کتاب ما کو تا اونا شیم


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ما کو تا اونا شیم
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : اکبر اکسیر
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

او كو تا ما شه شاعران ما هزار سال از لب شيرين نوشتند هرچه فرهاد بود مرض گند گرفت شاعران ژاپن اما از ناوك مژگان سرنگ انسولين ساختند ما كو تا اوناشيم؟

نظرات
0 0
شهیده

در مجموعه ما کو تا اونا شیم؟ 62 قطعه شعر کوتاه، ساده و طنزآمیز از سری شعرهای فرانو به چاپ رسیده است که معضلات اجتماعی و مصائب انسان معاصر را به زبان طنز بیان می‌کنند بنظرم جالب بود ولی نسبت به کتابهای قبلی جناب اکبر اکسیر کمتر ! خنده آور بود.

پاسخ

0 1
هانیه

نوشته های طنز تلخ که انسان را به فکر وا میدارد. زیر قرص ماه به دنیا می آیند با قرص نان بزرگ میشوند با قرص برنج میمیرند بچه های ساده شالیکار... 😢

پاسخ

0 0
مهسا

كتاب خوب و عالي هست نويسنده خوب جناب اكسير قلم رسائي دارند كتاب سنگين و مخاطبين مخصوص خود را دارد

پاسخ

42 5
امیرحسین

به نظر من عالی بود. نسبت به دیگر کارهای آقای اکسیر شاید خنده کمتری داشته باشه اما طنزش از اون طنزهایی هست که من خیلی دوست داشتم....طنز زیرکانه و گاها تلخ. قطعا اگر بخوام به کسی یکی از کتابهای اکبر اکسیر رو پیشنهاد بدم همین کتاب رو پیشنهاد میدم.....عالی بود.

پاسخ

پاسخ
مهسا

شرح جالبي بود

پاسخ
محمد

عالیه به معنی واقعی کلمه

1 1
عماد

عالی بسیار بسیار زیبا بود ممنون از آقای اکسیر عزیز ممنونم بابت کتاب پر مغز و یک خورده پراکنده ،مخصوصا از اواسط کتاب به بعد

پاسخ

1 1
عماد

عالی بسیار بسیار

پاسخ

2 9
محمد

کتابه خوبو زیبایی بود از خوندش واقعا لذت بردم نوشته هاش واقعا دلچسب بود یکی از بهترین کارای اقای اکسیر

پاسخ

پاسخ
محمد

دلچسب ترین،حتی قوی تر از یک دو سه :))

پاسخ
فرزاد

ارزش خوندن رو داره

2 10

ما کو تا اونا شیم یکی از بهترین آثاری هست که تا حالا خوندم، شامل 62 قطعه شعر کوتاه و طنزآمیز از سری شعرهای فرانو هست که به همه افراد دغدغه مند مسائل اجتماعی توصیه میشه بخونید.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

واقعا یکی از بهترین اثار استاد هستش

پاسخ
محمد

همه ی قطعات دغدغه مند هستن

2 10
ر

واقعیت راجب کتاب چون نخوندم نمیدونم چی بگم خخ جز اینکه اولش فک کردم اسم ژاپنیه بعد فهمیدم منظور چی هس خخ و وقتی اسمشو فهمیدم یه جورایی مضمونشو هم فهمیدم.خلاصه کلام اینکه در کل هدفم همین بود یه دیدگاهی داشته باشم شاید تو مسابقشون برنده شدم خخخ و یه کتابشون خریدم حداقل .

پاسخ

پاسخ
محمد

امیدوارم ببرین

پاسخ
فرزاد

حتما بخونیدش

2 10
علی

خخخخ ، عالی بود . بسیار جذب متن کتاب شدم . ای کاش زود به انتهای داستان نمی رسیدم ولی خوب بود ، حال کردم ، دستتون درد نکنه.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

یکم دیدگاهتون ضعیف بودا

پاسخ
محمد

هرچی که خوبه زود تموم میشه،کاش نشه...

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.