کتاب ملخ های حاصلخیز


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ملخ های حاصلخیز
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : اکبر اکسیر
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
0 0
عاطفه

من عاشق استیضاح و کله‌پاچه شدم، نویسنده در اوج طنز بودن کلامش سعی می‌کنه یه سری مفهوم عمیق رو به آدم بفهمونه... :) باشید.

پاسخ

0 0
مهسا

اين كتاب هم همانند باقي اثار استاد كتاب خوب و مفيدي در ارتباط با مخاطبين است و مي تواند تاثير گذار باشد در بخشهاي مختلف مخاطب را به چالش دعوت مي كند

پاسخ

0 0
شهیده

از کتاب : کارگردان، نگران نور بود من هنوز گریم نشده بودم قرار بود نقش آدم را بازی کنم دیالوگ یادم رفت صدای خودم را درآوردم: بع!

پاسخ

41 8
امیرحسین

اول که شروع کردم به خوندن کتاب، با شناخت نسبی که از نویسنده داشتم فکر می کردم محض خنده باشه. اما واقعا شعرهای با مفهوم و خوبی رو دیدم. در ضمن بنظرم خیلی خیلی به کاریکلماتور های پرویز شاپور هم نزدیکه! کتاب رو دو ساعته میشود خواند..... به نظرم عمیقترین کار آقای اکبر اکسیر هست.... واقعا خواندنی و زیبا....به همه دوستان توصیه میکنم کتاب را بخوانند.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

حتما میخونمش

پاسخ
محمد

مفاهیم این کتاب رو باید کامل دقیق شد توش تا بفهمیش

1 9
فردوس

به نظرم استاد اکبر اکسیر واقعا بهترین و طنز ترین عنوان ها رو برا کتابشون انتخاب میکنن که با نیش و کنایه همون عنوان کتاب خنده به لب میاره

پاسخ

پاسخ
احسان

دقیقا همینطوره

پاسخ
فرزاد

من که با خوندنش خنده روی لبم میاد

پاسخ
محمد

استاد واقعی عرصه ی طنزن

پاسخ
مهسا

ديدگاه جالبي بود

1 9
امیر

از اون کتابهای که هر چی میخونیش سیر نمیشی ولی به نظر من هنوزم جای پیشرفت داشته و زود برای چاپ کردن آماده شده است

پاسخ

پاسخ
احسان

اصلا سیر نمیشم من

پاسخ
محمد

به نظرم کاملا به موقع بوده

پاسخ
فرزاد

موافقم

2 9
نسرین

این مجموعه شامل 78 شعر از اکسیر است که عناوین برخی از آنها عبارتند از تمبر خارجی، نفتالین، استیضاح، کله پاچه، سورپرایز، مک لوهان و ماتادورها.

پاسخ

پاسخ
احسان

استیضاح عالیه :))))

پاسخ
نسیم

چه اسمای عجیب و غریبی داره

پاسخ
محمد

اسمای جذابی دارن :))

پاسخ
فرزاد

احسنت

2 9
سارا

«ملخ های حاصلخیز» با ۸۰ قطعه شعر طنزآمیز، در قالب نیمایی است. این مجموعه با محوریت انسان مدرن شهری، مخاطب را با انتقادهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی روبه رو می سازد سادگی و کوتاهی اشعار، برجستگی طنز، عینی و ملموس بودن موضوعات توجه به اشیاء، محیط زیست و میراث فرهنگی، استفاده از اصطلاحات کوچه و بازار و نقد جامعه مدرن، از ویژگی های نمودار این نویسنده است.

پاسخ

پاسخ
احسان

توضیحاتتون کامل بود سپاسگزارم

پاسخ
محمد

ممنون از شما

پاسخ
فرزاد

موافقم

9 3
محمد

اکبراکسیر فوق العاده اس ،شاهکاره،بی نظیره،آقا هرچی راجع به ایشون بگم کمه بس که ماهن :).

پاسخ

پاسخ
احسان

ماه هستن واقعا استاد

پاسخ
فرزاد

کارشون درسته استاد

15 15
فرزاد

اول که شروع کردم به خوندن کتاب، با شناخت نسبی که از نویسنده داشتم فکر می کردم محض خنده باشه. اما واقعا شعرهای با مفهوم و خوبی رو دیدم..

پاسخ

پاسخ
محمد

عالیه کارشون

پاسخ
احسان

دقیقا

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.