کتاب کمیته 300


تصویر
  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: کمیته 300
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : جان کولمن
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
61 0
علی

تمامی ابعاد زندگی سیاسی دینی بازرگانی صنعتی معدنی بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق مواد مخدر را زیر سلطه خود دارند پرده ها را به کناری می زند. این کتاب دانش شما را درباره ی این گروه کوچک نخبه که خود را در برابر هیچ مرجعی به جز اعضای گروه خود پاسخگو نمی داند افزایش می دهد. گروه توطئه گران جهانی که زیر نام کمیته ی 300 فعالیت دارند افزون بر برخورداری قدرت کامل در روند تمامی رویدادهای جهانی تأثیر قطعی دارند. این کتاب اسامی همه ی اعضاء شرکت ها مؤسسات سازمان های دولتی و جنبش های گوناگونی را که «آنها» در راستای سلطه ی جهانی خویش به وجود آورده اند برملا می سازد.

پاسخ

25 0
فرزاد

دکتر جان کولمن مولف کتاب که خود یکی از اعضا پیشین MI6 سازمان جاسوسی بریتانیا بوده، در مورد گروه توطئه گرانی که هیچ یک از مرزهای ملی را نمی‌شناسد و خود را فراتر از قوانین همه کشورها قرار داده و تمامی ابعاد زندگی سیاسی، دینی، بازرگانی، صنعتی، معدنی، بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق مواد مخدر را زیر سلطه خود دارند، پرده‌ها را به کناری می‌زند

پاسخ

6 0
زهرا

این کتاب را به معتقدین تئوری توطئه توصیه می کنم. با خواندن آن می توانید بر بالهای خیال نشسته و در آسمانها غوطه بخورید. بله! این فقط یه اتفاق و حادثه ی عادیه! کاملا عادی و طبیعی.مثل هزاران حادثه ی عادی دیگه! آقای فورد داشته از خونه اش می اومده بیرون که یک قطعه سفال از رو شیروانی خونه اش می افته رو سرش و میمیره! به همین سادگی! هیچ اثر انگشتی رو سفال پیدا نشده.هیچ رد پایی از شخصی دیگه ای هم نیست! اینکه یارو اون روز با وکیلش قرار داشته تا وصیت نامه ای برای اموالش تنظیم کنه یه بدشانسی محض بوده.هیچ چیزی برای جستجوی اضافی وجود نداره. هیچ مقصری هم در کار نیست به نظرم تنها چیزی که این حادثه ثابت میکنه درستی نظر آیزاک نیوتنه و السلام! .....ولی میدونم قطعا یه روزی یه رهگذری -که مطمئنا هم احمق نیست-نگاهی به جای خالی یه سفال تو سقف خونه و هم اینطور جای خالی آقای فورد میندازه و با خودش میگه:نه! نمیشه!اصلا هم عادی نیست حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه است!»

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.