کتاب غیر قابل چاپ


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: غیر قابل چاپ
  • ناشر : انتشارات کتاب نیستان
  • نویسنده : سید مهدی شجاعی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02122612443
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

داستان های مجموعه داستان غیرقابل چاپ اثر سید مهدی شجاعی، نگاهی است آمیخته با طنز به واقعیت های بیرونی و اجتماعی؛ رویدادهایی که خواننده ی داستان ها، ممکن است هر آن با هر یک از آنها در دنیای واقعی مواجه شود. زبان طنز نویسنده در این کتاب، تلخ و گزنده و در عین حال بیدارکننده و آگاهی بخش است. این مجموعه شامل ۹ داستان کوتاه است با نام های: شبیه یک هنرپیشه ی خارجی، آناهیتای شرقی، من به یک لیلی محتاجم، لباس خواب صورتی، راه چهارم، تلخ تر از زهر، همیشه پای یک زن در میان است، خبر مرگ، غیر قابل چاپ. در داستان نخست مجموعه، زنی که به شدت خود را زیبا احساس می کند از سوی مردی واقع بین استهزا می شود.

نظرات
1 1
امین

این داستان نگاهی امیخته باطنزبه واقعیت های اجتماعی و بیرونی است زبان طنزنویسنده تو این کتاب بیدارکننده و اگاهی بخشِ.این کتاب شامل ۹تاداستان کوتاهه و داستاناش روان و گویاست.

پاسخ

1 1
بی نام

این کتاب یک کتاب طنز اما در عین حال استفاده از کلمات تند و تیز دارای نکات بسیار با ارزشی است که خواننده می تواند در لوای مطالب کتاب برداشت کند بسیار مناسب و مفید است.

پاسخ

0 1
عسکر

بادیدن این کتاب شیفته مطالعه می شوی ودوست داری مطالعه چنین کتابهایی راتکرار کنی تا به راز عدم چاپ پی ببری

پاسخ

0 1
امید

کتاب فوق العاده ای هست همه داستان ها شیرین و روان هستند من با داستان "من به یک لیلی محتاجم" ارتباط بیشتری برقرار کردم و بیشتر بهم چسبید این داستان

پاسخ

0 1
شقایق

کتابی سیاسی است در قابل ۹ داستان است اسمشم جالبه ادم جذب میکنه ک بخونیم ی کتابی است درمورد جامعه و درون جامعه است

پاسخ

1 1
محمد

سلام... زبان طنز نویسنده در این کتاب، تلخ و گزنده و در عین حال بیدارکننده و آگاهی بخش است.داستان نخست مجموعه، زنی که به شدت خود را زیبا احساس می کند از سوی مردی واقع بین استهزا می شود. در داستان دوم زنی که کارش تلکه کردن مردهاست، به دام می افتد و رسوا می شود. در داستان بعدی شخصیت اصلی به شدت به معشوق نیاز دارد!و... پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه بفرمایید

پاسخ

5 3
فائزه

😰 با دیدن اسم این کتاب به خاطر مجهول بودنش جذب شدم اما با دیدن سرفصل های کتاب مثل تصویر بالا جا خوردم...اما حالا که فکر میکنم ریشه همه این مشکلات که در کتاب گفته شده سانسور کردن این مطالب هست . ندانستن و بد دانستن این موضوعات برای بچه ها خوب است اما برای ما مثل این است که با شب شدن وجود خورشید را نقض کنیم! امیدوارم از این قبیل کتاب ها در حوزه های عاقبت روابط نامشروع دزدی شرابخواری که متاسفانه در حال رواج است هم نوشته شود.

پاسخ

2 3
حمیده

کتاب بسیار عالی است و محتوای جذاب و خوبی دارد. و من حتما به دانشجویانم توضیه می کنم این کتاب را مطالعه کنند.

پاسخ

پاسخ
فائزه

ممکنه براشون مفید باشه .شایدم برعکس

پاسخ
مهدی

👌🏻

3 7
رسول

سید مهدی شجاعی فارغ از اندیشه های سیاسی اش در داستان نویسی تبحر بسیار دارد. داستان های این مجموعه اغلب شامل انتقادهای ظریف اجتماعی به جامعه ایران دارد و با این که بعضی از داستان ها دهه ها پیش نوشته شده اما هنوز هم کارایی خود را دارند. فیلم همیشه پای یک زن در میان است به کارگردانی کمال تبریزی هم که ازاین کتاب اقتباس شده فیلمی بسیار پر مغز و جذاب است و ایشان به خوبی داستان های کتاب را دریافته و آن ها را بسط و گسترش داده و به فیلمی کیفی تبدیل کرده همچنین بازیگرانی با تجربه و کاربلد مانند گلشیفته فراهانی و حبیب رضایی و مهران مدیری و ... توانسته اند بخوبی نقشهایشان را ایفا کنند. با توجه به این که جناب شجاعی خود صاحب نشریه ای هستند این کتاب با تیراژ زیاد در دسترس خوانندگان قرار گرفته. در داستان های این کتاب آدم های عادی جامعه که می توانند مثل هر یک از ما باشند با یک اتفاق نه چندان معمول روبرو می شوند و اینجاست که اتفاقات آیینه ای می شوند که بخوبی مسائل اجتماعی را بیان می کنند. در کل خواندن این کتاب را پیشنهاد میکنم

پاسخ

3 5
مرتضی

داستان های زیبایی داشت و من با توجه به موضوعیت کتاب مجذوب و محو متن کتاب شدم و خودم را در اتفاقات در جامعه و زندگی شدم..

پاسخ

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.