کتاب یک روز بلند طولانی


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: یک روز بلند طولانی
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : گیتی صفرزاده
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

گیتی صفرزاده، متولد مردادماه ۱۳۵۰ است. علاقه به نوشتن را با نامه نوشتن کشف کرد، زمانی‌که در روزهای کودکی هر روز یک نامه برای مادر و پدرش می نوشت و در اتاقشان می گذاشت. دوران نوجوانی عاشق تاتر شد و برای همین بعداز دیپلم دو سال رشته ادبیات نمایشی خواند اما بعداز آن به رشته جامعه شناسی کوچ کرد و از آن مدرک کارشناسی گرفت. در همین میانه سر از نشریه گل آقا در آورد و ده سالی سردبیر ماهنامه گل آقا بود. از آن زمان کارهای مختلفی از دبیری صفحات طنز تا داوری مسابقات و برپایی کارگاه‌های کتابخوانی و پروژه های تحقیقی انجام داده است، اما در همه این احوال نوشتن را فراموش نکرد و در نشریات مختلفی مطلب نوشته. اولین کتابش با نام چگونه ترنج دانشمند شد، در حوزه نوجوان بود اما اولین رمان بزرگسالش به اسم کوچه‌ی پاریس را نشر قطره منتشر کرد. یک روز بلند طولانی دومین رمان بزرگسال اوست که انتشارات ققنوس به چاپ رسانده.

همه برگی از کتاب شرکت در چالش
Avatar

گیتی صفرزاده مولف یک روز بلند طولانی

با کلیک روی تصویر و مطالعه برگی از کتاب احساس خود را بیان کنید

3 0
صدیقه

نوشته بیانگر دیدگاه های متفاوت از دوست داشتن و ارتباطات عاطفی میان زن و مرد است. می توانیم این دیدگاه ها را در مراحل مختلف زندگی داشته باشبم. این که اتفاقی واحد برای یک شخص خوب باشد و برای شخص دیگری معنا نداشته باشد.

پاسخ

4 0
مرت

اسمشو خیلی دوست دارم امیدوارم توفیقی حاصل بشه و وقت پیدا کنم تا بخونمش با توجه به نظرات دوستان عزیز کتاب خون باید خوندنش رو امتحان کنم

پاسخ

1 0
علی

اسم زیبا و جملات زیباتر و اینکه ادم غرق داستان میشه فوق العاده بود "هیچ کس تمام تنهایی آدم را پر نمی کند . هر چقدر بخواهی به کسی نزدیک شوی بیشتر دردت می آید"

پاسخ

13 0
زهراسادات

یک روز بلند طولانی...اسمش هم جالب است.در همین یک صفحه ای که خواندم،کلی‌ جملات ناب در بینشان پیدا کردم و این کتاب به نظرم باید دوستش داشته باشم

پاسخ

5 0
سحر

جملات ماندگاری داشت خیلی کتاب جالب برای بازی های مجازی و نویسنده خیلی روان نوشته بود ک قابل فهم برای هر سنی میباشد.

پاسخ

11 0
فرنوش

"هیچ کس تمام تنهایی آدم را پر نمی کند . هر چقدر بخواهی به کسی نزدیک شوی بیشتر دردت می آید" چه جمله نابی

پاسخ

پاسخ
پری

عالی

2 0
زهرا

یک کتاب کامل از همه نظر براز جملات پرمفهوم در همین یک صفحه چندتا جمله کلیدی داشت که ادمو متحول میکرد معلومه قشنگ مولف با قلم بازی میکنه!

پاسخ

58 1
محبوبه

یک روز بلند طولانی صد و بیست صفحه است. داستان یک طراح بازی‌های مجازی ایده ساخت بازی به نام آشناپنداری دارد که به آدم ها کمک می کند تا آشنای مناسب خود را پیدا کرده و احساس تنهایی نکنند. گرچه بازی با موفقیت روبه رو می شود اما کشف حقایقی در حین ساخت بازی، او را تنهاتر می کند.

پاسخ

پاسخ
گیتی

ممنون از توجهتون به کتاب

پاسخ
ناصری

زندگی این طراح واقعا جالب بود

77 0
ناصری

یک روز بلند طولانی یک رمان غیر کلیشه ای است که در صد و بیست صفحه نگاشته شده است. قلم نویسنده روان و گیرا بود.

پاسخ

پاسخ
گیتی

خوشحالم که براتون گیرا بوده

3 0
مسعود

یک روز بلند طولانی» را می‌توان یک نفس خواند؛ هم داستان کوتاهی داره و هم نویسنده به قول معروف برای تعریف کردن قصه نه چندان پیچیده‌اش، جان نکنده است.راحت نوشته شده و برای همین راحت هم خوانده می‌شود

پاسخ

پاسخ
فاطمه

نظرخیلی خوبی داشتید لایک

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.