کتاب جادوی فکر بزرگ


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: جادوی فکر بزرگ
  • ناشر : مروارید
  • نویسنده : دکتر د شوارتز
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر : تهران ، انقلاب ، خیابان ابوریحان ، خیابان وحید نظری ، پلاک 29
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

ما انسان ها همانطور که مسئول کارها یا اعمال خویش هستیم مسئول طرز فکر خود نیز هستیم چرا که مانند هر دانه ای که میکاریم و بعد حاصل آن را درو میکنیم به هر چیزی که فکر کنیم حاصل آن را در پیرامون خود میبینیم.ذهن ما از قدرت خارق العاده و ارتعاشات خاصی برخوردار است که با توجه و تفکر به هرچیزی خواسته یا ناخواسته جواب میدهد.شاید در زندگی خود متوجه این موضوع شده باشید که چرا بعضی از افراد با اینکه کمتر کار میکنند اما ثروت بسیار دارند نسبت که کسانی که زمان بیشتری برای این کار میگذارند و یا اشخاصی که خیلی محبوب هستند بی آنکه کاری برای کسی انجام داده باشند. این ها همگی بستگی به نوع فکر جادویی ما دارد که چگونه آنطور که میخواهیم زندگی و فکر خود را مدیریت کنیم....

همه نقد معرفی هم کتابی
1 0
آیدا

تفاوت کسی که پنج برابر موفق تر از ماست اینه که اون شخص پنج مرتبه بزرگتر از ما می اندیشد. موفقیت افراد بیش از انکه به میزان هوش انها بستگی داشته باشد به میزان تفکر انها وابسته است. حالا چیکار کنیم که اگر درونمون جهنمه، در درون خودمون بهشتی از جهنم بسازیم؟ این کتاب راهکار های بسیار ساده و خوبی رو مطرح کرده که خوندنشو به همه ایرانی ها پیشنهاد میکنم و خوشحال میشم نظراتتون رو در مورد این کتاب یا حداقل بزرگ اندیشی و تفکر بزرگ، اینجا به اشتراک بزارید.

پاسخ

2 0
زهرا

این کتاب میتونه زندگی شما رو به مسیر موفقیت و خوشبختی رهنمود کنه خلاقیت شما رو آزاد میکنه نکته قابل توجه این سبک کتاب ها , اجرایی کردن محتوای آن هاست , و در صورتی که مطالعه کنید و عمل نکنید فقط اطلاعاتتون بالا رفته من مدت ها بود که دنبال یه کتاب روانشناسیه عالی و درجه یک بودم و بلاخره این کتاب رو پیدا کردم و هر چقدر هم که بخونم ازش خسته نمیشم . مطمئن باشین اگه این کتابو بخونین و بهش عمل کنین حتما موفق می شین . پیشنهاد می کنم بخونین و از خوندنش لذت ببرین .

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیکپور پلاک ۴ واحد یک
تلفن: 66963540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه¬اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه¬ ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.