کتاب فقط محض جر و بحث


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: فقط محض جر و بحث
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : راجر مگاف
  • مترجم : یگانه وصالی و وحید روز بهانی
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

کتاب «فقط محض جر و بحث» نوشته‌ی «راجر مگاف» را «یگانه وصالی» و «وحید روزبهانی» به فارسی برگردانده‌اند. در توضیح پشت جلد کتاب آمده است: «جلد این کتاب زرد است اما محض جروبحث هم که شده بیا بگوییم قرمز است. گفت‌وگو ندارد که زنده‌ای اما محض جر و بحث هم که شده بیا بگوییم مرده‌ای و نه فقط مرده‌ای بلکه مدفون هم شده‌ای و سنگ قبرت هم غرق کثافت است. توهینی در کار نیست، فقط محض جروبحث. بله با تو هستم، بچه‌پرروی پرمدعا تو تازه به دوران رسیده‌ی پرافاده اگر تمام زورت را هم می‌زدی نمی‌توانستی بنویسی پس محض جروبحث هم که شده برویم بیرون و حل‌وفصلش کنیم»

نظرات
0 0
عرفان

در بی نظیر بودن این کتاب هیچ تردیدی نیست و میتوان تاثیر این کتاب را پس از مطالعه بر روی افکارمان حس کنیم

پاسخ

0 0
علی

اگر محض جر و بحث باشد که من استاد جر و بحثم. اینقدر جر و بحث میکنم که کم بیاورد. اینقدر که خسته شود و بگوید باشه تو درست میگی! همیشه حق با من است. چون من هیچوقت اعصاب جر و بحث را ندارم پس بیا یکجا ساکت بنشینیم.

پاسخ

8 2
نفس

کتاب فقط محض جر و بحث، با ترجمه یگانه وصالی و وحید روزبهانی ، کتابی بس جالب و منحصر به فرد در نوع خود هستش... بخصوص که با رشد شبکه های مجازی شاهد جرو بحث های زیادی در دنیای پیرامون خود هستیم... از جر و بحث زن و شوهرها گرفته تا شخصیت های به ظاهر مجازی شبکه های اجتماعی... کتاب ترجمه ای روان و سنجیده ای دارد و مخاطب را به این فکر وا میدارد که نکند این کتاب یک ترجمه نیست و واقعا هنر ذهن و خلاقیت مترجم هاست.

پاسخ

8 162
حسین

برف همچون استخوانای پودر شده زیرپاهایم قروچ قروچ صدا می کند موهای درختان شوره زده است و باد منالد باد می نالد...

پاسخ

13 5
نگار

با آن شمایل و تصویر کودکانه عجب دارد متن و فهم عارفانه،مفید بود اکثرا از جانب من،بخوانید بفهمید تا شوید من :-)

پاسخ

3 7
سپهر

كتاب فقط محض جر و بحث: روي تخت ...... مثل سربازي ...... كشته شده در جنگ هاي صليبي ....... با بازواني ........ صليب ساخته روي سينه ام ....... دراز كشيدم ...... با چشماني بسته ........ گوش مي دهم ....... به حرف هاي مكانيك هاي چرب زبان بدن

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

شاید زیاد طرفدار شعر نباشم اما راجر مگاف عالیه. شما می تونید بارها و بارها این اشعار رو بخونید در حالیکه شعرها به سادگی جذابیت خود را از دست نمی دهند... در سرآغاز سفر ایستادم؛ پایین‌تر دریاچه آن‌سوتر جنگل تاریک و بالای سرم، آسمان شب که غرید؛ فضایی را بین دو ستاره انتخاب کردم و با دستان باز رو به آسمان بال گشودم سفرم نیم دقیقه هم به درازا نکشید به انعکاس ماه در دریاچه نگاه کن مرا در آن خواهی دید..حتما و حتما کتاب را بخوانید. قطعا طرفدار پر و پا قرص مگاف خواهید شد.

2 5
مریم

فقط محض جرو بحث باید بگم که امتیاز این کامنت من باید 1000 بشود فقط محض جرو بحث من باید نفر اول بشم و فقط محض جر و بحث هرکاری میکنم جلد زرد قناری کتاب رو نمی تونم قرمز جیگری ببینم....

پاسخ

پاسخ
مهدی

عالی

پاسخ
حسین

اینارو فقط محض جروبحث گفتید؟

3 2
عرفان

با آن شمایل و تصویر کودکانه عجب دارد متن و فهم عارفانه،مفید بود اکثرا از جانب من،بخوانید بفهمید تا شوید من :-)

پاسخ

2 2

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب استآااااااااااالوااااااااللللبببببفبففففففففففففففففلللللبللبببببببببببب

پاسخ

1 5
محمد

بنظرم محتوا ميتونست قوي تر باشه ، شعر طنز خارجي ها مثلا ميتونست جايگزين بهتري داشته باشه كه اثر گذار باشه

پاسخ

پاسخ
امیر حسین

شاید زیاد طرفدار شعر نباشم اما راجر مگاف عالیه. شما می تونید بارها و بارها این اشعار رو بخونید در حالیکه شعرها به سادگی جذابیت خود را از دست نمی دهند.

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.