کتاب علائم حیاتی یک زن


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: علائم حیاتی یک زن
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : فرزانه کرم‌پور ، مهناز رونقی و لادن نیک‌نام
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

لادن نیک‌نام مجموعه داستان « حفره‌ای در آینه » ، رمان « مورچه در ماه » و دفتر شعر « روزشمار جنوب » را در سالهای گذشته نوشته و سرانجام اولین رمان مشترک به دنیا آمد . حاصل سه سال یا کمی بیشتر نشستن و نوشتن از رویدادی واحد . هر بار از یک منظر ، سه راوی ، سه قهرمان ، سه نویسنده به روایت اتفاقی می‌پردازند . روایت‌ها با هم متفاوت است . هر نویسنده به سبک خود به حادثه‌ها نزدیک و هر بار تصویری نو ساخته می‌شود . مخاطب تا مدت‌ها با حادثه زندگی می‌کند . قهرمان‌ها از جنس همین زمان و همین مکانند . روایت هر یک از این سه نویسنده با هم تفاوت دارد ، چون هر نویسنده با صدای خود نوشته است : در هم آمیختگی این صداها فضایی چندگانه و چند لایه می‌سازد . فرزانه کرم‌پور پیش از این کار ، مجموعه داستانهای « کشتارگاه صنعتی » ، « طوفان زیر پوست » « ضیافت شبانه » ، « حوّا در خیابان » و رمانهای « نقطه گریز » و « دعوت با پست سفارشی » را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد . مهناز رونقی هم مجموعه داستان « صندلی لهستانی » را نوشته و حوزه فعالیتش تدریس در دانشگاه و نقد ادبی است . لادن نیک‌نام مجموعه داستان « حفره‌ای در آینه » ، رمان « مورچه در ماه » و دفتر شعر « روزشمار جنوب » را در سالهای گذشته نوشته و هم اکنون در بیشتر نشریات ادبی مشغول فعالیت است . تجربه‌های متفاوت این سه نویسنده زیر سقف یک رمان گرد هم آمده و آینه‌ای از این روزگار دستمان می‌دهد .

همه برگی از کتاب شرکت در چالش
Avatar

فرزانه کرم‌پور ، مهناز رونقی و لادن نیک‌نام مولف علائم حیاتی یک زن

با کلیک روی تصویر و مطالعه برگی از کتاب احساس خود را بیان کنید

8 0
زهراسادات

نوشتن یک اثر ادبی توسط سه نویسنده، به خودی خود اتفاق جالبی است. این که سه نفر مشترکاً به یک موضوع فکر کرده و هر کدام نگارش یک بخش از آن را به عهده بگیرد، نوآوری قشنگی به حساب می آید. همچنین هم فکری های سه گانه آن ها در مسیر نوشتن نیز، ممکن است به شکوفایی تخیل و باز شدن درهای متفاوت در مسیر حوادث داستانی کمک زیادی بکند.

پاسخ

6 1
فرنوش

علائم حیاتی یک زن، رمان حجیمی است که توسط سه نویسنده خانم به نگارش درآمده است. این رمان در سه بخش تحت نام های (میترا، سروناز و ترلان) نوشته شده و هر بخش، اثر یک نویسنده به حساب می آید. میترا، سروناز و ترلان سه خانم پرستار هستند که در یک بیمارستان همکار بوده و داستان زندگی آن ها در یک مکان و زمان معین و تقریباً یکسان، روایت می شود.

پاسخ

0 0
سحر

قبلا کتابی خوندم که چند روای داره ولی به نظرم خیلی کتاب جالبی بود و هر سه راوی داستان رو خیلی شیوا و قشنگ بیان کرده بودند.

پاسخ

0 0
حورا

من این کتاب را نخواندم، ولی اینکه داستانش را سه نفر نوشته اند، خیلی جالب است. از این یک صفحه به نظر می آید داستان نثر روان و ساده ای دارد.

پاسخ

17 0
بهاره

خیلی جالبه که این داستان سه راوی داره و هر کدام از دیدگاه خود به شخصیتها شکل میدهند،و اما در مورد این برگ از کتاب باید گفت من رو مجاب میکنه که با داستان پیش برم،حس حالش از جا به جایی و شروع جدید با وسایل جدید دوست داشتنی بود و قسمت اول رو حرفهای تکراری اما لازم و خوب بیان کرده بود

پاسخ

69 0
ناصری

داستان سه تا راوی دارد که هر فصل از زاویه دید یک شخصیت روایت می شود. زاویه دیدی که برای مخاطب ملموس و جالب است. قلم نویسنده ها گیرا و پخته بود. تفاوت ها مشخص نبودند.

پاسخ

2 0
مریم

داستان از زبان سه نویسنده مختلف روایت می شود . من تا کنون کتاب داستانی واحد با سه نویسنده مختلف نخوانده ام. امیدوارم این شیوه ، شیوه ی موفقی باشد

پاسخ

30 0
فاطمه

این داستان از زبان سه راوی بیان میشه و مخاطب باید تمام تلاشش روبکنه تا باهرسه نفر ارتباط برقرار کرده ومفهوم حرف اون هارو بفهمه متاسفانه بیان یک کتاب اززبان سه مخاطب برای من جذاب نیست

پاسخ

31 0
میرصانعی

رمان خیلی جالب از زاویه دید سه نفر روایت میشه تا حالا رمان اینجوری ندیده بودم واقعا جالبه اتفاقات را از دید سه نفر دید.

پاسخ

5 0
ندا

این کتاب رو چند سال قبل خوندم... بدم نیومده بود و با علاقه خوندمش ولی چیزی ازش به خاطر ندارم متاسفانه... و فکر میکنم این از نقاط ضعف یک کتابه که در یاد نمونه.

پاسخ

پاسخ
ناصری

ولی این از نقاط ضعف نیست. چون داستان های تلخ بیش تر در خاطر می مونن.

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی
تلفن: 66463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.