کتاب مرداد‌ دیوانه


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: مرداد‌ دیوانه
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : محمدحسن شهسواری
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

محمدحسن شهسواری در سال ۱۳۵۰ در بیرجند متولد شد. تاکنون ۸ رمان و ۲ مجموعه داستان منتشر کرده است. دو رمان «شب ممکن» و «میم عزیز» او در دانشگاه‌های کشور به عنوان نمونه‌ی رمان‌های «پست مدرن» و «فراداستان» تدریس می‌شود. او که بیش از یک دهه است رمان‌نویسی نیز تدریس می‌کند همچنین کتابی با موضوع آموزش رمان‌نویسی به نام «حرکت در مه» تالیف کرده است. «مرداد دیوانه» که رمانی در ژانر «تریلر جنایی» است ماجرای مردی است که پس از قتل زن و فرزندش تهران را زیر پا می‌گذارد تا قاتلین را پیدا کند اما غافل از این که قاتل خیلی نزدیک‌تر از آن چه فکر می‌کند به او نزدیک است. قرار است از این رمان جذاب که به زودی چاپ چهارمش روانه‌ی بازار خواهد شد، سریالی نیز ساخته شود. مرداد دیوانه آغاز یک سری رمان‌های به هم پیوسته است که در پاییز امسال ادامه‌ی آن با عنوان «شهریور شعله‌ور» منتشر خواهد شد.

نظرات برگی از کتاب
0 0
فاطمه

با این که سه نفر این کتاب رو نوشتن ولی شیوۀ روایت انسجام خوبی داره. همچنین تا فصل آخر کشش خوبی هم داره. البته اگر ندونید در حال خوندن فصل یکی مونده به آخر هستین تنها نقاط قوت همین ها هستن زاویه دید من راوی.

پاسخ

4 0
مروارید

این که بعضی از دوستان اینهمه به خودشون زحمت میدن و دیس لایک میکنند رو متوجه نمیشم ، لطفا نظرتون رو بنویسید تا بشه پاسخ داد ، ما در دوره ادعای حل مسائل از طریق گفتمان زندگی میکنیم نه پنهان شدن و مخالفت کردن .

پاسخ

3 0
مروارید

دو رمان «شب ممکن» و «میم عزیز» او در دانشگاه‌های کشور به عنوان نمونه‌ی رمان‌های «پست مدرن» و «فراداستان» تدریس می‌شود. این داستان رو هم بایداز ایشون بخونیم .

پاسخ

13 0
زهرا

"چه کسی گفته هنر باید از زندگی پیروی کند؟ما در تمام لحظات زندگیمان از هنر پیروی میکنیم،آن هم از سطحی ترین شکل هنر" بنظرم بهترین شکل از وصف خیلی از زندگیهای ما انسانها در کنار اندکی کنایه و شوخ طبعی ، یک داستان در ژانر تریلر جنایی در عین حال خیلی هنرمندانه از عناصر دیگه ای مثل همین عبارت جذاب و فلسفی استفاده کرده که داستان رو بی بدیل کرده تبریک میگم به نویسنده برای اینهمه خلاقیت فوق العاده

پاسخ

13 0
میم

قلم و شیوه نگارشی اقای شهسواری رو خیلی دوست دارم کتاب "مرداد دیوانه" واقعا زیبا و خوندنی و البته غافلگیر کننده بود رمان ژانرها مجموعه بی نظیری از نویسنده ها رو در کنار هم قرار داده که این یه امتیاز مثبت و عالیه

پاسخ

14 0
شریعت

آن روز به این امید آمدم بهشت زهرا تا حداقل بالای قبر یک کدام از این سه نفر بتوانم گریه کنم. نتوانستم. نمی شد. هوا داشت تاریک می شد. دیگر باید ذهن خراب و خالی ام را جمع می کردم و بر می گشتم به دل شهر خائن تهران.

پاسخ

14 0
شریعت

آن روز به این امید آمدم بهشت زهرا تا حداقل بالای قبر یک کدام از این سه نفر بتوانم گریه کنم. نتوانستم. نمی شد. هوا داشت تاریک می شد. دیگر باید ذهن خراب و خالی ام را جمع می کردم و بر می گشتم به دل شهر خائن تهران.

پاسخ

20 0
فاطمه

از این صفحه ای که خوندم فهمیدم کتابیه که تو زمان حال جریان داره و این باعث میشه ارتباط خوبی باهاش برقرار کنم.

پاسخ

پاسخ
علی

بله درست متوجه شديد

0 0
داود

واقعا رمان قشنگی بود، اگه از داستانهای سطحی و کلیشه خسته شدین پیشنهاد میکنم. چند وقت پیش خوندمش و هنووزم هرجا صحبت کتاب میشه،من پیشنهاد میکنم،خیلی خوب وصف شده طوری ک بعضی جاها چنان محو داستان میشی که احساس همدردی میکنی با شخصیت داستان،حتما بخونید.

پاسخ

63 0
زهراسادات

در بین نویسنده های ایرانی کمتر به ژانر جنایی برخورد کرده بودم، در واقع اولین تجربه من بود، تجربه بدی هم نبود، حداقل اینکه ظرف دو روز کتاب تموم شد، فکر کنم همین کافی باشه برای نتیجه گیری از اینکه نویسنده در هدفش موفق بوده.

پاسخ

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.