کتاب من خنگ‌ترین دختر رو زمینم


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: من خنگ‌ترین دختر رو زمینم
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : رویا هدایتی
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کتاب من خنگ‌ترین دختر رو زمینم از چهار داستان کوتاه به هم پیوسته تشکیل شده است. داستان اول، داستان چند روز از زندگی یک دختربچه دهه شصتی است. دخترک با روحیات خاص و حساس خود با تنهایی‌های پیرامونش مواجه می‌شود که پر است از تخیلات کودکانه. او چون قادر نیست در واقعیت اتفاقات را با ذهنیاتش تطبیق دهد در خیالاتش آن را آن طور که می‌خواهد می‌سازد.

نظرات برگی از کتاب
12 0
میم

سلام چیزی که در خلاصه این کتاب خوندم منو به یاد فیلم "نفس" و شخصیت دختر خیال پردازش میندازه و جذابیت کتاب در اینه که داستان ها پیوسته س و انگار داری یه فیلم تماشا میکنی با روایت هایی متفاوت

پاسخ

پاسخ
ناصری

چه جالب بود دیدگاهتون

21 0
فاطمه

کتابی که خاطرات یک دختر رو بیان میکنه و مخاطب شاید این خاطرات براش آشنا باشه

پاسخ

0 0
فاطمه

با مطالعه ی همین یک صفحه میشه فهمید تلاطم های روحی احساسی دخترهای دهه شصت همزمان هم ساده بوده هم پیچیده که با توجه به شرایط زمانی خاص خودشون قابل درکه و شخصا ترغیب شدم این کتاب رو بخونم.

پاسخ

0 0
داود

تا به حال اشکو لبخندم اینطوری باهم یکی نشده بودن! چقدر با افکار پری احساس نزدیکی کردم، چقدر جالب و خوب نوشته شده بودن کارها و افکار کارکترها. خیلی ساده و درعین حال جالب و یه جورایی هیجان انگیز! ممنون از خانم رویا هدایتی

پاسخ

پاسخ
میم

احساس های متفاوت و شگفت انگیز به شدت موافق نظر شما هستم

13 0
شریعت

من نه خلم، نه خنگم، نه موجود عجیب و غریبی‌اَم. فقط موقع حرف زدن زبونم می‌گیره. می‌دونید که؟ «لکنت». این به این معنی نیست که وقتی می‌فهمید من لکنت دارم، طرز حرف زدنتون عوض بشه و مثل یه بچه با من حرف بزنید، یا خنده‌تون بگیره از حرف زدنم یا فکر کنید شعورم کمه و از عهده بیشتر کارها برنمی‌آم. نه، فقط معنیش اینه که مثلاً وقتی می‌خوام به شما سلام کنم به جای «سلام» می‌گم: «سَ... سَ... سلام»

پاسخ

1 0
سمیه

سلام بهترین نکته درمورد این کتاب لحن نوشتاری خودمونی که راحت با هرنوع خواننده ای ارتباط برقرارمیکنه

پاسخ

20 0
نفیسه

کتاب من خنگ‌ترین دختر رو زمینم از چهار داستان کوتاه به هم پیوسته تشکیل شده است. داستان اول، داستان چند روز از زندگی یک دختربچه دهه شصتی است. دخترک با روحیات خاص و حساس خود با تنهایی‌های پیرامونش مواجه می‌شود که پر است از تخیلات کودکانه. او چون قادر نیست در واقعیت اتفاقات را با ذهنیاتش تطبیق دهد در خیالاتش آن را آن طور که می‌خواهد می‌سازد

پاسخ

18 0
نفیسه

چقدر این کتاب خوبه بسیار جالب و روان و عالیه اسم زیبای این کتاب از دل دهه شصتی ها میگه خیلی کتاب فوق العاده ایه پیشنهاد میکنم برای یک بارم شده بخونید

پاسخ

62 0
زهراسادات

«من خنگ ترین دختر روی زمینم» ۴ داستان کوتاه را شامل می شود که عنوان کتاب از روی اولین داستان آن برداشته شده و سه داستان دیگر نیز عبارت اند از: خیابون درختی، گلابتون و بی نام.

پاسخ

1 0
حورا

این کتاب طرح جلد قشنگی دارد و نثر نویسنده هم بامزه و طنزگونه و روان است. و به نظرم نویسنده در نشان دادن افکار و روحیات یک دختر موفق بوده است.

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.