کتاب ملت عشق


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: ملت عشق
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : الیف شافاک
  • مترجم : ارسلان فصیحی
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کتاب ملت عشق که نام اصلی آن The Forty Rules of Love است، از نوشته های الیف شافاک نویسنده ترکی-بریتانیایی می باشد. این رمان که دارای تم عاشقانه است، برای اولین بار در سال 2010 میلادی منتشر شد و هم اکنون به عنوان پر فروش ترین کتاب تاریخ ترکیه شناخته می شود و بیش از 500 مرتبه در این کشور تجدید چاپ شده است! ارسلان فصیحی، نویسنده و ویراستار خوب کشورمان نیز این کتاب را به زبان فارسی ترجمه نموده و نشر ققنوس نیز در سال 1394 آن را منتشر نمود. کتاب ملت عشق در ایران نیز تبدیل به یکی از پر فروش ترین کتاب ها شد. به طوری که در طی مدت یک سال و نیم چاپ هفدهم آن نیزمنتشر شد و در سال 1397 به چاپ هفتاد و چهارم رسید.

نظرات
3 0
غزل

به به به این کتاب. به به به این ترجمه عالی. یکی از ۱۰ کتاب برتر دهه ی ۹۰، ملت عشق هست به نظرم. سبک کم نظیری داره. خوندنش رو حتما توصیه میکنم.

پاسخ

1 0

از بهترین ویژگی های این کتاب این بود که خواننده دوتا داستان رو باهم دنبال می کرد. یکی داستان مولانا و شمس تبریزی و یکی داستان زنی که به عنوان ویراستار کتاب انتخاب شده بود. به قدری توصیف شخصیت ها زیبا بود که موقع خوندن کتاب همه ی چهره ها رو می شد تصور کرد و باهاشون ارتباط گرفت.

پاسخ

3 0
حورا

با همه چيز درآميز و با هيچ چيز آميخته مشو.در انزوا پاك ماندن,نه سخت است و نه با ارزش... دکتر علی شریعتی

پاسخ

2 0
حورا

من خدایی دارم، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها ! مهربان، خوب، قشنگ چهره اش نورانیست گاه گاهی سخنی می گوید با دل کوچک من ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ! او مرا می خواند، او مرا می خواهد، او همه درد مرا می داند یاد او ذکر من است، در غم و در شادی چون به غم می نگرم، آن زمان رقص کنان می خندم که خدا یار من است، که خدا در همه جا یاد من است او خدایست که همواره مرا می خواهد او مرا می خواند او همه درد مرا می داند.. سهراب سپهری

پاسخ

3 1
امیرحسین

چون سزای این بت نفس او نداد / از بت نفسش بتی دیگر بزاد... مادر بتها بت نفس شماست / زانک آن بت مار و این بت اژدهاست

پاسخ

2 0
حورا

براستى كه قرآن ظاهرش زيباست و باطنش عميق، عجايبش پايان ندارد، اسرار نهفته آن پايان نمى پذيرد و تاريكى هاى جهل جز بوسيله آن رفع نخواهد شد. نهج البلاغه

پاسخ

2 0
حورا

اندر دل من، درون و بیرون همه او است اندر تن من، جان و رگ و خون همه اوست اینجای چگونه کفر و ایمان گنجد؟! بی‌چون باشد وجود من، چون همه اوست مولانا

پاسخ

2 1
احسان

افتادگی آموز گر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است،این بیت شعر میلیونها حرف درون خود دارد که باید آن را بیاموزیم

پاسخ

1 0
زهرا

سخت است که آدم با هوس ها و احساسات خودخواهانه اش مبارزه کند و طوری رفتار کند که انگار روح خدا در زمینه وای باید تلاش کند برای رسیدن به کمال.

پاسخ

0 0
زهرا

زندگی در این دنیا گذرا است نه باید خیلی سفت به مادیات این دنیا چسبید و نه باید خیلی به این دنیا بی توجه بود باید میانه رو بود و از زندگی این دنیا لذت برد.

پاسخ

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.