کتاب چین خوردگی


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: چین خوردگی
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : هادی معصوم‌دوست
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کیان دهه سی‌سالگی‌اش را پشت سر می‌گذارد. در یک شرکت تهیه و مونتاژ فیلم کار می‌کند. در زندگی‌اش دست از پا خطا نکرده. ازدواج کرده و صاحب پسری به نام ماکان شده. در جریان فیلم‌برداری او از مراسم عروسی زندگی او دچار تغییر می‌شود. در قسمتی از کتاب می‌خوانیم: می‌توانستم حدس بزنم آن شب چه شبی بوده برای جفتشان. توی فیلم‌های خارجی شبیهش را زیاد دیده بودم. از آن ازدواج‌هایی که توی یک لحظه اتفاق می‌افتند. دو نفر خیره می‌شوند توی چشم‌های هم و همان موقع تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند. از این بهتر نمی‌شود. هر وقت فیلم‌های این مدلی می‌دیدم، هرچند همه‌چیز توی سه تا دیزالو اتفاق می‌افتاد، کلی کیف می‌کردم. از ساده کردن روابط خوشم می‌آمد. شاید برای همین هم بود که عروسی نگرفته بودم. دلم می‌خواست مهتاب حس و حالم را بفهمد. بفهمد که دلم می‌خواهد توی سه تا دیزالو ازدواج کنیم. دلم می‌خواست مثل ناهید و اشکان می‌زدیم به یک قهوه‌خانه فکسنی وسط جاده چالوس، بعد مردی شبیه عمومنصور به هم محرممان می‌کرد. ولی مهتاب توی باغ نبود. عروسی می‌خواست با همه تشکیلاتش...

نظرات برگی از کتاب
0 0
محمد

قصه‌ای سرراست و پرکشش که کیان با اعصاب خراب روایتش می‌کند. در مسیر داستان با شخصیت‌های مختلف همراه و شاهد دگردیسی شخصیتی قهرمان داستان می‌شویم. رمانی که نمی‌دانید وقت خواندنش دل‌تان با ماکانِ کوچک باشد که در آرایشگاه لباس زنانه به تنش می‌کنند، همراه با مهتاب باشید که زندگی‌اش دچار زلزله می‌شود و یا دل به دل ناهید بدهید که شهرآشوبی می‌کند.

پاسخ

7 0
مروارید

چین خوردگی رمانی‌ست خوش‌خوان که مخاطب را وادار می کند آن را یک نفس بخواند.

پاسخ

0 0
نرگس

کتاب جالبی هست انگار که بعد از مشخص شدن مسیر زندگی انگار احساس می کنی تازه باید الان شروع میکردی.

پاسخ

0 0
فاطمه

حس میکنم نویسنده در قالب داستان،قصد داره مشکلات فرهنگی پیرامون ازدواج را که مدت زیادی در جامعه ریشه دواندن را نشون بده.از این صفحه هم میشه شخصیت ساده ی نسل قدیم رو دریافت کرد.مادر هایی که بی صدا حل شدن توی زندگی بدون چشم داشت و گاهی بدون دستاورد شخصی!

پاسخ

21 0
فاطمه

خیلی ها می گفتند از خط های کف دست هر آدمی می شود سیر تا پیاز سرنوشتش را فهمید. خط های کف دست من اما بدجوری پیچ در پیچ بودند، شبیه شهری کوچک با سه جاده اصلی و هزار راه فرعی که بی هیچ نظمی از هم گذشته بودند. و حالا دور و درازترین جاده کف دستم رسیده بود به کلمه ای که از عرق کف دست هایم کمرنگ شده بود: آجودانیه.

پاسخ

13 0
شریعت

«چین خوردگی» روایت  سرراست قصه‌ای که مخاطب دوست داره تا پایان داستان همراه شخصیت بی اعصاب اون پیش بره. باید این کتاب را به مخاطبان داستان ایرانی و مخاطبان ژانر قصه محور ادبیات داستانی معاصر پیشنهاد داد.

پاسخ

0 0
مهناز

خیلی قشنگ از صدای مادر و چین خوردگی های صورت مادر توصیف کرده بودند انگاری خودم همانجا بودم احساسات خیلی قوی بودند

پاسخ

20 0
نفیسه

شخصیت های این داستان بسیار منطقی اگاهانه فکر شده و نویسنده بدجور ما رو تا عمق این کتاب برد واقعا تبریک میگم به اقای هادی معصوم دوست منتظر کتاب های بیشتری هستیم

پاسخ

پاسخ
ماهی

👈👍👍👍👍

62 0
زهراسادات

چین خوردگی داستانی بسیار منطقی و جالب داشت من به شدت به این رمان علاقه مند شدم و امیدوارم باز هم فرصتی حاصل بشه و بتونم دوباره بخونمش

پاسخ

16 0
شریعت

«چین خوردگی» روایت  سرراست قصه‌ای که مخاطب دوست داره تا پایان داستان همراه شخصیت بی اعصاب اون پیش بره. باید این کتاب را به مخاطبان داستان ایرانی و مخاطبان ژانر قصه محور ادبیات داستانی معاصر پیشنهاد داد.

پاسخ

پاسخ
ناصری

درود بر شما

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 09903066652

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.