کتاب رهبر عزیز


  • دسته‌بندی: عمومی
  • عنوان: رهبر عزیز
  • ناشر : گروه انتشاراتی ققنوس
  • نویسنده : جین سونگ. جنگ
  • مترجم :
  • شماره تلفن ناشر : 02166460099
  • آدرس ناشر :
  • سایت ناشر : qoqnoos.ir
بخشی از کتاب:

کتاب رهبر عزیز (dear leader) یک بیوگرافی متفاوت از نویسنده است. جنگ جین سونگ نویسنده کتاب رهبر عزیز اوضاع درون کره شمالی را به گونه ای متفاوت بیان می کند. رهبر عزیز از پر فروشترین کتاب های انتشارات ققنوس است که وقایع حقیقی را بازگو می کند. کتاب رهبر عزیز ماجرای فرار از کره شمالی را با نگارشی جذاب به تصویر کشیده است. علیرغم همه تلاش هایی که برای مسکوت ماندن وقایع درون کره شمالی می شود، رازهای ناگفته ای در " رهبر عزیز " به گوش جهانیان می رسد.

نظرات
60 0
علی

جنگ جین سونگ در کره شمالی زندگی شاد و خوبی داشت: حتی هنگامی که کشور دچار قحطی بود و آدم‌های بسیاری از گرسنگی مردند، جیره غذایی او قطع نشد، مجوز سفر داشت، اطلاعات سانسورنشده در اختیارش بود و با شخص کیم جونگ ایل نشست و برخاست می‌کرد. به نظر می‌رسید زندگی‌اش در پیونگ یانگ در امن و امان است. اما این امتیازات و رفاه در آستانه نابودی بود چرا که مجله ممنوعه‌ای را که به دوستش داده بود گم شد.

پاسخ

24 0
فرزاد

کره شمالی، یا آن‌طور که خودشان می‌گویند جمهوری دموکراتیک خلق کره، به استراتژی پرده آهنین اعتقاد دارد و کیم جونگ‌ایل، دومین رهبر این کشور، گفته بود: «ما باید کشورمان را در مه غلیظی نگه داریم تا دشمنان چیزی در موردمان نفهمند.» شاید به همین دلیل است که اتفاقات این کشور برای بسیاری از مردم جالب است

پاسخ

6 0
آیدا

جنگ جین سونگ یک فرد معمولی نیست او یکی از ماموران عالی رتبه ضد اطلاعاتی در کره شمالی است. نویسنده در کتاب رهبر عزیز جزئیات فرار را موشکافی نکرده و بیشتر به وقایع پنهان کره شمالی پرداخته است. "جَنگ جین سونگ در کره شمالی زندگی شاد و خوبی داشت: حتی هنگامی که کشور دچار قحطی بود و آدم‌های بسیاری از گرسنگی مردند، جیره غذایی او قطع نشد" کتاب رهبر عزیز نوشته جنگ جین سونگ در شش بخش نوشته شده. فقر، گرسنگی، محرومیت به همراه محدودیت ها در این کتاب به چالش کشیده شده است. موضوعی که کتاب را جذاب تر می کند اینست که نویسنده خود یکی از سرکرده های رژیم محسوب می شد ولی بر علیه آن افشاگری کرد. آیا می توان به گفته های فراری ها از کره شمالی اعتماد کرد؟ آیا وقایع بدون هیچ تحریفی به نگارش در آمده یا حاصل ذهن نویسنده است؟

پاسخ

  • <1>

تماس با ما

تهران - میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی روبری درب اصلی دانشگاه تهران خیابان فخر رازی کوچه نیک پور پلاک 4 واحد 1
تلفن: 02166463540

درباره ما

شرکت ایده پردازان کتاب هوشمند کیا با نام تجاری کتاب پلاس یک استارت آپ در حوزه کتاب است که با سرمایه گذاری شرکت شناسا از گروه مالی پاسارگاد و با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقاء سطح تجربه کاربری کتابخوان ها راه اندازی شده است و با ارائه پلتفرم آنلاین خدمات پس از فروش کتاب ،پل ارتباطی میان همه ذینفعان کتاب از جمله ناشران، فروشگاه های کتاب، مولفان، باشگاه های کتابخوانی و کتاب خوان ها می باشد و با کدینگ کتاب چاپی آن را به بازارهای دیجیتال و پلتفرم های تجارت الکترونیک و فناوری های روز وصل می نماید. همچنین با راه اندازی باشگاه مشتریان برای ناشران ، بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات پس از فروش کتاب به مشتریانشان فراهم می آورد . در حال حاضر سازمانها و نهادها می توانند جهت برگزاری مسابقات کتابخوانی، رویدادهای فرهنگی مبتنی بر کتاب و پویش های مطالعاتی از پلتفرم سازمانی کتاب پلاس استفاده نمایند.