کتاب كتابت بهار


تصویر
  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: كتابت بهار
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : مرعشي. مهدي
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

ناشر هنوز متنی قرار نداده است

نظرات
5 0
حمید

کتاب زیبا و خواندنی در مورد زندگی روزمره و اجتماعی و کنار امادن و اماده شدن برای پیچ و خم زندگی بسیار عالیست حتما مطالعه شود

پاسخ

25 0
فرزاد

درباره کتابت بهار بودنش را تنها کلماتی که می‌نوشتم نباید می‌گفتند و بعدها حتی آن تنفس بریده‌بریده هم کافی نبود برای اثبات بودنش. باید می‌نشستم پیش روش، آن طرف میز چوبی کتابخانه مرجع و می‌دیدمش که نفس‌نفس می‌زند و انگار تبری را بالای سر خود احساس می‌کند و چای را می‌گرفتم از دستش تا باور کنم که هست. هنوز هست حتی بی‌آن کراوات تیره و بعد دست می‌کردم از جیب بغل کت پشمی پاکت سیگارم را در می‌آوردم. یکی روشن می‌کردم و نگاهش می‌کردم که چطور چشم‌هاش، زیر شیشه‌های عینک، از چشم‌هام فرار می‌کنند و پررو می‌شدم. پررو همان‌طور که مهشید می‌گفت. وقتی می‌خواستم پشت کاج‌های پوشیده از برف، دست‌هاش را بگیرم، گفت: «پررو شده‌ای.» و من می‌خواستم پررو باشم و هی نگاهش کنم. رد نگاهش را می‌گرفتم. از سطل زباله کنار در می‌آمدم و می‌خوردم به رنگ‌های تکیده دیوار که با هر نگاه من تکیدگیشان بیش‌تر می‌شد و بعد در چوبی آبی‌رنگ و یکدفعه می‌دیدم ایستاده‌ام روی تاقچه سیمانی و می‌آمدم پایین تا قفسه‌های چوبی کتاب‌ها.

پاسخ

61 0
پویا

تنوع موضوعات و شیوه‌های نوشتاری داستان‌ها از ویژگی‌های اصلی این کتاب است که در آن، نویسنده به حوزه‌های مختلف موضوعی و فرمی سرک کشیده و در نهایت داستان‌هایی را خلق کرده که هر یک از آنها شیوه جداگانه‌ای را از انواع رویکردها در ذهن مخاطب تداعی می‌کند.

پاسخ

3 1
مهدی

عالی

پاسخ

5 0
رضااقایی

خوب بود

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.