کتاب کاتارسیس در هنرهای زیبا


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: کاتارسیس در هنرهای زیبا
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : مهدی عزتی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

عشقی که پس از سال‌ها خود را نمایان کرده و همه چیز را تغییر می‌دهد. کاتارسیس عشق ممنوعه‌ای بود که می‌بایست فقط از فاصله‌ای دور تماشایش کرد. اما حضور او پس از سال‌ها آتشی است که همه چیز را می‌سوزاند و البته همه چیز را روشن می‌کند. در قسمتی از کتاب می‌خوانیم: سال دوم هنرهای زیبا سال انزواست. از اواخر سال اول، که سال آشنایی و بعد منحصربه‌فرد شدن است، این انزوای عجیب آغاز می‌شود. نه این‌که این انزوا مانع ارتباط باشد، اتفاقاً برعکس، خود نوعی وسیله ارتباطی با سیگنال‌هایی مشخص است. و هر چقدر که منحصربه‌فردتر باشی منزوی‌تر می‌شوی و البته انزوایی منحصربه‌فرد! انزوای هرکس شکل خاص خود را دارد و از روزی که هنرهای زیبا افتتاح شده این زایشِ انزوا آغاز شده و هنوز هم به اشکال مختلف بازتولید یا متولد می‌شود.

نظرات برگی از کتاب
2 0
مریم

اسم کتاب آدم را با خودش همراه می کنه. باخواندن یک صفحه از کتاب تشویق شدم کتاب را بخوانم و با دنیای خاص نویسنده آشنا شوم.

پاسخ

پاسخ
میم

سلام به شما توصيه ميكنم حتما تهيه كنيد بسيار عاليه

16 0
بهاره

من این کتاب رو نخوندم،اسم کتاب جالبه ولی به من اول این حس رو میده که جز کتابهای آموزشی هست،به هر حال موضوع عش داره با توجه به توضیحات کتاب،عشق موضوعی که هیچ وقت تکراری نمیشه و خودش رو در قالب و کالبدهای مختلف نشون میده

پاسخ

1 0
مصطفی

ندگی دو دوست در زمان دانشجویی را روایت می کند که یک خاطره مشترک دارند این دو نفر در دوران دانشجویی خود عاشق تماشای یک خانم بودند و به شوخی اسم این خانم را کاتارسیس گذاشته بودند؛ یک کتاب قصه گوی خوب.

پاسخ

پاسخ
بهاره

این کتاب واقعا پر محتواست

13 0
زهرا

کتاب نثر ساده و صمیمی ای داره، و اینکه فضای دانشکده هنرهای زیبا رو برای شخص اول کتاب خیلی خوب تصویر کرده و بروز بودنش و احساس نزدیکی که با عتاصر کتاب آدم میدا میکنه باعث میشه تا آخر کتاب آدم رو با خودش همراه کنه."هرچقدر منحصر به فردتر باشی منزوی تر میشی"

پاسخ

15 0
شریعت

کتابی بسیار شیوا و رسا و قابل فهم. تبریک به نویسنده ی این اثر بسیار جذاب. با خوندن همین یک صفحه معلوم شد که کتابی ارزشمند هست

پاسخ

15 0
شریعت

کتابی بسیار شیوا و رسا و قابل فهم. تبریک به نویسنده ی این اثر بسیار جذاب. با خوندن همین یک صفحه معلوم شد که کتابی ارزشمند هست

پاسخ

10 0
میم

يكي از مواردي كه منو جذب اين كتاب كرد عنوانش بود "کاتارسیس در هنرهای زیبا" و البته طراحي جلد كه خيلي پسنديدمش و روايتي كه در دوران دانشجويي ميگذره و اين باعث زنده شدن خاطره هاي من از دوران دانشگاه ميشه و خوندن كتاب رو لذت بخش تر كرد توصيه ميكنم به دوستان از دستش ندن

پاسخ

0 0
مریم

عنوان کتاب که کاتارسیس است عنوانی زیبا است که اگر درست فکر کنم به معنای پالایش است. در صفحه ی کتاب هم می خوانیم که می خواهم زن بگیرم نمی خواهم جهانگردی کنم که ما را به مطالعه ی همه ی کتاب مشتاق می کند.

پاسخ

پاسخ
کیانا

آره عنوانش خیلی قشنگ بود

26 0
امیر

این کتاب یک رمان عاشقانه است که در دو برهه ی زمانی حال و گذشته اتفاق می افتد و به صورت اول شخص روایت می شود.

پاسخ

26 0
امیر

«کاتارسیس در هنرهای زیبا » زندگی دو دوست در زمان دانشجویی را روایت می کند که یک خاطره مشترک دارند این دو نفر در دوران دانشجویی خود عاشق تماشای یک خانم بودند و به شوخی اسم این خانم را کاتارسیس گذاشته بودند؛ یک کتاب قصه گوی خوب.

پاسخ

پاسخ
کیانا

دقیقا همینطوریه

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.