کتاب رفتنت برایم امد نداشت


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: رفتنت برایم امد نداشت
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : احمدرضا بهرام پور عمران
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

کاریکلماتور قالبی ست از قالب های ادبی که پس از تجربه های پرویز شاپور و با نامگذاری احمد شاملو به مخاطبانِ ادبیّاتِ فارسی معرّفی شد. شاملو این تعبیر را از پیوند کاریکاتور و کلمات ابداع کرد. ایجاز عبارات و جلوه و جلای واژه ها در این فرم جایگاهِ ویژه ای دارد. این قالب موجَز که گاه شاعرانه و حاوی فکری لطیف است و گاه بر اتفاقی زبانی استوار، ظرافت و دقت نظرِ گوینده و مخاطب را می طلبد...

نظرات
1 0
امیر

کاریکلماتور توی ایران مهجوره و کمتر بهش پرداخته شده، ولی رفتنت برایم آمد نداشت یه نمونه ی خوب از کاریکلماتوره و بهرام پور تونسته در یک بستر مناسب، روایت لطیف و درست و در عین حال قوی ای داشته باشه.

پاسخ

2 3
حسام

کاریکلماتور نویسی کار آسونی نیست ولی همه می تونن با خوندن این نمونه های خوب، شانس خودشونو در این زمینه امتحان کنن. کاریکلماتور زیر رو به کمک خوندن همین نمونه ها نوشتم: . به ترس از فضای بسته و تاریک مبتلا شد، وقتی سیگار کشیدن در اماکن عمومی را ممنوع کردند.

پاسخ

41 7
امیرحسین

قالب کاریکلماتور، این قالب موجز که گاه شاعرانه و حاوی فکری لطیف است و گاه بر اتفاقی زبانی استوار، ظرافت و دقت نظر گوینده و مخاطب را می‌طلبد. در این دفتر هرگاه احساس شد نکته‌ای کوتاه - بخصوص برای خواننده کمتر آشنا به آن ظرائف - برای درک عبارتی راه‌گشاست، عددی آمده و در پایان متن توضیح داده شده است. این کتاب که قیمت خیلی پایینی هم داره رو حتما به دوستان توصیه میکنم تهیه کنن و بخوانند و لذت ببرن از کتاب.

پاسخ

1 8
محمد

واقعا کتاب جذابیه و فوق العاده برای عموم از احمد رضا بهرام پور عمران.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

جالب بود

پاسخ
جواد

بسیار جذابه

5 5
احسان

کاریکلماتور توی ایران مهجوره و کمتر بهش پرداخته شده، ولی رفتنت برایم آمد نداشت یه نمونه ی خوب از کاریکلماتوره و بهرام پور تونسته در یک بستر مناسب، روایت لطیف و درست و در عین حال قوی ای داشته باشه.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

احسنت مطالب رو خوب انتقال دادی

پاسخ
جواد

دقیقا همینطوره

1 9
هادی

خسته نباشید کتاب خوب خوبیه کتاب های سخت دو سه دفعه خوند تا بفهمم معانی واژگان فارسی سختی داره ولی ..

پاسخ

پاسخ
فرزاد

با واژگان سختش موافقم

پاسخ
جواد

درست است

1 9
سعید

کاریکلماتور شیوه ای جذاب و فوق العاده برای جذب مخاطب هستش در این کتاب هم میبینیم نویسنده به زیبایی و با ظرافت این شیوه رو پیاده کرده

پاسخ

پاسخ
فرزاد

این نوع گرایش رو میپسندم

پاسخ
جواد

بسیار شیوه جذابیه

1 9
شهیده

از جملات جالب و قابل تامل این کتاب :) ـ وقتی شستش خبردار شد که دیگر هفتاد سالش بود. ـ آدم خام را به سادگی می توان پخت. ـ سوت قطار از سر بیکاری نیست. ـ آینه در شب سیاه نمایی می کند.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

قسمتش برام جذاب بود

پاسخ
جواد

خیلی جذاب بود

1 9
مهسا

كتاب خوب و عالي بود اما براي همه سنين و مخاطبان كمي سنگين و پر محتوا است برداشت هاي مختلفي از اين كتاب مي شود كرد از هر جملات معاني و درك شخصي مي توان داشت بستگي به نوع مخاطب است

پاسخ

پاسخ
فرزاد

کتابی پر معناست

پاسخ
جواد

بله برداشت ها متفاوت است

1 9
عماد

سلام خیییلی خوب بودش ولی واقعا خیییلی باید درس خونده و بایواد باشی تا بتونی مطالبش رو درک کنی من که واقعا لذت بردم

پاسخ

پاسخ
فرزاد

یکم برای همه سنگین هست

پاسخ
جواد

درک بالایی را می طلبد

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.