کتاب من خنگ‌ترین دختر رو زمینم


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: من خنگ‌ترین دختر رو زمینم
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : رویا هدایتی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کتاب من خنگ‌ترین دختر رو زمینم از چهار داستان کوتاه به هم پیوسته تشکیل شده است. داستان اول، داستان چند روز از زندگی یک دختربچه دهه شصتی است. دخترک با روحیات خاص و حساس خود با تنهایی‌های پیرامونش مواجه می‌شود که پر است از تخیلات کودکانه. او چون قادر نیست در واقعیت اتفاقات را با ذهنیاتش تطبیق دهد در خیالاتش آن را آن طور که می‌خواهد می‌سازد.

نظرات برگی از کتاب
Avatar

رویا هدایتی مولف من خنگ‌ترین دختر رو زمینم

با کلیک روی تصویر و مطالعه برگی از کتاب احساس خود را بیان کنید

0 0
فاطمه

با مطالعه ی همین یک صفحه میشه فهمید تلاطم های روحی احساسی دخترهای دهه شصت همزمان هم ساده بوده هم پیچیده که با توجه به شرایط زمانی خاص خودشون قابل درکه و شخصا ترغیب شدم این کتاب رو بخونم.

پاسخ

18 0
نفیسه

چقدر این کتاب خوبه بسیار جالب و روان و عالیه اسم زیبای این کتاب از دل دهه شصتی ها میگه خیلی کتاب فوق العاده ایه پیشنهاد میکنم برای یک بارم شده بخونید

پاسخ

1 0
حورا

این کتاب طرح جلد قشنگی دارد و نثر نویسنده هم بامزه و طنزگونه و روان است. و به نظرم نویسنده در نشان دادن افکار و روحیات یک دختر موفق بوده است.

پاسخ

1 0
سعید

من تنها خلاصه ای از این داستان رو مطالعه کردم ، تقریبا میتونم بگم ، این کتاب نوشتنش لازم بوده ... ، ممنونم از نویسنده ی این اثر خانم ، رویا هدایتی

پاسخ

16 1
شریعت

من نه خلم، نه خنگم، نه موجود عجیب و غریبی‌اَم. فقط موقع حرف زدن زبونم می‌گیره. می‌دونید که؟ «لکنت». این به این معنی نیست که وقتی می‌فهمید من لکنت دارم، طرز حرف زدنتون عوض بشه و مثل یه بچه با من حرف بزنید، یا خنده‌تون بگیره از حرف زدنم یا فکر کنید شعورم کمه و از عهده بیشتر کارها برنمی‌آم. نه، فقط معنیش اینه که مثلاً وقتی می‌خوام به شما سلام کنم به جای «سلام» می‌گم: «سَ... سَ... سلام».

پاسخ

61 0
زهرا

روایت احساسات و بهم ریختگی های جوانی دختر و پسران و کشش این دو جنس توام با نجابت و حیا است. جالب بود.

پاسخ

2 0
مریم

این کتاب از نظر پرداختن به جزییات زندگی دختران دهه شصتی یه شاهکاره. بی نظیر و بسیار جذابه. سطر به سطر فصل اولش انقدر خنده داره که خواننده احساس میکنه با یه داستان طنز روبرو شده ولی چه طنز تلخی..... جایی که نویسنده راوی تنهایی و بی پناهی دختر قصه میشه...

پاسخ

22 0
فاطیما

این کتاب اسم بانمکی دارد و خب با خوندن اسمش یه حس جالبی به من دست داد و تصمیم گرفتم که هرطورشده باید این کتاب رو بخونم...

پاسخ

5 0
سروناز

بازهم دنیای دخترانه و فکر ها و حرف هایی ک تو ذهن همه ما دختران میاد ک بدون هیچ منظوری میگیم ساده مثل خود ما. با همین یک صفحه ک خوندم جذب شدم ک کتاب رو تهیه کنم و کل داستان رو بخونم (البته کتاب اصل وبا برچسب کتاب پلاس )

پاسخ

پاسخ
ساحل

دقیقااااااااااااااااااا

2 0
پادمیرا

چقدرهیجان انگیز وزیبا نوشته شده بسیارزیبا بود و خاطرات زیبایی درباره جنگ داشت ومن روترغیب به خواندن کتاب کرده

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.