کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: چگونه با کودکم رفتار کنم
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : گاربر
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

از آنجایی که تصمیم به فرزند دار شدن مسئولیت سنگین تربیتی برای پدر و مادر بر عهده دارد،کتاب "چگونه با کودکم رفتار کنم" میتواند کمک بسیار شایانی در شناخت رفتارهای آزار دهنده کودک مانند : چرا کودکم درس نمیخواند؟ چرا کودکم احترام نمیگذارد ؟ چرا کودکم پرخاشگر هست؟ چرا کودکم دروغ می گوید ؟ ویا بعضی مشکلات دیگر مانند لکنت زبان ، شب ادراری ، بدخوابی،جویدن ناخن و... این کتاب به ما یاد می دهد که به جای واکنشگر بودن رفتار و اعمال سنجیده تری داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن شخصیت فرزندانمان را در کودکی شکل دهیم طی تجربه های بدست آمده همه ی ما میدانیم کودک بدون مسئله وجود ندارد اما برای اینکه بتوانیم با تربیت صحیح کودکانمان شخصیت مطلوبی را به آن ها ببخشیم مستلزم آموزش و تجربه در این زمینه است .

نظرات
0 0
محسن

محتوای کتاب فوق العاده است و پیشنهاد میشود هر پدر و مادری مورد مطالعه قرار دهند. متن کتاب روان و نیاز به اطلاعات زمینه ای ندارد. تنها نکته ی منفی آن،نوع کاغذی است که برای چاپ انتخاب شده است که بی کیفیت میباشد.

پاسخ

0 0
مهسا

روانشناسي كودكان و برخورد و تربيت انها مستلزم مهارتهاي بالقوه يست كه والدين را سخت درگير خود مي كند از ساده ترين مسئله تا مشكل ترين تربيت ها احتياج به يك بررسي و مطالعه عميق مي طلبد و كتابهايكه راهنماي خوبي در اين ارتباط هستند

پاسخ

5 0
فریده

خواهر من برای شب ادراری دخترش خیلی مشکل داشت و هر راهی رو که امتحان میکرد فایده نداشت اما به پیشنهاد یکی از دوستان این کتاب رو خرید و تونست با مطالعه توصیه ها و عمل کردن به اونها خیلی از رفتارها مثل لجبازی، مکیدن انگشت، پرخاشگری و بی نظمی رو بطور تقریبا دائمی دور کنه. توصیه میکنم دوستانی که همچین مشکلاتی دارن از مطالعه و عمل به توصیه های این کتاب غافل نشن.

پاسخ

5 0
احمدرضا

تأسفانه در تمام دنیا و از جمله در کشور ما مراجعه به روانپزشک به ویژه در مورد کودکان باعث نگرانی اولیاء می‌شود. این نگرانی که دیگران درباره ما چه خواهند گفت مبادا این تصور پیش بیاید که بچه ما دیوانه است که به روانپزشک مراجعه می‌کند و خلاصه وحشت از این گونه برچسب‌های روانی در همه جا وجود دارد؛ اما شما با خواندن این کتاب در می‌یابید که بیشتر گرفتاری‌های کودکان بدون مصرف دارو قابل حل و رفع است.

پاسخ

5 0
ماریا

بنظرم راهکارهای کتاب یه چیزای کلی هست و در مورد هر بچه ای صدق نمیکنه.مخصوصا اگه بچه اول نباشه یا اینکه بچه دوم زود بیاد

پاسخ

6 0
فرشاد

این کتاب به ما یاد می دهد که به جای واکنشگر بودن رفتار و اعمال سنجیده تری داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن شخصیت فرزندانمان را در کودکی شکل دهیم

پاسخ

12 0
الهام

من به شخصه از کتابهای ترجمه ای خوشم نمیاد قرار نیست ما به سبک غربی ها بچه تربیت کنیم ما داریم داخل ایران اسلامی زندگی میکنیم با فرهنگ و آداب و رسوم خاص خودمون. نمیتونیم به سبک غربی بچه بزرگ کنیم بعد از رفتارهای غربیش شاکی باشیم

پاسخ

52 3
محمد

سهامی 1200 راهکار عملی وموثر برای حل مشکلات کودکان از تولد تا 12 سالگی من خیلی از این کتاب کمک میگیرم.

پاسخ

12 0
محمدحسن

بهترین نکته ی این کتاب اینه که پیشنهادهاش عملیاتیه و نه فقط نظری.چون اکثر کتاب های روانشناسی بیشتر بحث های نظری دارن تا عملی.و یه نکته مثبت دیگش هم اینه که تالیف داخلیه و براساس شرایط بچه های خودمون و نحوه تربیت ما نوشته شده

پاسخ

30 1
فرزاد

این کتاب حاوی راهنمای کاربردی حل بیش از هزار مشکل شایع و معمول کودکان است. پدران و مادران باید باور کنند که می توان رفتار کودکان و نوع نگرش آن ها را تغییر داد و در نهایت به شخصیت آن ها شکل مطلوب و مناسب بخشید. این کتاب بیش از 1200 راهکار علمی و موثر برای حل مشکلات کودکان از تولد تا 12 سالگی را ارائه داده است.

پاسخ

تماس با ما

تهران - خیابان مطهری - تقاطح سهروردی شماره 94 - ساختمان شناسا
تلفن: 02141087281 -02141087282

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.