کتاب مه مانی


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: مه مانی
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : احمد درخشان
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

رفت ایستگاه و منتظر ماشین شد . نه خبری از مینی بوس بود ، نه روی نیمكت انتظار كسی دیده می شد . صدایی از پشت سرش شنید . برگشت و مردی را توی پیاده رو دید كه پیر و فرسوده مچاله شده بود و چندك زده بود روی زمین. بقچه ای را بغل زده بود و چشمانش خالی از گرمی زندگی بود. لباس های پیرمرد رنگ و رورفته و پوسیده به نظر می رسید . انگار نور تند و مستقیم سالیان تارو پودش را به نیش كشیده باشد ، كافی بود دست بهشان بزنی تا از هم وا بروند. پیرمرد سرش را خاراند و دستش را توی بقچه كرد و نان خشكی بیرون آورد و سق زد. چق چق جویدن نان خشك در فضای خالی و سوت و كور میدانگاه پیچید و در دل شیری كور مه فرو رفت.

نظرات برگی از کتاب
11 0
میم

سلام صبح بخیر ادمین محترم یه سوال دارم چرا از دیروز کامنت های من تایید نشدن؟ ینی اشکالی داشتند؟ امروز کامنت بذارم چطور؟ با دیروز قاطی پاتی نمیشه؟

پاسخ

204 1
مسعود

باس‌های پیرمرد رنگ و رورفته و پوسیده به نظر می‌رسید. انگار نور تند و مستقیم سالیان تارو پودش را به نیش کشیده باشد، کافی بود دست بهشان بزنی تا از هم وا بروند. پیرمرد سرش را خاراند و دستش را توی بقچه کرد و نان خشکی بیرون آورد و سق زد. چق چق جویدن نان خشک در فضای خالی و سوت و کور میدانگاه پیچید و در دل شیری کور مه فرو رفت. متنی فوقالعاده از کتاب

پاسخ

14 0
شریعت

لباس‌های پیرمرد رنگ و رورفته و پوسیده به نظر می‌رسید. انگار نور تند و مستقیم سالیان تارو پودش را به نیش کشیده باشد، کافی بود دست بهشان بزنی تا از هم وا بروند. پیرمرد سرش را خاراند و دستش را توی بقچه کرد و نان خشکی بیرون آورد و سق زد. چق چق جویدن نان خشک در فضای خالی و سوت و کور میدانگاه پیچید و در دل شیری کور مه فرو رفت.

پاسخ

14 0
شریعت

لباس‌های پیرمرد رنگ و رورفته و پوسیده به نظر می‌رسید. انگار نور تند و مستقیم سالیان تارو پودش را به نیش کشیده باشد، کافی بود دست بهشان بزنی تا از هم وا بروند. پیرمرد سرش را خاراند و دستش را توی بقچه کرد و نان خشکی بیرون آورد و سق زد. چق چق جویدن نان خشک در فضای خالی و سوت و کور میدانگاه پیچید و در دل شیری کور مه فرو رفت.

پاسخ

21 0
فاطمه

من در مورد این کتاب خوندم که نویسنده ی این کتاب از روستا برامون میگه که نشاندهنده ی یک محیط کوچیک اجتماعیه و یه معلمی وارد این روستا میشه که با استقبال خوبی از طرف روستاییا مواجهه نمیشه و.

پاسخ

0 0
فاطمه

تشبیهاتی که معلم توی نامش به کار برده،جالب و بدیع هستن مثل همین تشبیه وضعیت خودش در روستا به وضعیت موش توی تله افتاده.

پاسخ

3 0
فاطمه

اگه جای شخصیت معلم بودم،ممکن بود همون روز اول بزنم بیرون...اما حقیقتی به نام "ایستادگی یا گاهی لجبازی" توی وجود آدم ها هست که باعث میشه اونها اعمالی خلاف انتظار خودشون انجام بدن،پس این احتمال هم وجود داشت که من برخلاف تصور فعلیم،موندن را انتخاب کنم.

پاسخ

18 0
نفیسه

مه مانی چه نام زیبایی خیلی معنی زیبایی دارد. کتاب خوبی بود، منطق داستان هم بی نقص نبود. تصمیماتی گرفته می شد در طول داستان که چرایی اش جای سوال داشت.

پاسخ

18 1
نفیسه

از نام کتاب که بگذریم با نعلم تازه واردی ک وارد روستا شد خیلی همزاد پنداری میکنم این کتاب بیشتر برای مخاطبانی هست ک دنبال پیچیدگی داستان میگردند یکمی از سادگی خارج بود.

پاسخ

61 1
زهراسادات

به نظرم در این رمان شخصیت پردازی ها عالی بود و این ماهر بودن نویسنده رو در نوشتن نشون میداد و من از این به بعد رمان های بعدی آقای درخشان رو دنبال میکنم

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.