کتاب رهبر عزیز


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: رهبر عزیز
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : جین سونگ. جنگ
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166408640
  • آدرس ناشر : تهران- تهران-خیابان انقلاب - خیابان منیری‌جاوید - خیابان شهدای ژاندارمری - پلاک ۱۱۱
  • سایت ناشر :
بخشی از کتاب:

کتاب رهبر عزیز (dear leader) یک بیوگرافی متفاوت از نویسنده است. جنگ جین سونگ نویسنده کتاب رهبر عزیز اوضاع درون کره شمالی را به گونه ای متفاوت بیان می کند. رهبر عزیز از پر فروشترین کتاب های انتشارات ققنوس است که وقایع حقیقی را بازگو می کند. کتاب رهبر عزیز ماجرای فرار از کره شمالی را با نگارشی جذاب به تصویر کشیده است. علیرغم همه تلاش هایی که برای مسکوت ماندن وقایع درون کره شمالی می شود، رازهای ناگفته ای در " رهبر عزیز " به گوش جهانیان می رسد.

همه نقد معرفی هم کتابی
1 0
آیدا

جنگ جین سونگ یک فرد معمولی نیست او یکی از ماموران عالی رتبه ضد اطلاعاتی در کره شمالی است. نویسنده در کتاب رهبر عزیز جزئیات فرار را موشکافی نکرده و بیشتر به وقایع پنهان کره شمالی پرداخته است. "جَنگ جین سونگ در کره شمالی زندگی شاد و خوبی داشت: حتی هنگامی که کشور دچار قحطی بود و آدم‌های بسیاری از گرسنگی مردند، جیره غذایی او قطع نشد" کتاب رهبر عزیز نوشته جنگ جین سونگ در شش بخش نوشته شده. فقر، گرسنگی، محرومیت به همراه محدودیت ها در این کتاب به چالش کشیده شده است. موضوعی که کتاب را جذاب تر می کند اینست که نویسنده خود یکی از سرکرده های رژیم محسوب می شد ولی بر علیه آن افشاگری کرد. آیا می توان به گفته های فراری ها از کره شمالی اعتماد کرد؟ آیا وقایع بدون هیچ تحریفی به نگارش در آمده یا حاصل ذهن نویسنده است؟

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران – میدان انقلاب اسلامی – خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیکپور پلاک ۴ واحد یک
تلفن: 66963540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس تنها استارت آپ در حوزه کتاب فیزیکی است که با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه¬اندازی شده است و پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله: مولف، ناشر، فروشگاه، مخاطبان و ترویج کنندگان کتاب با یکدیگر محسوب می شود. این شرکت با کدینگ کتاب، کتاب فیزیکی را به بازارهای دیجیتال و پلتفرمهای تجارت الکترونیک وصل کرده است. طرح کتاب پلاس، با تحلیل وضعیت نشر کشور و با الهام گیری از ناشران بزرگ دنیا، همچون Pearson، ،McGraw-Hill ،WILEY بستر مناسبی را برای ورود ناشران و فروشگاههای کتاب ، به دنیای دیجیتال از طریق ارائه خدمات پس از فروش کتاب در قالب محتوای دیجیتالی مبتنی بر کتاب، به وجود آورده و زمینه¬ ارتباط بیشتر با ناشر ، مخاطب و هم چنین ارائه خدمات افزون بر کتاب برای تشویق مخاطبان به خرید و خواندن کتاب را نیز فراهم نموده است.