کتاب ضد حالات


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ضد حالات
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : سعید بیابانکی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

این کتاب دربردارندۀ مجموعه ای از قطعات نثر نویسنده است که در ژانر طنز نوشته شده است. کتاب دارای تنوع موضوعی زیادی است و دربردارندۀ چند داستان کوتاه طنز، نثرهای طنزآمیز، اندر حکایت شاعری، مجموعه کامل ابیات حافظ من و چند شعر طنز نویسنده است. در شعر پشت جلد این کتاب می خوانیم: شاعر نبوده ای که بدانی چه می کشم از این دهان بی در و دربان گال وار قسمت کنید پیرهن خونی مرا بین برادران غیورم حلال وار آتش بگیر و مثل رفیقان خود بسوز خواهی که روسیاه نمانی زغال وار در این کتاب ابتدا نثرها و داستان هایی کوتاه به زبان طنز آمده است که دربردارندۀ 21 داستان است که از جمله می توان به اخبار بیست سال آینده، عشق ایمیلی، اولین همراه، اندر فواید کتاب سال، گل های کاغذی، کتاب پرداز، اولین باری که عاشق شدم و ... اشاره کرد.

نظرات
0 0
لیلا

سلام کتاب با مزه ای بود من از فواید کتاب سال و گل های کاغذی خوشم اومد به نکات ایمنی جهت سوار شدن به هواپیما هم خیلی خندیدم.

پاسخ

1 0
عاطفه

اینطور که به نظر می رسد آقای بیابانکی هرآنچه در چنته داشته رو کرده! داستان کوتاه طنز، نثرهای طنزآمیز، اندر حکایت شاعری، مجموعه کامل ابیات حافظ و چند شعر طنز!

پاسخ

2 0
امیر

نوشته نویسنده پشت جلد بسیار جالب است: «شاعر نبوده‌ای که بدانی چه می‌کشم از این دهان بی‌در و دربان گال‌وار قسمت کنید پیرهمن خونی مرا بین برادران غیورم حلال‌وار آتش بگیر و مثل رفیقان خود بسوز خواهی که روسیاه نمانی زغال‌وار»

پاسخ

3 1
هانیه

ما که زور مون نمیرسه به شما ضد حال بزنیم شما به ما ضد حال نزن 1000 رو بده نکنه دستتون بخوره 250 امتیاز بدی اگرم خواستی حال بدی چند هزار تا دیگه هم بگذار روش .....

پاسخ

1 3
مهسا

جناب نويسنده محترم ممنون از كتاب اما واقعا براي گرفتن حق چاپ و نشر چه زحمتي دارد بماند اما اگر سفارش كتاب هاي ما را هم كنيد ممنونيم

پاسخ

42 122
امیرحسین

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد از فردا سهام نهاد ریاست جمهوری در بورس تهران عرضه خواهد شد. با فروش نهاد ریاست جمهوری آخرین دارایی دولت نیز به بخش خصوصی واگذار می شود و رویای پنجاه ساله دولتمردان به تحقق خواهد پیوست. هفته پیش ساختمان مجلس شورای اسلامی و ادارات و شرکتهای تابعه در بورس عرضه شد که در کمتر از یک دقیقه فروش رفت. ( بخشی از اخبار بیست سال آینده) بخشی از این کتاب خیلی جالب بود به خصوص همین بخشی اخبار بیست سال آینده

پاسخ

پاسخ
محمد

ایشالا در آینده رخ میده

2 61
حسام

طنزنوشته خودم از خودم درباره یکی از سخت‌ترین ضد حال ها:=== اگر گذرتان به شهرداری افتاده باشد حتماً معنی ضد حال را از عمق وجود درک کرده‌اید. گرفتن پروانه ساختمانی یکی از آن‌هاست و به نوعی طی طریق و سیر و سلوک تبدیل شده که مانند خان های رستم و منطق‌الطیر عطار هفت مرحله دارد: . 1- عزم تغییر وضعیت (اعم از رفع مشکل یا بهبود شرایط)؛ . 2- مراجعه به شهرداری و تست آمادگی جسمانی (پیاده‌روی، ایستادن، پله‌نوردی)؛ . 3- تست آمادگی روانی (صحبت با یک یا چند بیگانه از سرزمین عجایب بسته به نوع مشکل ==> کظم غیظ و ارائه استدلال بیشتر ==> مجدداً کظم غیظ ==> و .... ادامه روند تا جایی که یا شما بیخیال مشکلتان شوید یا اینکه شهرداری‌چی کم بیاورد)؛ . 4- یه مقدار اعصاب خُردی دیگه همینجوری بی‌دلیل صرفاً برای مزه‌اش؛ . 5- شستن تمیز چرک کف دست؛ . 6- به مرگ گرفته شدن؛ . 7- به تب راضی شدن.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

جالب بود خوشم اومد

2 8
شهیده

برای شعرخوانی دعوت شده بودم اهواز و من از اونهایی هستم که تا میرن تو هواپیما میگیرن میخوابن .دست بر قضابه خاطر غبار شدید محلی پرواز اجازه فرود نگرفت و برگشت اصفهان خودمون . من بی خبر از همه جا راست رفتم ترمینال مسافرین ورودی و نشستم منتظر که باین دنبالم و بعد یکساعت عصبی زنگ زدم که من یکساعته اهوازم چرا نمیاید دنبالم؟!

پاسخ

پاسخ
فرزاد

اهواز؟ چرا نمیاد دنبالم

4 10
سید

آثار بیابانکی عزیز همگی خوبن و این کتابم توصیه میشه، بعد از خوندنش اسم کتابو هرجا بشنوین لبخند به لبتون میاد

پاسخ

پاسخ
جواد

درست است

پاسخ
فرزاد

اره واقعا همینگونه هستش

4 12
فردوس

از استادهای ضدحال زدنن ایشون کتاب دوست داشتنیه از موضوعات مختلف و طنز مختلفش ضدحال خوردم و البته لذتم بردم

پاسخ

پاسخ
جواد

بنده نیز

پاسخ
فرزاد

همین موضوع برای منم اتفاق افتاده

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.