کتاب ملت عشق


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ملت عشق
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : الیف شافاک
  • مترجم : ارسلان فصیحی
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کتاب ملت عشق که نام اصلی آن The Forty Rules of Love است، از نوشته های الیف شافاک نویسنده ترکی-بریتانیایی می باشد. این رمان که دارای تم عاشقانه است، برای اولین بار در سال 2010 میلادی منتشر شد و هم اکنون به عنوان پر فروش ترین کتاب تاریخ ترکیه شناخته می شود و بیش از 500 مرتبه در این کشور تجدید چاپ شده است! ارسلان فصیحی، نویسنده و ویراستار خوب کشورمان نیز این کتاب را به زبان فارسی ترجمه نموده و نشر ققنوس نیز در سال 1394 آن را منتشر نمود. کتاب ملت عشق در ایران نیز تبدیل به یکی از پر فروش ترین کتاب ها شد. به طوری که در طی مدت یک سال و نیم چاپ هفدهم آن نیزمنتشر شد و در سال 1397 به چاپ هفتاد و چهارم رسید.

نظرات
1 0
زهرامحمدزاده

عالی

پاسخ

0 0
ریحانه

بسیار عالیییی

پاسخ

1 0
زهرا

سطر به سطرش نکته برای تامل داشت و جز بهترین و جذاب ترین کتاب هایی بود که مطالعه کردم

پاسخ

1 0
زهراامینی

اگربادقت کامل خوانده شودذهن ودلی بیداری پیدا میکنید

پاسخ

0 0
زهرا

کتاب فوق العاده ایه

پاسخ

0 0
معصومه

بنظر من کتاب خیلی خوبیه

پاسخ

2 0
علی

از نظر من محتوای کتاب چون همراه با فرهنگی ایرانی جریان داره باعث میشه بهتر با داستان ارتباط برقرار کنیم و هدفش رو درک کنیم.همواره در کتاب ویژگی‌ها و عادت‌های مختلف انسانی بهم یادآوری میشد که از هر لحاظ انسان میتونه رشد فردی داشته باشه و اشتباهاتش رو جبران کنه و در عین حال بهم یادآوری میکرد هر انسانی به راحتی میتونه سقوط کنه و اشتباهات بیشترش باعث شکست و نابودی اون بشن.شخصیت‌های مختلف داستان با ویژگی‌های مختلف درس‌ها و نکته‌های زیادی برای یادگرفتن داشتن مثل شمس که همیشه از حق دفاع میکرد،مثل مولانا که با تاثیر پذیری رشد میکنه و دیگر شخصیت‌ها با داستان‌های مختص به خودشون.این کتاب برای من درس‌های زیادی برای زندگیم داشت و کتابی فراتر از یک سرگرمی برای من بود.با اینکه داستان در زمان قدیم و در کنارش در زمان حال امتداد داره ولی تمام داستان قدیمی هم برای مسائل امروز کاربرد داره و میتونیم شباهت‌هایی رو در زندگی خودمون و اتفاقاتی که درونش رخ میده رو با خط داستانی قدیم کتاب که زمان شمس و مولاناست پیدا کنیم.

پاسخ

2 0
لیدا

این کتاب از دسته کتاب‌هایی بود که ذهن من رو رشد داد و خیلی کمکم کرد عالی

پاسخ

1 0
بهاره

کتاب خیلی فوق العاده ایی هست میتونی خیلی چیزها ازش یاد بگیری و تضاد عشق و نفرت و خشم و صبرو....یاد میده به ادم.اگر همه ادم ها مثل شخصیت شمس تبریزی بودن چقدر دنیا قشنگ تر میشد پیشنهاد میکنم حتما بخونید دلتون نمیاد کتاب زمین بزارین انقدر جدب شخصیت شمس میشید

پاسخ

2 0
شیما

عشق رو از منظری عمیق بیان کرده... مولانا و عشق به شمس و درک چهل قانونی که بسیار بسیار ارزشمنده خیلی جالب گفته شده بود. در دیار عشق زبان حکم نمی راند... عاشق بی زبان است!

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.