کتاب کیمیاگر


تصویر
  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: کیمیاگر
  • ناشر : ثالث
  • نویسنده : پائولو کوئلیو
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02188325376
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلوکتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو یکی از پر فروش ترین کتاب های رمان ترجمه شده است که توسط انتشارات ثالث منتشر شده است. نویسنده برزیلی کیمیاگر با نگاشتن یک رمان انگیزشی و الهام بخش توانسته زندگی میلیون ها خواننده در سراسر جهان را تا ابد دگرگون کند. کتاب کیمیاگر از آن دست رمان هایی است که با خواندنش زندگی خواننده متحول می شود. اصلا نمی شود کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو را خواند و تحت تاثیر قرار نگرفت. پر فروش ترین کتاب سال انتشارات ثالث یک رمان آبکی نیست که بخوانید و از آن رد شوید. پائولو کوئیلو با کتاب کیمیاگر یک شاهکار معنوی را خلق کرده است.

نظرات
0 0
علی

عالی بود با مطالبش

پاسخ

3 0
بابک

قهرمان داستان حین تعقیب رویاهاش ادم بهتری میشه با باز کردن ذهنش و استفاده از روش های عجیب توی کارهای مختلف پیشرفت ایجاد میکنه (مثلا با تعارف چای به مشتریا بعد یک سربالایی تند) ولی به این موارد قانع نمیشه و میره دنبال رویاهاش و بعد میفهمه که گنجی که دنبالش بوده پشت خونش بوده شاید به طور ضمنی نویسنده به این اشاره داشته که این گنج مهم نبوده و اون سفری که قهرمان داستان رو به اونور دنیا کشونده و اخرش به سمت خونش برگردونده و اونو انسانی بهتر کرده ارزشمنده -کلا من از کتاب هاب امریکای جنوبی خوشم میاد خوب داستان میگن و مثل نویسنده های خوب عالی دروغ میگن کیمیاگر کتاب خوبیه ولی کوئیلیو همونکاری کاری رو میکنه که راوی خوب انجام میده داستان میگه و حینش به ما دروغ میگه کتاب بخونید و لذت ببرید ولی واقعا اگه به عنوان یادگیری به این کتابها نگاه کنید اشتباهه

پاسخ

2 0
روزبه

در یک جمله، این کتاب بیانگر کشف عنصر وجودیست

پاسخ

2 0
علیرضا

کیمیاگر از این واقعیت دور نمی‌شود که دنبال کردن رویاها هزینه‌ای هم خواهد داشتندگی نکردن در مسیر رویاها هم خودش هزینه‌ای در‌بردارد. می‌گوید با همین هزینه شما می‌توانید ژاکت فاجعه‌باری بخرید که اندازه شما نباشد و یا اینکه ژاکت مناسب و شیک بخرید که به شما می‌آید. بهتر است که مشکلاتی هم در مسیرتان داشته باشید که به کارتان معنا می‌دهد چون این مشکلات بخشی از هدف و مسیری هستند که در آن پا می‌گذارید.)).

پاسخ

9 1
میترا

کتاب به شکل نمادین خواهان القای این مطلب عرفانیست که گنج در درون و لحظه ی حال ماست و با طی نمودن مراحل و تجربیات و سختی ها و درس گرفتن از زندگیست که میتوان قدر گوهر درون و نعمات ارزشمند خداوندی که در درون ما به ودیعه گذاشته شده را فهمید و درک کرد .....

پاسخ

2 0
فرشاد

فوق العاده تاثیر گذار و دارای قصه با مطالبی که باعث انگیزه دادن به افراد ضعیف تر جامعه میباشد و آموختن اینکه با نگاهی دقیقتر به خود و توانای های خود میتوانیم آنها را کشف کرده و پروش دهیم و به موفقیت برسیم

پاسخ

2 0
محمد

کیمیاگر کتابی است که با هر صفحه جلو رفتنش نمیتونید بیخیال بشید از خوندنش و ازش دست بکشید

پاسخ

2 0
امیرحسین

کتاب برگرفته از دفتر ششم مثنوی معنوی که گنج هایی که کنار ما هست و ما دورتر دنبال انها میگردیم

پاسخ

59 1
میرصانعی

كيمياگر يه جورايي داستان معنويه اين كه اول داستان با يك خواب از يه گنج يه مرد جوون چوپان شروع ميشه و ميره دنبال روياش كه يافتن اون گنجه تو اين راه هم به كلي اتفاقات برميخوره و حتي از روياش براي يه مدتي دست ميكشه ولي باز ياد اون گنج ميافته تو اين راه عاشق يه دختري از واحه اي ميشه وسط صحرا ولي بازم روياشو دنبال ميكنه تا ميرسه به اصل وجود خودش كه رويا خودشه.

پاسخ

13 0
حمیدرضا

کیمیاگر از این واقعیت دور نمی‌شود که دنبال کردن رویاها هزینه‌ای هم خواهد داشتندگی نکردن در مسیر رویاها هم خودش هزینه‌ای در‌بردارد. می‌گوید با همین هزینه شما می‌توانید ژاکت فاجعه‌باری بخرید که اندازه شما نباشد و یا اینکه ژاکت مناسب و شیک بخرید که به شما می‌آید. بهتر است که مشکلاتی هم در مسیرتان داشته باشید که به کارتان معنا می‌دهد چون این مشکلات بخشی از هدف و مسیری هستند که در آن پا می‌گذارید.

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.