کتاب روانشناسی رابطه ها


  • دسته‌بندی: دانشگاهی
  • عنوان: روانشناسی رابطه ها
  • ناشر : انتشارات دانشگاه تهران
  • نویسنده : دکتر غلامعلی افروز
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 88338712
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
4 0
حسین

.به طور کلی چگونگی روابط درون خانوادگی بیشترین تاثیر را در توان و نحوه ی برقراری و استمرار رابطه با دیگران در بین اعضای خانواده خواهد داشت.پایه و اساس روابط درون خانوادگی بر محور رابطه زن و شوهر (پدر و مادر)استوار است.نحوه ی ارتباط زن و شوهر ها می تواند ترسیمگر چگونگی روابط بین پدرها و پسرها،مادرها و دخترها،خواهر ها و برادرها،حتی عروس ها و مادر شوهرها و نوه ها و مادربزرگ ها و...باشد.

پاسخ

12 0
نگار

مدیریت روابط و برقراری و حفظ روابط متقابل صحیح میان اعضای یک خانواده، در حفظ و استحکام کانون خانواده موثر است. این کتاب تلاش کرده تا با درنظر گرفتن روابط موجود در اغلب خانواده ها، تصویری از روابط مطلوب و مناسب درون خانوادگی ارائه دهد.

پاسخ

0 0
فرزاد

در طول زندگی یکی از موضوعاتی که باید در آن تبحر زیادی داشته باشیم ،مدیریت روابطمان با دیگران است.وقتی کودک هستیم ، ارتباطمان با والدین ، با مربی مهد کودک ،با دوستان با مادر بزرگ و پدر بزرگ و .....اهمیت دارد ،هر چه بزرگ تر می شویم و دایره ی ارتباطات مان بیشتر می شود ،باید مدیریت بیشتری هم بر آن داشته باشیم.

پاسخ

1 0
مهدی

علم روانشناسی علمی پیچیده و چالش بر انگیز است خواندن کتاب های روانشناسی میتواند در زندگیمان تاثیر مثبت داشته باشد هستند کسانی که با فهم درست در دام سراب های زندگی نمی افتند و در زندگی به مقام های بالایی دست پیدا می کنند.

پاسخ

8 0
نگار

علم روانشناسی علمی پیچیده و چالش بر انگیز است خواندن کتاب های روانشناسی میتواند در زندگیمان تاثیر مثبت داشته باشد . دکتر غلامعلی افروز در این کتاب رابطه های خانوادگی را مورد بحث قرار داده است.

پاسخ

1 0
علیرضا

ببررسی روابط بین اعضای خانواده موضوعی است که در این کتاب بدان پرداخته شده است.مولف همچون همیشه نثر و سبکی عامه پسند را برای بیان موضوع انتخاب کرده که گاه از دایره سبک آکادمیک خارج می شود و از این رو شاید برای مخاطب خاص کمی نامعمول باشد.

پاسخ

2 0
ادب

هستند کسانی که با فهم درست در دام سراب های زندگی نمی افتند و در زندگی به مقام های بالایی دست پیدا می کنند. در این کتاب چندین رابطه مثال زده شده و بعد به تفسیر آن ها پرداخته شده است در دو فصل به رابطه دانشجویان در دانشگاه نیز پرداخته شده است.

پاسخ

0 0
تارا

علم روانشناسی علمی پیچیده و چالش بر انگیز است خواندن کتاب های روانشناسی میتواند در زندگیمان تاثیر مثبت داشته باشد . دکتر غلامعلی افروز در این کتاب رابطه های خانوادگی را مورد بحث قرار داده است .

پاسخ

2 0
نسرین

یکی از موضوعاتی که باید در طول زندگی در آن مهارت داشته باشیم، مدیریت روابطمان با دیگران است. هر چه بزرگتر می‌شویم و دایرۀ ارتباطاتمان بیشتر می‌شود، باید مدیریت بیشتری بر روابطمان داشته باشیم.

پاسخ

1 0
شکیبا

رابطه زن و شوهر، ابعاد زیادی را شامل می‌شود و پر از پیچسدگی هایی‌ست که گاهی اوقات ممکن است از کنترل و درک طرفین خارج باشد. مطالعه‌ی این کتاب برای علم به دلیل بعضی رفتار ها و کشف برخی اشتباهات برای پیشگیری مشکلات بزرگتر و گام قبل از مراجعه حضوری به روانشناس توصیه می‌شود

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.