کتاب شهریور هزار و سیصد و نمی دانم چند...


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: شهریور هزار و سیصد و نمی دانم چند...
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : حسن طلا نژاد
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

داستان حاوی سه بخش از زندگی زنی آشفته که وقایع و رویدادهای زندگی‌اش را در دوران قبل از سال ٥٧، انقلاب ٥٧، و بعد از آن به خصوص جنگ و پیامدهای آن بازگو می‌کند. در قسمتی از این کتاب می‌خوانیم: حال و هوای این شهر با این فاصله کم با شهر من به اندازه فاصله این دنیا و آن دنیا. شاید هم بهشت و جهنم. مردهای شهر من. عمویم. یک دیکتاتور. اگر زنی اسم سینما را بیاورد، از نظر او خونش مباح است. تازه او که یک آدمِ باسواد است و از توده‌ای‌های سال سی و دو. کلی هم به خودش افتخار می‌کند. با وجود آن‌همه نوازش که از کودکی جای دست‌هاش روی سرم باقی مانده. و تنها حامی ما از دور و نزدیک. و همیشه تاریکی، تنهایی و بی‌پدری را برایمان از جان مایه گذاشته. ولی ترسی از او با من است. همیشه احساس می‌کنم پشتِ سرم دارد راه می‌آید و مرا می‌پاید. همین حالا اگر پیدایش شود؟!... این رمان برنده پنجمین دوره جایزه پروین اعتصامی و همچنین نامزد نهایی جایزه دوسالانه مهرگان ادب، ٩٢ است.

نظرات برگی از کتاب
0 0
دریا

واقعا به نظرمن این کتاب عالیه حتما این کتاب رو تهیه میکنم و میخوانم به نظر من این کتاب ارزش وقت گذاشتن را دارد

پاسخ

10 0
میم

سلام اول خواستم بگم اسم نویسنده محترم رو اشتباه درج کردید ایشون طلا نژادحسن هستند، نه حسن طلانژاد! یه رمان با حس و حال سال های انقلاب و جنگ و متعهد به خطه جنوب با تمام ویژگی هاش

پاسخ

20 0
فاطمه

شاید اشتباه نباشه اگه بگم از همین یه صفحه ی کتاب مادر بودن و دغدغه هاش رو میشه کامل درک کرد. حتما میخونمش:)

پاسخ

61 1
زهراسادات

داستان حاوی سه بخش از زندگی زنی آشفته که وقایع و رویدادهای زندگیاش را در دوران قبل از سال 57، انقلاب 57، و بعد از آن به خصوص جنگ و پیامدهای آن بازگو میکند. در قسمتی از این کتاب میخوانیم: حال و هوای این شهر با این فاصلی کم با شهر من به اندازهی فاصلهی این دنیا و آن دنیا. شاید هم بهشت و جهنم.

پاسخ

0 0
نفیسه

چقدر نام این کتاب زیباست قلم سر کار خانم طلا نژاد بسیار روان و زیبا و تحسین برانگیز است. و بسیار پخته

پاسخ

0 0
نفیسه

رویدادهای زندگی‌اش را در دوران قبل از سال 57، انقلاب 57، و بعد از آن به خصوص جنگ و پیامدهای آن بازگو می‌کند

پاسخ

204 1
محمد مهدی

در كتاب «شهريور هزار و سيصد و نمي دانم چند» كه با رفت و برگشت هاي ذهني زن راوي شروع شده، خواننده مدام از واقعيت به تخيل و از گذشته به حال رفت و آمد دارد و ذهن او از قطعيتي كه انتظارش را دارد دور مي شود. .

پاسخ

204 1
مسعود

این کتاب روهم تاحدودی میتوان به سال های جنگ مربوط کردکتابی که دربردارنده چند زمان متفاوت میباشد وزنی که روایتگر وکارکتر اصلی این داستان است

پاسخ

204 1
مصطفی

این داستان به زمان جنگ مرتبط است. اتفاق ها و رخدادها تلخ و غیرمنتظره اند. شخصیت ها خیلی خوب توصیف شده اند

پاسخ

1 0
زهرا

رمان حاوی سه بخش از زندگی زنی آشفته که وقایع و رویدادهای زندگی‌اش را در دوران قبل از سال 57، انقلاب 57، و بعد از آن به خصوص جنگ و پیامدهای آن بازگو می‌کند.

پاسخ

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.