کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: چگونه با کودکم رفتار کنم
  • ناشر : مروارید
  • نویسنده : گاربر
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر : تهران ، انقلاب ، خیابان ابوریحان ، خیابان وحید نظری ، پلاک 29
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

از آنجایی که تصمیم به فرزند دار شدن مسئولیت سنگین تربیتی برای پدر و مادر بر عهده دارد،کتاب "چگونه با کودکم رفتار کنم" میتواند کمک بسیار شایانی در شناخت رفتارهای آزار دهنده کودک مانند : چرا کودکم درس نمیخواند؟ چرا کودکم احترام نمیگذارد ؟ چرا کودکم پرخاشگر هست؟ چرا کودکم دروغ می گوید ؟ ویا بعضی مشکلات دیگر مانند لکنت زبان ، شب ادراری ، بدخوابی،جویدن ناخن و... این کتاب به ما یاد می دهد که به جای واکنشگر بودن رفتار و اعمال سنجیده تری داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن شخصیت فرزندانمان را در کودکی شکل دهیم طی تجربه های بدست آمده همه ی ما میدانیم کودک بدون مسئله وجود ندارد اما برای اینکه بتوانیم با تربیت صحیح کودکانمان شخصیت مطلوبی را به آن ها ببخشیم مستلزم آموزش و تجربه در این زمینه است .

همه نقد معرفی هم کتابی
1 0
آیدا

این راهنمای کاربردی برای حل بیش از هزار مشکل شایع و معمول کودکان نوشته شده است.پدران و مادران، باید باور کنند، که می‌توان رفتار کودکان و نوع نگرش آن‌ها را تغییر داد و در نهایت به شخصیت آن‌ها شکل مطلوب و مناسب بخشید. این کتاب بیش از 1200 راه کار علمی و موثر برای حل مشکلات کودکان از تولد تا 12 سالگی را ارائه داده است. نویسنده:دکتر گاربر.مترجمان:شاهین خزعلی. هومن حسینی نیک. احمد شریف تبریزی این کتاب برای پدران، مادران و مربیان تعلیم و تربیت مناسب است.

پاسخ

12 0
زهرا

تأسفانه در تمام دنیا و از جمله در کشور ما مراجعه به روانپزشک به ویژه در مورد کودکان باعث نگرانی اولیاء می‌شود. این نگرانی که دیگران درباره ما چه خواهند گفت مبادا این تصور پیش بیاید که بچه ما دیوانه است که به روانپزشک مراجعه می‌کند و خلاصه وحشت از این گونه برچسب‌های روانی در همه جا وجود دارد؛ اما شما با خواندن این کتاب در می‌یابید که بیشتر گرفتاری‌های کودکان بدون مصرف دارو قابل حل و رفع است. حتما مطالعه کنید

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیکپور پلاک ۴ واحد یک
تلفن: 66963540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه¬اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه¬ ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.