کتاب رفتنم برایت آمد نداشت


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: رفتنم برایت آمد نداشت
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : احمدرضا بهرام پورعمران
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

کاریکلماتور قالبی ست از قالب های ادبی که پس از تجربه های پرویز شاپور و با نامگذاری احمد شاملو به مخاطبانِ ادبیّاتِ فارسی معرّفی شد. شاملو این تعبیر را از پیوند کاریکاتور و کلمات ابداع کرد. ایجاز عبارات و جلوه و جلای واژه ها در این فرم جایگاهِ ویژه ای دارد. این قالب موجَز که گاه شاعرانه و حاوی فکری لطیف است و گاه بر اتفاقی زبانی استوار، ظرافت و دقت نظرِ گوینده و مخاطب را می طلبد... ـ غاز معترض تخم مرغ می گذارد. ـ کودکِ سرراهی بهتر از آدم سر دوراهی. ـ سوت قطار از سر بیکاری نیست. ـ تن فروشی بهتر از وطن فروشی است. ـ فیل سراپا گوش است. ـ سال کبیسه سال نو را تحویل نمی گیرد. ـ بعضی اتفاق ها را باید انداخت.

نظرات
0 1
احمد

کتابی طنز و جذاب که از خواندن ان اصلا خسته نشدم و میتوانم بگم اصلا دلم نمیخواست کتاب تموم بشه و ارزش چند بار خواندن رو برام داشت که در بازه زمانی یک سال کتاب رو دوبار خواندم و هر دو دفعه از خوندش لذت کافی رو بردم و پیشنهاد میدم حتما کتاب رو مطالعه کنید.

پاسخ

3 1
وکیلزاده

کتاب بسیار جذابی است. به نوعی دو دسته مخاطبان ادبیات و کاریکاتور را یکجا آورده است.

پاسخ

3 1
مصطفی

من از طنز بسیار لذت می برم. اما آنچه که در این اما دیدم این است که طنز این کتاب برای من چندان لذت بخش نبود. البته منکر این مسئله نیستم که کتاب فوق العاده‌ای است، لکن شاید چون این جملات با صوت همراه نیستند من نتوانستم ارتباطی با کتاب برقرار کنم. امیدوارم فایل صوتی این کتاب نیز منتشر گردد

پاسخ

5 1
مرضیه

با سلام .کتاب رفتنم برایت آمد نداشت کتابی پر محتوا است و خود عنوان کتاب هم جذاب و بسیار زیباست و محتوا را در قالب کاریکلماتور بیان کرده و جملات به کار رفته در این کتاب هم طنز است و انسان را به فکر کردن وامیدارد .بهتون توصیه میکنم در اولین فرصت این کتاب را مطالعه کنید .

پاسخ

پاسخ
منصوره

ممنون که باعث میشوید به خواندن کتاب ترغیب شویم

6 1
مهدی

کتاب بسیار جذابی است. به نوعی دو دسته مخاطبان ادبیات و کاریکاتور را یکجا آورده است و به نوعی کاریکاتور کلمات را رقم زده است.

پاسخ

6 2
سیده محدثه موسوی

اثری است از احمدرضا بهرام پور عمران که توسط انتشارات مروارید به چاپ رسیده است. کاریکلماتور قالبی ادبی است که پس از تجربه های پرویز شاپور و توسط احمد شاملو، از پیوند کاریکاتور و کلمات ابداع و نامگذاری شد. کتاب حاضر دربردارندۀ مجموعه کاریکلماتور هایی است که توسط نویسنده ای توانا و خوش ذوق نگاشته شده است.

پاسخ

پاسخ
معصومه

ممنون از توضیحاتتون

4 1
سید

کتاب با مسمایی بود.از طرفی با محتوا واز طرفی با نگارش خوب ومهندسی فرهنگی رعایت شده بود.با خواندن ان کمی سبک شدم احساس میکنم بار دیگر هم می توان بخوانم.کتاب همراه با طنز ونکات ادبی بود...

پاسخ

پاسخ
مهدی

همین طور است

6 2
معصومه

با سلام.کتاب خوبی بود.۲بار خوندم بازم وقت داشته باشم میخونمش.شماهم بخونید ضرر نمیکنید.کاریکاتور و طنز همزمان باهم ترکیب خوبیه.ممنون.

پاسخ

5 2
سهیل

کتاب بسیار خوبی هست برای اهل کتاب و مخصوصا کسانی که به سبک کاریکلماتور علاقه دارند و کتاب بسیار آموزنده ای هست

پاسخ

7 2
مهدی

کتاب خوبی است وقت خوندنش ادم لذت میبره.احساس شادی و نشاد را به طرز زیرکانه ای برانگیخته می‌کند.این هنر نویسنده است

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.