کتاب بغل کردن دنیا


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: بغل کردن دنیا
  • ناشر : انتشارات مروارید
  • نویسنده : جواد مجابی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 66400866
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : morvarid.pub
بخشی از کتاب:

این کتاب مجموعه مقاله های کوتاه و طنز جواد مجابی درباره ی زندگی و نسبت انسان با زندگی است. کتابی که درباره ی دنیا و طنز حرف می زند. انتشارات مروارید گزینه اشعار جواد مجابی را نیز منتشر کرده است.

نظرات
2 0
هانیه

گاهی دوست داشتن آدم ها درد دارد .... دردش این است که کسی حرف دلت را نمی فهمد دوست داشتن دل میخواهد نه دلیل ...

پاسخ

1 1
یاسین

دوست داشتن دنیایی دارد. دوست داشتن انسان ها دوگونه میباشد.بعضی وقت اگر حس علاقه با عقل مخلوط شه میشه دوست داشتن کسی که برای ما کاری میکنه مثل علاقه به پدر یا مادر. اما اگر دوست داشتن در چارچوب عقل و منطق قرار نگیرد میشود همان عشق،علاقه بدون اینکه از فرد مقابل انتظاری داشت اما اگر بعد از مدتی داخل چارچوب عقلانیت میشه نفرت در یک لحظه عشق میشه نفرت.

پاسخ

پاسخ
فرزاد

جااب بود

پاسخ
محمد

احسنت همینطوره

1 100
شهیده

پيش از آنکه تو، تو شده باشي، مدت ها من، من بوده ام. زمان مرا پير نکرد، زمانه در لباس زمان، مرا فرسود. تو از کتاب مي آيي وقتي که من آن همه کتاب شده بودم. اين قدر شلوغ نکن، عادي باش! » اين را پس از شلوغي هايش می گفت. کافي ست اين جا و اين وقت، بدشانسي نياوري! وگرنه کسي اين جا شانس نمي آورد. در فوايد سکوت ساعت ها داد سخن مي داد. عزلت مي گزيند تا دور از داوري ديگران، آن کرم حقير را اژدها کند از ترس مرگ دايم از مرگ مي گفت، مبادا اجل در سکوت غافلگيرش کند....

پاسخ

پاسخ
محمد

چقدر زیباست این متن ممنونم

پاسخ
فرزاد

واقعا غافلگیر کننده هستش

پاسخ
فرزاد

امدمو شگفت زده میکنع

2 75
عاطفه

کافیه این کتابو ورق بزنیم تا به یاد بیاریم زندگی یک شوخی بزرگه! جدی نگیریمش و به تمام داستان‌هاش لبخند بزنیم؛ به پهنای صورت!

پاسخ

پاسخ
محمد

بله باید زندگی رو سخت نگیریم

پاسخ
فرزاد

با ورق زدنش انگار زندگی رو ورق میزنی:-) :-)

42 90
امیرحسین

کافي ست اين جا و اين وقت، بدشانسي نياوري! وگرنه کسي اين جا شانس نمي آورد. در فوايد سکوت ساعت ها داد سخن مي داد. عزلت مي گزيند تا دور از داوري ديگران، آن کرم حقير را اژدها کند از ترس مرگ دايم از مرگ مي گفت، مبادا اجل در سکوت غافلگيرش کند. نام جواد مجابی همیشه در میان بزرگان ادبیات ایران آمده است و همین اسم ایشان کافی است برای خواندن این کتاب. کتاب را بخوانید و لذت ببرید.

پاسخ

پاسخ
محمد

یکی از بزرگان بدون ذره ای تردید

پاسخ
فرزاد

موافقم

1 29
محمد

اشتباهات را گردن فرمانروایان یا دشمنان خود می اندازند واین خود اشتباهی دیگر است. ممنون از نویسنده محترم کتاب جناب مجابی

پاسخ

پاسخ
محمد

ما هم خیلی ممنونیم ازش

پاسخ
فرزاد

افرین و عالی

3 10
سارا

با نگاهی به آیات قرآن می‌توان دریافت که وضعیت انسان‌ها در دنیا و عالم برزخ می‌تواند متفاوت باشد. برخی وضعیت مناسبی را تجربه می‌کنند و برخی دیگر در وضعیت نامناسبی قرار دارند. این گونه است که حقیقت زمان برای آنان به معنای واقعی تغییر می‌کند.

پاسخ

پاسخ
محمد

همین طوره که میگین

پاسخ
فرزاد

احسنت

3 10
نسرین

فلاسفه می‌گن از برای انسان دو دنیاست: یکی ممدوح و یکی مذموم. پیشنهاد می‌کنم فقط اون ممدوحه رو بغل کنید.

پاسخ

پاسخ
نسیم

به روی چشم

پاسخ
محمد

چرا که نه :))

پاسخ
فرزاد

فلاسفه نظرات مختلفی دارن فلاسفه مسلمان یک نظر دارن فلاسفه یونان یک نظر مخالفم با نظرتون

10 5
محمد

انسان بدنیا که میاد دنیا میشه مامان دومش،البته فرقش اینه که مث مامان واقعیا گیر نمیده بهت و زنگ نمیزنه کجایی؟

پاسخ

پاسخ
فرزاد

جالب بود

101 15
مریم

خوشبختی بزرگی در نزدیکی شماست، آن را به خوبی نمی‌بینید، چون کورید، یا عقل درست و حسابی ندارید، کافی‌ست نگاهی به اطراف خود در بانک بیاندازید، توی این شغل ساده‌ترین کار اختلاس‌ست، کافی‌ست بتوانید حساب‌سازی کنید. اگر تنهایی جرئت ندارید باند تشکیل بدهید، با خودتان روراست باشید، از ته دل پول پرست هستید، خب چه عیبی دارد؟

پاسخ

پاسخ
محمد

عیب که هیچ پر از حسنه

پاسخ
فرزاد

احسنت

پاسخ
فرزاد

واقعا خوشبختی بزرگی هست خوندن این کتاب

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.