم «نقاشی»، دیدنی شد نیما، زبان را برد گذاشت روی گوش «شعر»، شنیدنی شد تو کور و کری، سردبیر چه تقصیری دارد؟

پاسخ

0 2
لیلا

با سلام من خیلی شعر فرانو را نپسندیدم و به نقل خود نویسنده "شعر فرانو شعر ترتیب شکن ،شعر آداب بر باد ده است".

پاسخ

9 1
رضا

کتابی شعر گونه به زبان طنز.درک اصطلاحات بیشتر شعرهای این کتاب برام قابل فهم نبود ولی تعدادی از شعرها نیز برام لذت بخش بود بعنوان نمونه کارنامه،دکترای ادبیات،کافی نت،آقای مرگ،آینه و زورکی.ممنونم از تمام دوستان

پاسخ

1 3
غزل

در دیدگاه های دیگر از آثار استاد اکسیر اشاره کردم که چقدر جذاب است این طنازیشان! حتما حتما توصیه میکنم آثار ایشان را بخوانید! بی برو برگرد لذت خواهید برد!

پاسخ

پاسخ
رضا

سلام و درود.کاملا با نظر شما موافقم فقط چون بعضی از شعرها برام قابل فهم نبود یکم سخت شد.موفق و پیروز باشید

2 2
مهسا

چه زيباست اشعار استاد اكسير مرا ياد شعرهاي مرحوم اعتصامي و مرحوم سهيلي مي اندازد با نثري روان با قلمي شيوا تحت تاثير قرار گرفتم

پاسخ

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.