کتاب حالا حکایت ماست


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: حالا حکایت ماست
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : عمران صلاحی بیژن اسدی پور
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

مجموعه حاضر حاوی مسائل و مشکلات مختلف اجتماع امروزی است که با زبان طنز بیان شده است. نویسنده آرای انتقادی خود را در قالب فکاهیات و با تغییر در برخی از متون کهن پارسی عرضه نموده است. برخی مطالب کتاب ذیل این عناوین فراهم آمده اند: غزل ناب، مرغ سحر، شعر نو در خدمت آگهی تجارتی، کاغذ باطله، تشبیهات نو، عشق مبتذل، و شعر و شاعری.

نظرات
6 3
نفس

مان را سر می برد. کی حوصله دارد در این کمبود وقت، دو ساعت بنشیند و فیلم سینمایی تماشا کند. ما ترجیح می دهیم همان فیلم را در صدا و سیما تماشا کنیم، چون این رسانه کاملاً وقت ما را رعایت می کند و فیلم های دوساعته را در عرض یک ساعت نشان می دهد

پاسخ

7 160
حسین

کاش یارانه پرداختی صرف یارانه کتاب و کتابخوانی می شد باور کنید بسیاری از مشکلات کشورمان حل می شد از لابلای همین کتابهای طنز حرف مردم به گوششان می رسید

پاسخ

12 5
نگار

نويسنده كتاب ممنونيم از زحمات شما كتاب خوبيست اما امان از قيمتها كه توان همه ي ما را برده سفارشي كرده تا جناب وزير ارشاد فكري به حال ما خواننده ها بكنند.

پاسخ

30 7
سپهر

شعرهاشون رو بیشتر خوشم اومد تا طنزهای این اثرشون رو، بقیه کاراشون رو نخوندم. در کل به جز چند بخش که در نقد مطبوعات بود بقیه بخش‌ها رو خوشم نیامد.

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

این اثر طنز هم مثل دیگر آثار طنز آقای صلاحی (عملیات عمرانی، موسیقی‌ عطر گل سـرخ، گـزینه اشـعار طنز ، تفریحات سالم ، کلک مرغابی و ..) خواندنی است.

1 5
مریم

نمی‌دانیم ما کج راه می‌رویم یا فلک بر مداری کج می‌چرخد. دو راه بیشتر نداریم، یا باید کاری کنیم که روزگار با ما راست باشد، یا باید کاری کنیم که خودمان کج شویم تا روزگار کج‌مدار به نظرمان راست بیاید. اما آنقدر روزگار آشفته است که نمی‌دانیم چه چیزی راست است و چه چیزی کج، تا خودمان را با آنها میزان کنیم.

پاسخ

پاسخ
حسین

سرگیجه بشر در عصر ارتباطات

3 5
فرنوش

آقا جلال می گفت: بر خلاف دیگران با فیلم های ویدئویی به شدت مخالفیم. این فیلم ها خیلی طولانی است و حوصله مان را سر می برد. کی حوصله دارد در این کمبود وقت، دو ساعت بنشیند و فیلم سینمایی تماشا کند. ما ترجیح می دهیم همان فیلم را در صدا و سیما تماشا کنیم، چون این رسانه کاملاً وقت ما را رعایت می کند و فیلم های دوساعته را در عرض یک ساعت نشان می دهد

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

این اثر طنز هم مثل دیگر آثار طنز آقای صلاحی (عملیات عمرانی، موسیقی‌ عطر گل سـرخ، گـزینه اشـعار طنز ، تفریحات سالم ، کلک مرغابی و ..) خواندنی است. (( وقتی در صدا و سیمای خودمان به اخبار گوش می دهیم، فکر می کنیم توی دنیا سنگ روی سنگ بند نمی شود و مردم دنیا هیچ کاری ندارند جز این که یقۀ هم را بگیرند و بزنند توی سر و کلۀ هم. یاد بعضی از سینماهای قدیمی افتادیم که برای جلب مشتری، روی سر در خود می نوشتند: فیلمی مهیج، پر آنتریک و سراسر زد و خورد))! کتاب را بخوانید حتما مثل تمام آثار آقای صلاحی این کتاب را هم دوست خواهید داشت.

32 4
امیر

حالا حکایت ماست با این روزگار وارونه. نمی‌دانیم ما کج راه می‌رویم یا فلک بر مداری کج می‌چرخد. دو راه بیشتر نداریم، یا باید کاری کنیم که روزگار با ما راست باشد، یا باید کاری کنیم که خودمان کج شویم تا روزگار کج‌مدار به نظرمان راست بیاید. اما آنقدر روزگار آشفته است که نمی‌دانیم چه چیزی راست است و چه چیزی کج، تا خودمان را با آنها میزان کنیم.

پاسخ

3 6
پریسا

بخش انتقاد بر مطبوعات بسیار جالب و شیرین بود.کلا این کتاب را توصیه میکنم چون نوشتن در زمینه ی طنز یکم دشواره به نظرم خیلی خوب بود

پاسخ

5 17
محمد

کتاب خوبی بود. ارزش خواندن رو داره. از خوندن کتاب و وقتی براش گذاشتید پشیمون نمیشید. امیدوارم نظر دوستان هم همین غاشه

پاسخ

5 4
علیرضا

عالي بود ولي كاش كار مي كرديم تا كتاب ارزان مي شد تا همه كتاب بخوانن تا با رسيدن به جامعه اي بهتر به بچه هاي خودمون كمك كنيم

پاسخ

پاسخ
محمد

امروزه بیشتر کتابهای صوتی با قیمت پایین ارایه میشود

پاسخ
شکیبا

واقعا یکی از گام های جا انداختن فرهنگ کتاب خوانی، انتشار و توزیع کتاب با قیمت مناسبه.

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.