کتاب روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری


  • دسته‌بندی: دانشگاهی
  • عنوان: روان‌شناسی ازدواج و شکوه همسری
  • ناشر : انتشارات دانشگاه تهران
  • نویسنده : دکتر غلامعلی افروز
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 88338712
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
4 0
حسین

متاسفانه آنچه که در سیستم آموزشی ما جا نیافتاده و باید آموزش داده شود ازدواج و نیازهای شناختی پیش و پس از ازدواج است

پاسخ

12 0
نگار

روانشناسی ازدواج از مباحثی است که قبل از ازدواج می‌تواند خیلی از چیزها را برای ما معلوم کند. ازدواج از مهم‌ترین مراحل زندگی انسان است که نگرانی‌هایی ایجاد می‌کند. ازدواج موفق و یا ناموفق بر روی سلامت جسمانی و روان شناختی فرد تاثیر می‌گذارد. توجه بسیاری از روانشناسان، متخصصان بالینی و حتی پژوهشگران برروی کیفیت روابط زناشویی، رضایت زوجین و تأثیر آن در سلامت خانواده بوده است.

پاسخ

1 0
ناهید

کتاب روانشناسی ازدواج و شکوه همسرداری دکتر غلامعلی افروز میتواند برای همه مردم مفید باشد. توصیه میکنم حتما بخوانید

پاسخ

2 0
تارا

کتاب روانشناسی ای که همه باید بخوانند ! انسان برای رسیدن به کمال خود نیاز به ازدواج دارد که اگر در این راه اموزش های لازم را ندیده باشد ممکن است دچار اشتباه بزرگی شود . این کتاب مهارت های ازدواج را می آموزد

پاسخ

2 0
نسرین

بحث ‌های روانشناسی کتاب از حرف و حدیث‌هایی که قبل از ازدواج، در مرحله انتخاب همسر و شرایط سنی و روحی وجود دارد شروع می‌شود و بعد از آن مسائل مربوط به خود ازدواج را بررسی می‌کند و تا دوران بعد از ازدواج یعنی همسرداری ادامه دارد.

پاسخ

3 0
ادب

این کتاب در واقع به نوعی تبلیغ ازدواج نیمه مستقل است و در این کتاب بدون توجه به وظایف دولت در قبال ازدواج جوانان و واگذاری مسئولیت ازدواج جوانان بر گردن پدر و مادرها، از دانشجویان خواسته شده که اگر زوج مورد نظر خود را یافتند، نگران مسائل اقتصادی نباشند و ازدواج کنند. همچنین در این کتاب هیچ نشانی از بهداشت جنسی و راههای جلوگیری از بارداری وجود ندارد و نويسنده (غلامعلي افروز) به این مساله توجه نکرده است که جوانانی که به صورت نیمه مستقل ازدواج می کنند باید راه‌های جلوگیری از بارداری را بدانند زیرا درغیر این صورت پدر و مادرهای این جوانان مجبور هستند بار نوه های خود را هم به دوش بکشند!

پاسخ

1 0
فرنوش

آنجا که به گفته دکتر افروز باید برای همسرت جاذبه‌ های زبانی و رفتاری و ظرافت ‌های احساسی و محبتی داشته باشی. هر ملاطفتی و نوازشی در این دوران به کار می‌آید. فصل آخر هم به مرحله حساس فرزندآوری و فرزندپروری از دیدگاه روانشناسی می‌پردازد.

پاسخ

156 0
محمد

کم نیستند دخترها و پسرهایی که به محض فارغ التحصیل شدن از مدرسه و در ابتدای ورود به دانشگاه، فکر و خیال ازدواج را در سر می پرورانند. جوانان پر شوری که بعضا، زود ازدواج می کنند و زود طلاق می گیرند.امیدوارم این کتب جزو دروس عمومی همه رشته ها بشود تا ازدواج های عاقلانه و پایدارتری داشته باشیم.

پاسخ

2 0
فرزاد

این کتاب با رويكردي علمي، فرهنگي و اجتماعي، ضمن تاكيد بر آموزش مهارت ازدواج سعي در انتقال مفاهيم اخلاقي در قالب دو واحد درسي نموده است.

پاسخ

1 0
مهسا

نگراني و اظطراب انتخاب همسر هميشه از مباحث جدي روانشناسان مي باشد كه چگونه و با راهكارهاي مثبت براي ازدواج قدام نمود و كتاب حاضر نيز به اموزشهاي لازم و رويكردي جديد از ديد خانواده و اجتماعي مي پردازد

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.