کتاب نظریه‌های کارآفرینی


  • دسته‌بندی: دانشگاهی
  • عنوان: نظریه‌های کارآفرینی
  • ناشر : انتشارات دانشگاه تهران
  • نویسنده : دکتر سیدمحمد مقیمی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 88338712
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
0 0
الهه

باتوجه به نیاز امروز جامعه نشر چنین کتاب هایی بسیار با اهمیت است و با توجه به جدید بودن علم کارآفرینی بررسی و تحلیل نظریه ها ی مختلف در شناخت دنیای کارآفرینی بسیار مهم هست بررسی مدل های کسب و کارهای کارآفرینی محور بومی در کنار تحلیل نظریه ها درک مفاهیم رو تسهیل خواهد کرد

پاسخ

4 0
حسین

به نظر من بهتر است در اینگونه کتابها تجربیات کارآفرینان کشور و بخصوص مشکلاتشان در عرصه کار آفرینی بازگو شود تا با دیدی بازتر بتوانیم انتخاب کنیم

پاسخ

12 0
نگار

امروزه نقش و اهمیت کارآفرینی در رشد و توسعه اقتصادی و افزایش بهره وری بر کسی پوشیده نیست؛ کارآفرین، تولید را با نوآوری تغییر می دهد و با خلق ترکیبات جدید، نظام اقتصادی را از حالت ایستا خارج می کند. این کتاب، ضمن تعریف، نوع شناسی و کارکرد کارآفرینان، به ارائه مهمترین نظریه ها در حوزه کارآفرینی پرداخته و چارچوبی ابداعی با توجه به این نظریه ها و مدل ها، ارائه نموده است.

پاسخ

1 0
ناهید

کتاب نظریه های کارآفرینی با ارایه‌ی چارچوبی ابداعی، ضمن پوشش کلیه نظریه‌های مطرح و قابل اعتنا در عرصه علمی کارآفرینی، این نظریه‌ها و الگوها بر اساس وجوه مشترک و مفروضات مشابه در قالب رهیافت‌های اقتصادی، روانشناسی و سازمانی دسته‌بندی و نظریه‌های برجسته در هر رهیافت تبیین گردد.

پاسخ

1 0
علیرضا

در کشوری که بیکاری بیداد می کند و شمار بیکاران رور به روز افزایش می باید، آشنایی با شیوههای نوین کارآفرینی شاید گوشه ای از مشکلات گسترده در این زمینه را چاره ساز باشد. بی گمان آشنایی با اصول و مبانی و نظریه های رایج در زمینه کارآفرینی تا حدی می تواند راهگشای دست اندرکاران این حوزه باشد. از دیگر سو کارآفرینی به عنوان رشته ای تقریبا نوپا با اقبال جامعه دانشگاهی رو به رو شده است و به همین سبب وجود منایع بایسته و بسنده، به کار دانشجویان و پژوهشگران این رشته خواهد آمد. مطالعه این کتاب می تواند در این زمینه برای دانشجویان، پژوهشگران، فعالان عرصۀ کارآفرینی و ... سودمند باشد. مؤلف نیز از متخصصان بنام دانشگاهی در این زمینه به شمار می رود و ناشر نیز جایگاه ویژه ای در حوزۀ نشر دانشگاهی در ایران داراست.

پاسخ

1 0
محمد

باتوجه به نقش و اهميت كارآفريني و نقش كارآفرينان در توسعه بسياري از كشورها و باتوجه به مشكلات اقتصادي كه كشور ما با آن مواجه بوده ، ترويج و اشاعه مفهوم نظریه كارآفريني، بسترسازي براي فرهنگ حامي كارآفريني و مهمتر از همه تربيت افراد میباشد. كارآفرين سازماني براي تمامي جوامع بــه خصوص براي جوامع درحال توسعه اي مانند کشورمان از اهميت و ضرورت حياتي برخوردار است.

پاسخ

3 0
زهرا

امروزه نقش و اهمیت کارآفرینی در رشد و توسعه اقتصادی و افزایش بهره وری بر کسی پوشیده نیست؛ کارآفرین، تولید را با نوآوری تغییر می دهد و با خلق ترکیبات جدید، نظام اقتصادی را از حالت ایستا خارج می کند. این کتاب، ضمن تعریف، نوع شناسی و کارکرد کارآفرینان، به ارائه مهمترین نظریه ها در حوزه کارآفرینی پرداخته و چارچوبی ابداعی با توجه به این نظریه ها و مدل ها، ارائه نموده است.

پاسخ

2 0
نسرین

کارآفرینی حداقل صدها و شاید هزاران سال مرسوم بوده است. می‌توان به نظریه‌های زیادی اندیشید که در کارآفرینی قابل استفاده‌اند اما اندیشیدن به نظریۀ کارآفرینی (نظریه‌ای که از رشتۀ دیگری وام گرفته نشده باشد) دشوار است.

پاسخ

2 0
ادب

نویسندگان باور دارند کارآفرینی توانایی و مهارتی نیست که تنها با خواندن یک کتاب بتوان آن را ایجاد نمود، بلکه برداشتن گام های عملی نیز لازم است.

پاسخ

1 0
فرنوش

ماهیت میان رشته‌ای علم کارآفرینی هر چند باعث افزایش غنای علمی آن گردیده است، ولی فراگیران را با حجم متنوع و متعددی از نظریه‌ها، مدل‌ها و الگوها مواجه ساخته است که اثر بخشی یادگیری و انتقال دانش را تحت الشعاع خود قرار داده است.

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.