کتاب مونالیزای منتشر


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: مونالیزای منتشر
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : شاهرخ گیوا
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

«مونالیزای منتشر» بازگو کنندۀ عشقی موروثی در میان خاندانی اصیل است که از دوران گذشته شروع می‌شود و به زمان حال می‌رسد. قیونلوها خانواده‌ای اشرافزاده و منتسب به دربار و حکومت قاجار هستند. افسانه‌ای در میان اعضای این خانواده وجود دارد که بر اساس آن هر یک از آن‌ها اگر عاشق بشوند، سرانجام این عشق به جنون و مرگ منتهی خواهد شد. داستان مونالیزای منتشر روایت این دلدادگی‌های جنون‌آمیز است. ماجراهایی که از اوایل دوره قاجار آغاز می‌شود و با گذر از آن به دوران پهلوی و در نهایت به سال‌های اخیر می‌رسد و از آن گذر می‌کند. این کتاب در نه فصل به صورت مستقیم و یا در حاشیه، روایتگر این عشق‌های جنون‌آمیز است که غالب آن‌ها در پیش زمینه یک اتفاق مهم سیاسی و یا اجتماعی نقل می‌شود و بازتاب‌دهنده و طعنه‌ای به وقایع زمانه خود نیز است. شاهرخ گیوا متولد ١٣٥٥ از نویسندگان جوانی است که پیش از این کتاب «مسیح، سین، فنجان قهوه و سیگار نیم‌سوخته» را منتشر کرده است.

نظرات برگی از کتاب
0 0
فاطمه

هر جا که پای افسانه در میونه اونم از نوع بدیمنی،قصه پیچ و تاب جذابی به خودش می گیره.و با توجه به صفحه نمونه،ظاهرا بدبختی های زیادی در انتظار کاراکتر های داستان است.

پاسخ

16 0
شریعت

کلیت اثر را پسندیدم, خوب بود, هرچند از نیمه به بعد کمی افت داشت ولی علیرغم مشکلات جانبی که واضح است دست و پای نویسنده را می بندد باز هم چفت و بست کار در دو سه روایت آخر قابل قبول است.

پاسخ

15 0
شریعت

کلیت اثر را پسندیدم, خوب بود, هرچند از نیمه به بعد کمی افت داشت ولی علیرغم مشکلات جانبی که واضح است دست و پای نویسنده را می بندد باز هم چفت و بست کار در دو سه روایت آخر قابل قبول است.

پاسخ

204 0
مسعود

کتابی بسیار زیبا و دور از حاشیه بود. نویسنده قدرت بیان و ذهن خلاقی داشت. شخصیت پردازی را دوست داشتم. عالی بود

پاسخ

0 0
پادمیرا

به نظرم کتاب خوب میرسد در کامنتا هم از این کتاب خیلی تعریف شده پس شاید این کتاب هم به کتاب های خوانده شده کتاب خانه ام اضافه شه به نظر من اقای گیوا اسم بامزه ای هم برای این کتاب انتخاب کردم امیدوارم خود کتاب هم همین طور خوب باشه

پاسخ

1 0
سیده

دوستان تو کامنتا خیلی تعریف کردن پس میره تو لیست خرید .

پاسخ

0 0
سیده

تو زمان گذشته روایت شده گویا پس. میتونه مورد علاقم باشه باید بخونمش.

پاسخ

19 0
نفیسه

مونالیزا چه اسم زیبایی انشالله توفقی پیدا کنم این کتاب رو مطالعه کنم بسیار دوس دارم این کتابو بخونم با تعاریفی ک در کامنتهای دوستان شده

پاسخ

204 1
محمد مهدی

اسم داستان خیلی جالبه ..مونالیزا ازون اسماس ک وقتی میشنوی یه چیزایی میاد تو ذهنت... انتخاب یه اسم خوب ک آدمو ب سمت خوندن کتاب جذب میکنه

پاسخ

0 0
اعظم

این صفحه ازکتاب راآن مردی که خانه راترک کرده روایت میکندودست خطی که زن ازدوری مردش نوشته میخواندزن نوشته مردخودش رفت نامردنامردی کردودوتاپسرهاراگذاشت ورفت. حالازن مانده باتمام سادگیش ودلتنگی ومسئولیت بچه هاوسرزنش شازده اقاوانتظاری تلخ وامیدی برای بازگشت مردی که نمیداندچراترکش کرده داستان جالبیه بایددنبال بشه تاادم بیشترمتوجه رابطه ادماوعشق ودوست داشتنشون بشه.

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.